żal, ból, wszysko przy mnie... zamknać oczy i obudzić sie gdzie indziej...
Nie ma dnia żebym o Tobie nie myślała, żebym nie tęskniła..
Odpowiedz
Każdego dnia tak bardzo tęsknię za tym co straciliśmy bezpowrotnie..
Odpowiedz
Wiem co czujesz...też w sercu mam ogromny żal i smutek jakiego wcześniej nie czułam. Zabrano nam kochane "skarby"....
Odpowiedz
Dziś taki smutny dzień.. Znicz przy pomniku " Dzieci Utraconych".. Serce tak krwawi, że Ciebie z nami nie ma.. Nie tak powinno być.. W tym trudnym dniu cierpienie miesza się z radością.. To właśnie dziś lekarz potwierdził, że ten cud pod mym sercem jest dziewczynką- będziesz miał ziemską siostrzyczkę mój Skarbie! Mój pierwszy, Najważniejszy, Niezapomniany.. Tak tęsknię- Ty wiesz..
Odpowiedz
Byliśmy dziś na chrzcinach. Było tak pięknie.. W kościele leciały mi łzy. Nie zdążyłam ochrzcic swoich dzieci... Bóg zabrał Je do siebie zbyt wcześnie.. Wciąż tak bardzo boli..
Odpowiedz
Mieć za kim tęsknić... To też pewnego rodzaju szczęście... Tęsknić za kimś to znaczy mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś.. gdzieś tam... nie teraz.. nie wkrótce..ale kiedyś.. choćby na końcu swoich dni jeszcze Go spotkasz..
Odpowiedz
Królu mój, Ty śpij, Ty śpij a ja
Królu mój, nie będę dzisiaj spał.
Kiedyś tam, będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam, kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam..

(Seweryn Krajewski)
Odpowiedz
Leżę w szpitalu żeby Nas trochę wzmocnili, na tym samym odziale, gdzie traciłam Ciebie. Ta sama sala, te same korytarze, ten sam pokój badań.. Gdy zobaczyłam ten fotel do badań i tą samą niebieską miskę, do której Ty... Nie mogę pisać, zalewam się łzami.. Wiem, że to niedobre dla tej Kruszyny w brzuszku, ale nie mogę przestać. Wszystko wróciło. Cały ten koszmar znów przed oczami! Zrobiło mi się słabo na ten widok i prawie zemdlałam. Nienawidzę tego miejsca, tego szpitala, tych ludzi. Ale dla dobra Iskierki nie mam wyjścia.. Ta trauma którą tu przeżyłam.. Te ostatnie chwile z Tobą... Tak bardzo za Tobą tęsknię moj Aniele.. Daj mi siłę
Odpowiedz
''Nic nie boli bardziej niż śmierć spełnionego marzenia''
Odpowiedz
"...TU Ciebie nie ma, lecz JESTEŚ przecież…
I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA..."
Odpowiedz
Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona
I patrzy na Ciebie Matko zamyślona
Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie
Jak starasz się na nowo ułożyć swe życie
Jak walczysz z trudami dnia codziennego
I jak tęsknisz do Dziecka ? do Synka swojego

Jak tłumaczysz bliskim i dalekim
Że byłem Dzieckiem, że byłem Człowiekiem
Że choć malutki w Twym sercu schowany
Byłem Twym Synkiem ? kochanym i oczekiwanym

Matko kochana ? Twój ból nie ustaje
Wiedz, że mnie również serce się kraje
Lecz widać tak być już musiało
Że teraz osobno, choć wcześniej jedno ciało

Gdy smutno Ci będzie, gdy świat Cię znów wkurzy
Popatrz w niebo, na księżyc duży
Tam zawsze ja ? gdy taka potrzeba
Mrugnę do Ciebie z obłoków nieba

Siedzi Aniołek na chmurce niebieskiej
I śle do Matki swe wielkie serce
Śle pocałunki i uśmiechów kilka
Śle buziak duży ? przecież to chwilka

Przychodzi w nocy, gdy sen jest spokojny
Przychodzi do Mamy ? wtedy jest wolny
Razem się tulą i spacerują
Razem się bawią i razem malują
Razem w sklepiku zabawki kupują
Lub nad Bałtykiem bursztyny znajdują

Lecz sen kiedyś minie i Mama zostanie
Anioł odleci. ?Nie odchodź Kochanie!!!
Zostań tu ze mną, bym zawsze wiedziała
Że nigdy Tobie już krzywda nie będzie się działa?

Ja Mamo wrócę ? w Twój sen radosny
Wrócę nim przyjdzie pierwszy dzień wiosny
Wrócę i znów razem będziemy
Robić te rzeczy o których tylko my wiemy...
Odpowiedz
To miały być nasze pierwsze wspólne święta.. Te najpiękniejsze. Miałbyś już 11 mcy i buszowałbyś w prezentach pod choinką. W tych dniach najbardziej chyba brakuje tego cudownego dziecięcego uśmiechu, który wypełniałby dom.. Kocham i tesknię wycierając łzy przy blasku choinki..
Odpowiedz
Na Nowy Rok
Milczę ci
Wszystkiego,
Czego nie mogę
Życzyć sobie.
Bo przecież
To nierealne.
Ale i tak
Ci to milczę.
Z całego serca.

Bo może jednak... gdzieś, kiedyś, znów..

(M. Wierszycki)
Odpowiedz
Dziś miałbyś roczek Synku mój.. Heart
Nie ma tortu, nie ma pierwszej świeczki, nie ma prezentów, nic już nie ma..
została tęsknota... i ból..
i tylko ta myśl, że już niedługo Twojego misia, który leży na dnie szafy uchwycą małe rączki, daje mi siłę, by dalej żyć..
Odpowiedz
(Sat, 04 Lipca 2015, 17:35:59)ziarenko napisał(a): - Co dzieje się z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? - Nic, zupełnie nic. Przecież żyje, pije herbatę, bierze prysznic, czyta książki, czasem nawet się uśmiecha... Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu... Rozumiesz?

Rozumiem. Sad((((
Tak bardzo mi przykro.

A jednocześnie tak bardzo cieszę się, że czekasz na dziecko. Książki kupione dla mojego dzieciatka, tak jak u Ciebie miś, też czekają na to, aż przydadzą się jego bratu lub siostrze tutaj, na ziemi. Ale tęsknota nigdy nie zniknie, bo to, dla którego miały być przeznaczone, już nigdy nie wróci.
Odpowiedz
Ziarenko, tak bardzo rozumiem Twój strach...on będzie coraz większy, ale Ty wiesz, że musisz to przetrwać...dużo siły życzę! Będę myślami z Tobą... Dla Synka [*]
Odpowiedz
Jestem Skarbie... jestem z Tobą myślami każdego dnia,.. ale tak bardzo boję się tu zaglądać... kiedy czytam, wspominam, zalewam się łzami, nie umiem inaczej, a muszę być silna, muszę mieć teraz siłę dla tej maleńkiej istoty... Nie mogę wciąż się smucić i płakać.. ale jestem.. Ty wiesz jak blisko..
Odpowiedz
[*] dla pamięci Aniołka
Dużo siły życzę!
Odpowiedz
A dziś trzymam Waszą ziemską Siostrzyczkę w ramionach i doszukuję się w Niej Waszego odbicia... Tyle szczęścia w maleńkiej istotce i tyle tęsknoty w Jej oczach... Tyle bólu, cierpienia i wylanych łez.. Nie umiem cieszyć się tym maleńkim szczęściem...
Tak bardzo tęsknię za tym co zniknęło bezpowrotnie.. Heart
Odpowiedz
W jej oczach szukam Waszego odbicia, szukam Waszego uśmiechu..
Odpowiedz
Dziś również pamiętam, tak jak każdego dnia.. Tęsknię tak samo mocno jak wtedy.. Światełko na grobie "Dzieci utraconych" i Jej maleńkie rączki na pocieszenie.. Tulę ją mocno.. potrójnie.. za Was każdego dnia..
Odpowiedz
Bardzo współczuję... Przytulam ❤️ "Śmierć nie jest końcem wszystkiego…
Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju.
Nadal jestem sobą…
I dla siebie jesteśmy tym samym, czym byliśmy przedtem…
Zatem nazywaj mnie jak zawsze…
Nie zmieniaj tonu głosu, nie rób poważnej i smutnej miny…
Śmiej się tak, jak dawniej robiliśmy to razem…
Uśmiechaj się, myśl o mnie,
módl się za mnie…
Niech moje imię będzie wciąż wymawiane…
Ale tak, jak było zawsze, zwyczajnie i bez oznak zmieszania…
Życie przecież oznacza to samo, co przedtem,
Jest tym samym, czym zawsze było…
Żadna nić nie została przerwana…
Dlaczego więc miałbym być nieobecny w twoich myślach,
Tylko, dlatego, że nie możesz mnie zobaczyć?
Czekam na Ciebie bardzo blisko…
Tuż-tuż…
Po drugiej stronie progu…
Dzieli nas tylko czas…
Bo ja już doszedłem, ty wciąż jesteś w drodze…"

(zaczerpnięte z internetu)
Odpowiedz
Piękne
Odpowiedz
Rocznica śmierci mojego taty Sad
Czy niebo istnieje naprawdę?
Chciałabym wierzyć, że tak.. Że jesteście tam razem, że dziadek opiekuje się tam Wami.. że trzyma Was na kolanach i tuli, gdy tęsknicie za mamą.. Nie może być dziadkiem dla mojej Córeczki tu na ziemi, ale chcę wierzyć, że jest dziadkiem dla moich Aniołów w niebie... Że kiedyś spotkamy się tam wszyscy razem.. Heart
Tak tęsknię..
Odpowiedz
Wciąż tęsknię, pamiętam i płacze.. W Jej oczach szukam Waszego odbicia... Lecz Was tam nie ma, a to tak boli..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości