moja Julia
mamo Julii - zerkam to do Ciebie już po raz drugi... widzę pewne podobieństwa... nasz Małgosia miała być pięknym, wyczekanym prezentem na 10 rocznice zaręczyn... ale również przyszłą na świat o 3 miesiące za wcześnie... ważyła też 800 g... i ona - podobnie jak Twoja Julia - była śliczna... miniaturka swoich starszych braci... i do dziś pamiętam... i do dziś przeżywam to swoje "nie tak miało być"... ten nasz "brak"... choć już dziś nieco inaczej... i mimo tego, że mam ziemskie dzieci - to wciąż brakuje mi w ramionach moich dwóch córeniek... i zawsze będzie... i dziś mimo radości popłynęły mi też w ukryciu łzy... gorzkie łzy...

ściskam Cię mocno...
Odpowiedz
Bardzo Ci dziękuję Megi, również ściskam mocno.
Ten ból może i lekko przygasa ale nie mija i nigdy nie minie, a do tego tak wielki żal i bezustanne pytanie "dlaczego?" które do końca życia pozostanie bez odpowiedzi...
Nasza pierwsza córeczka, kochana od pierwszych chwil gdy tylko się o niej dowiedzieliśmy,
całą ciążę wszystko było dobrze, za każdym razem wychodziliśmy od lekarza szczęśliwi
aż z niedowierzaniem, że jest zdrowa i rośnie w najlepsze... aż do tego dnia kiedy wszystko się zawaliło
Minęły trzy miesiące, mam już wszystkie wyniki i nie znaleziono przyczyny, sama porobiłam różne badania
i też wszystko wyszło dobrze, a lekarka ginekolog na ostatniej wizycie powiedziała, że jestem okazem zdrowia tylko co z tego jak już jej nie ma...
Odpowiedz
Dzisiaj Dzień Dziecka ale niestety najsmutniejszy jaki może być Sad
miałaś być już z nami i świętować po raz pierwszy...
Moja córeńko Sad
Odpowiedz
dzisiaj mijają dokładnie cztery miesiące od dnia gdy Twoje serduszko przestało bić, to był najgorszy dzień i najgorsza noc jaką można sobie wyobrazić, a w zasadzie nie można, bo ktoś kto tego nie przeżył nigdy nie będzie wiedział, co się wtedy czuje Sad
a gdyby tak wszystko było dobrze miałabyś już pewnie miesiąc i spałabyś spokojnie w swoim łóżeczku...
ale nie ma Cię tutaj...
Odpowiedz
Trzymaj się kochana. Dzisiaj mijają cztery miesiące. To tak niewiele czasu. A zdaje się jak by to było w innym życiu.
(*) dla Twojej Julii.
Odpowiedz
Dziękuję! Jest właśnie tak jak napisałaś niby niewiele czasu, a z drugiej strony jakby to odbywało się w innym życiu...
Odpowiedz
Wczoraj minęło już i aż pięć miesięcy od Twoich narodzin, życie toczy się dalej, wszystko wokoło biegnie do przodu tylko dla nas czas stanął jakby w miejscu, tego dnia gdy się urodziłaś i zarazem rozstałaś z nami bezpowrotnie. Nie zobaczymy jak rośniesz, uśmiechasz się, do kogo jesteś podobna, nie będzie nam to dane. I pomyśleć, że gdyby wszystko było dobrze to miałabyś już dwa miesiące Juleńko Sad
Odpowiedz
dzisiaj 1 sierpnia miałabyś już ponad dwa miesiące i chodzilibyśmy z Tobą na spacery Juleńko ale Cię nie ma Sad
mimo, że w naszych sercach jesteś i będziesz już zawsze
jakże puste i bezsensowne jest nasz życie bez Ciebie...
już nawet nie umiem pytać dlaczego...
Odpowiedz
przytulam i swiatelko dla Julenki (*)
Odpowiedz
ja też zostawiam (*) dla Juleńki i mocno przytulam
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny Heart
Odpowiedz
dzisiaj minęło pół roku, 6 strasznie długich miesięcy z ogromną wyrwą i nieskończoną pustką w sercu
byłaś z nami zbyt krótko ale zostaniesz na zawsze
Odpowiedz
przytulam i zostawiam (*) dla Julii
Odpowiedz
Bardzo mi przykro że mimo upływającego czasu strata tak strasznie boli.. Światełko [*] dla Julci.
Odpowiedz
Mamo Julii... tylko życzyć, aby ten ból nasz zelżał, pozwolił oddychać pełną piersią, wrócić do beztroskiego poczucia lekkości... Piszę to i sama nie wiem czy jest to możliwie po stracie Dzieciątka... Ja poczułam się jakbym miała miliony lat... W sobotę - dzień wyznaczonego porodu- będę długo na cmentarzu. I tak sobie myślę, że przecież idę do Synka, że mam potrzebę świętować jakoś ten dzień... zaniosę mu kawałek pysznego ciasta...

Też tak masz, to poczucie życia w kilku wymiarach jednocześnie od dnia kiedy nie ma już w nas naszych Kruszynek?

Łączę się z Tobą i Wami wszystkimi, Aniołkowe Mamusie <3

dla Julii światełko i kołyskanka (*)
Odpowiedz
Dziękuję Kamilo. A jak Ty się czujesz co u Ciebie?

Niestety w tym przypadku czas nie leczy ran tylko pozwala i uczy z nimi żyć...
Dziękuję.
(Thu, 27 Sierpnia 2015, 07:58:57)Małgosia napisał(a): Bardzo mi przykro że mimo upływającego czasu strata tak strasznie boli.. Światełko
[*] dla Julci.

Niestety ból może i troszeńkę zelżał ale nigdy nie minie i nigdy się z tym nie pogodzę...
Idź do synka i świętuj ten dzień tak jak chcesz to Wasz dzień, niestety nie tak powinien wyglądać ale przynajmniej w ten sposób możesz go przeżyć.
Ja też czuję się dziwnie, nie potrafię tego wyrazić słowami, z jednej strony wydaje mi się jakby to się działo wieki temu, a z drugiej pamiętam wszystko tak dokładnie jakby było wczoraj. Tak też mam to uczucie jakbym odczuwała w kilku wymiarach. Czasem sobie wyobrażam jakby to było gdyby córeczka była z nami
i wydaje mi się, że wiem ale z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że zupełnie nie wiem jakby to było.
Miałaby już 3 miesiące...

(Thu, 27 Sierpnia 2015, 18:12:14)Lilja napisał(a): Mamo Julii... tylko życzyć, aby ten ból nasz zelżał, pozwolił oddychać pełną piersią, wrócić do beztroskiego poczucia lekkości... Piszę to i sama nie wiem czy jest to możliwie po stracie Dzieciątka... Ja poczułam się jakbym miała miliony lat... W sobotę - dzień wyznaczonego porodu- będę długo na cmentarzu. I tak sobie myślę, że przecież idę do Synka, że mam potrzebę świętować jakoś ten dzień... zaniosę mu kawałek pysznego ciasta...

Też tak masz, to poczucie życia w kilku wymiarach jednocześnie od dnia kiedy nie ma już w nas naszych Kruszynek?

Łączę się z Tobą i Wami wszystkimi, Aniołkowe Mamusie <3

dla Julii światełko i kołyskanka (*)
Odpowiedz
Przytulam, Mamo Julii i dziękuję <3
Odpowiedz
Wczoraj minęło 7 miesięcy, bardzo długich,niezmiernie trudnych i bolesnych miesięcy w ciągu, których nie było dnia, a często nawet godziny żebym o Tobie Juleńko nie myślała Sad
Odpowiedz
to bardzo trudny czas
[*]
Odpowiedz
Mamo Julii wspolczuje Ci Twojej straty i bolu.

Przytulam...xxxx
Odpowiedz
Rok temu o tej porze byłaś już z nami, już i jeszcze...
Byliśmy już po pierwszej wizycie, pierwszy raz słuchaliśmy bicia Twojego serduszka Heart
A teraz czuję się jakby od tego czasu minęła wieczność i ta niewyobrażalna pustka
Julio Heart
Odpowiedz
Dzisiaj mija dokładnie osiem miesięcy od porodu, osiem jak to niewiarygodnie brzmi Sad
Zastanawiałam się wtedy co będzie za jakiś czas, za pół roku, minęło już tyle czasu, a wydaje się jakby było wczoraj...
Tęsknię Heart
Odpowiedz
[*][*][*]
Odpowiedz
Mamo Julii ja również zostawiam światełko (*) dla Julki
Odpowiedz
minęło 9 miesięcy
brak mi dziś nawet słów...
Julia Heart
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości