moja Julia
Mamo Juli u mnie minęło 8 miesięcy a mi się wydaje jak jeszcze wczoraj byłam w ciąży.
Ja również Cie przytulam :*
Odpowiedz
Strasznie mi przykro. I przytulam.

Dla Juli@[*]
Odpowiedz
Dziękuję Kamilo
rok temu o tej porze byłam już po pierwszych prenatalnych Sad
jeszcze te święta wyskakujące z każdej strony...
(Fri, 27 Listopada 2015, 08:00:20)kamilaS03 napisał(a): Mamo Juli u mnie minęło 8 miesięcy a mi się wydaje jak jeszcze wczoraj byłam w ciąży.
Ja również Cie przytulam :*

Dziękuję bardzo

(Fri, 27 Listopada 2015, 08:55:06)buziaczek_86 napisał(a): Strasznie mi przykro. I przytulam.

Dla Juli@
Odpowiedz
Mi 2 grudnia minie miesiąc odkąd straciłam Kubusia... tu tyle smutnych historii... tą gwiazdkęę przesyłam Julci (*) lecz to tak niewiele... mamie Julii dużo siły ...
Odpowiedz
Dziękuję!
Tak bardzo mi przykro Syla38, że straciłaś swojego Kubusia Sad
W naszym przypadku czas nie leczy ran ale uczy nas z nimi żyć, musisz dać sobie czas po kilku miesiącach jest już lżej, przynajmniej da się oddychać bez tego uczucia jakbyśmy miały kamień na sercu...
Tobie również życzę dużo siły
(Fri, 27 Listopada 2015, 20:39:55)Syla38 napisał(a): Mi 2 grudnia minie miesiąc odkąd straciłam Kubusia... tu tyle smutnych historii... tą gwiazdkęę przesyłam Julci (*) lecz to tak niewiele... mamie Julii dużo siły ...
Odpowiedz
Mamo Juli ja się panicznie boję tych świąt.
Zeszłoroczne były tak bardzo szczęśliwe.. te miały być jeszcze bardziej wyjątkowe .. a będą najsmutniejsze..
Odpowiedz
Wiem co czujesz, ja mam tak samo
Pamiętam jak byliśmy w zeszłym roku nowym sąsiadom składać życzenia i tak się cieszyłam, że w tym roku
mała już będzie miała pół roku i będą to najpiękniejsze święta, a teraz jak widzę te reklamy szczęśliwych ludzi
to mam dosyć, a na samą myśl o wigilii przechodzą mnie ciarki i chce żeby już było po i zaczął się nowy rok
Odpowiedz
Mamo Julii mam taka sama chęć żeby te święta przeskoczyć żeby byly juz po. Myślałam ze będą to najpiękniejsze święta od kilku lat a tu niestety smutek i żal. I te życzę i chyba będę wyć. Sciskam
Odpowiedz
My nie będziemy obchodzić świąt w tym roku.
Te święta są okrutne dla ludzi samotnych , nieszczęśliwych i skrzywdzonych.
Odpowiedz
mamo Juli co u Ciebie ? Jak się czujesz?
Odpowiedz
Dopiero teraz przeczytałam, byłam tak mocno przeziębiona, że nie umiałam wstać z łóżka.
Smutno, smutno i jeszcze raz smutno Sad im bliżej Świąt tym gorzej, nie potrafię przestać myśleć o mojej Julce,
miałaby już 7 miesięcy, miały to być jej pierwsze Święta... jak ubraliśmy choinkę to się popłakałam, a dziś powiesiłam na niej złotego cudnego aniołka...
dlaczego???

Ja czuję dokładnie to samo Sad
Już na samą myśl łzy cisną mi się do oczu. Byle przetrwać Wigilię...
Przytulam Heart
(Mon, 30 Listopada 2015, 19:34:26)buziaczek_86 napisał(a): Mamo Julii mam taka sama chęć żeby te święta przeskoczyć żeby byly juz po. Myślałam ze będą to najpiękniejsze święta od kilku lat a tu niestety smutek i żal. I te życzę i chyba będę wyć.  Sciskam

Masz rację Annino, jak widzę te cudowne reklamy o idealnych świętach to aż mnie mdli
są jak tortury, bo przecież dla ilu ludzi te Święta są właśnie okrutne, a tu karmią nas jakąś iluzją
(Mon, 30 Listopada 2015, 19:54:10)annina napisał(a): My nie będziemy obchodzić świąt w tym roku.
Te święta są okrutne dla ludzi samotnych , nieszczęśliwych i skrzywdzonych.
Odpowiedz
Święta idealne? w drodze na osiołku? przed zamkniętymi drzwiami? w grocie wśród bydląt? w samotności i odrzuceniu?
Może zamiast w reklamy, trzeba popatrzeć w Biblię, w Ewangelię, pomyśleć, do kogo przychodzi Jezus w Bożym Narodzeniu. W jakim celu?
Życzę Ci, żeby te Święta nie zabijały swoją idealnością, ale, żeby pozwoliły przytulić się do Nowonarodzonego, ogrzać się przy Nim. On się urodził po to, by pocieszyć cierpiących, samotnych, nieszczęśliwych, skrzywdzonych, żeby dać im nadzieję.
Odpowiedz
PIBI, tak bardzo ci dziękuję za to co napisałaś. NAPRAWDĘ
Odpowiedz
minęło 10 miesięcy...
te Święta miały być najpiękniejszymi z naszych wspólnych Świąt ale niestety stało się inaczej,
odebrano nam Ciebie Juleńko Sad
Odpowiedz
Mój tez a byly najgorsze od 29 lat pelen smutku i łez. Przytulam
Odpowiedz
Dziękuję

tak mi dzisiaj strasznie smutno Sad
rok temu byłaś z nami...
Juleńko Heart
Odpowiedz
Tak mi strasznie przykro przytulam dla Julenki[*]
Odpowiedz
Minęło 11 miesięcy Sad
Rok temu dwa dni wcześniej dowiedzieliśmy się, że jesteś naszą dziewczynką, córeczką,
tata wybrał dla Ciebie imię i byliśmy tacy szczęśliwi...
Julia Heart
Odpowiedz
mamo Juli przytulam mocno :*

(*) dla Julki
Odpowiedz
[*] dla Julki
Odpowiedz
rok temu tego dnia usłyszałam najgorsze słowa jakie mogłam usłyszeć, że Twoje serduszko przestało bić, jeszcze nad ranem czułam jak mnie kopiesz ale jakoś słabiej niż zwykle...
o tej porze byłam już w szpitalu po badaniach i czekała mnie najgorsza noc w życiu podczas, której nadal nie docierało do mnie co się stało... przetrwałam i tak trwam do dziś, minął rok, najgorszy rok w moim życiu...
rok bez Ciebie...
tak bardzo mi Cię brakuję kochana Juleńko Heart
Odpowiedz
Nie umiem pocieszyć Cię.. bardzo mi przykro:-( Dla Twojej Julki (*)
Odpowiedz
Dziękuję

brak mi słów, życie już nigdy nie będzie takie samo...
Nasza Juleńka Heart
26.02.2015r [*]
Odpowiedz
Nic. Nigdy.
Sad
Dla Twojej Julki [*]
Odpowiedz
[*]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości