mój mały WIELKI bohater
Mamo Juli dziękuję, a jak u Ciebie ?
Odpowiedz
Cześć Kamilo. Co u Ciebie? jak się czujesz? Jak sobie radzisz?.... To już rok. ha i długo i krótko... u mnie minęło 8 miesięcy.
Przytulam mocno i myślę.
Odpowiedz
U mnie różnie raz lepiej raz gorzej, huśtawka emocji trwa nadal. Mija kolejny miesiąc i mimo wszystko, po tym jak miesiąc temu też minął rok wydaje mi się, że jest troszeńkę lżej ale na jak długo...
Odpowiedz
Cześć Kasiu, raz lepiej a raz gorzej, różnie, teraz ciężki czas dziś mija rok od porodu ..
Ale walczę dalej, nie poddaję się.
Chciałabym wiedzieć co u Ciebie, ale to zapytam gdzieś indziej.
Odpowiedz
Kamilko kochana!!!
Jestes przecudowną Mamą, tyle w Tobie miłości, ciepła, czułości do Dawidka....pamiętaj, że On na Ciebie patrzy z góry i to czuje!! Pomyśl, że On chciałby częściej widzieć Cię uśmiechniętą....żyj dla Niego!!!
Ja rozumiem Twoje uczucia, strach i niepewnosc- zaraz skoncze 31 lat i nie mam dzieci na ziemi...w srode czeka mnie nocny pobyt w szpitalu i poronienie nr 2, drugi raz ciąża obumarła.... z jakiegoś powodu moje ciało nie daje rady utrzymac ciąży, albo nie chce...to moja wina...
Życzę Ci kochana dużo spokoju...wytrwałości...jesteś taka odważna i taka dzielna!!
Światełko dla Twojego Dawidka[']
Odpowiedz
Migdusia dziękuje za ciepłe słowa i mocno Cie przytulam bo wiem jaki ciężki czas przed Tobą.

Moje ciało niestety też z jakiegoś powodu nie pozwala żyć moim dzieciom Sad Ta świadomość jest dla mnie bardzo ciężka Sad

Synusiu mój i wy wszystkie moje szkraby dale za Wami tęsknie i tęsknić będę do końca swoich dni..
Odpowiedz
Kamilko jest mi tak przykro, ze az nie umiem tego wyrazic....
Jeśli mozesz to napisz, na jakich kekach bylas w ostatniej ciazy? I czy mialas robiona histeroskopie..?
Jakbys chciala sie ze mna skontaktowac to podaje swoj nr gg 58657224
Sciskam Cie bardzo mocno i wierze, ze Ci sie uda z całych sił!!! Pamiętaj, że jest bardzo ciężko, ale nie jesteś sama, my tu jesteśmy i Cie rozumiemy...
Odpowiedz
migdusiu jeśli możesz zostaw swojego e maila bo nie mam gg, to napiszę Ci jak to wyglądało
Odpowiedz
Kamilko oto moj mail:
marmar1@onet.eu

Napisz koniecznie!!!!
Sciskam mocno....
Odpowiedz
Synku i wy wszystkie moje małe anioły, chcę wam razem z tatą złożyć życzenia z okazji waszego święta, chcę i wierzę że jesteście tam bardzo szczęśliwe, mocno wierzę że jesteście tam bezpieczne.

Dzisiaj mimo tego święta.. waszego święta .. jest mi bardzo smutno a jednocześnie jestem bardzo szczęśliwa .. jest mi smutno bo was tu nie mam,nie mogę Was przytulić i powiedzieć jak mocno kocham :* Ale z drugiej strony jestem szczęśliwa że o Was pamiętają, tatuś pamięta i babcie pamiętają. To tak wiele znaczy w takim dniu..

Tęsknie ..
Odpowiedz
Kamilko dla Twoich Aniołków (*)
Odpowiedz
Kamilo kochana przytulam mocno!
[*] Dla Waszych Aniołków
Odpowiedz
Synku .. prawdopodobnie dzisiaj, wczoraj może jutro świętowalibyśmy Twoje pierwsze urodziny .. a jest pustka i cisza .. nie ma balonów, tortu tylko smutek i żal ..

Tak mocno tęsknie ..
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Synku, tak bardzo Cie proszę ..

Wiesz że mocno mocno Cie kocham i tęsknie .. i Twoje rodzeństwo też ..
Odpowiedz
Synku cały czas o Tobie, o Was pamiętam .. I proszę abyś czuwał nad nad nami
Odpowiedz
Syneczku tak bardzo Cie przepraszam że Cie zaniedbałam .. nie odwiedzam Twojego grobku, tym bardziej teraz w święta ale wszyscy twierdzą że tak będzie lepiej, ale to nie znaczy że o Tobie nie pamiętam albo że jesteś mniej ważny .. mam nadzieję że mi wybaczysz i wiedz że cały czas o Tobie pamiętam, tatuś często Cie odwiedza a ja bardzo mocno Cie kocham :*

To miały być drugie święta z Tobą .. tak bardzo tęsknie i jednocześnie błagam abyś nad nami czuwał ..
Odpowiedz
Synku tak bardzo Ci dziękuję ..

Chodź jestem jedną z najszczęśliwszych osób, teraz dopiero z podwojoną siłą wiem ile straciłam i wiem że mimo wszystko nigdy tego nie odzyskam ..

Kocham i pamiętam do końca swoich dni .. o Tobie o Was ..
Odpowiedz
Chodź wydaje się że jest wspaniale .. nigdy nie będzie już idealnie .. PAMIĘTAM Sad
Odpowiedz
Cały czas Pamiętam i cały czas tak samo tęsknie Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości