Nowenna Pompejańska
ja odmawiałam ta Nowennę kilka razy w różnych intencjach, tylko raz zostałam wysłuchana powiedzmy tak jak chciałam, ale pomimo tego ze nie zostałam wysłuchana np ostatnio, wiele miałam cudów, małych łask każdego dnia podczas odmawianie nowenny i za nie dziękuje, nowenna pompejańska wogóle uzależnia jak skończy, to jest tak dziwnie że juz się skończyło i wtedy brakuje różańca.
Odpowiedz
martyna trzymam kciuki za Twój wynik Smile

Mi też najgorzej jest się zabrać .. tzn zacząć modlitwę później jest ok .. chociaż ja dopiero dzisiaj 3 dzień Smile i też sobie dzielę bo wolę mówić z serca a podzielić sobie niż wszystko na raz byle jak Smile
Odpowiedz
Kamila dziękuję Smile Właśnie wymodliłam sobie styczeń Smile
Odpowiedz
Tak bardzo mocno Ci gratuluję .. rewelacja .. mocno trzymam kciuki :*

Może i mi Matka Boska za jakiś czas pomoże Smile
Odpowiedz
Pomodlę się za Ciebie Smile
Odpowiedz
ja o Tobie też będę wspominać w modlitwie Smile
Odpowiedz
Dziękuję Kamila Smile
Odpowiedz
Dziewczyny macie rację ta modlitwa uzależniaSmileJa swoja skończyłam na początku kwietnia -prosiłam o zdrowe i żywe dziecko i mam nadzieję. Wiem że wszystko zależy od Boga-ale jeśli mam być mi dane to Bóg wysłucha mojej prośby za wstawiennictwem Maryi. Teraz modlę się o miłosierdzie dla mojego wujka, który umarł w Wielką Sobotę br.
Odpowiedz
Joannokarolino przykro mi z powodu Twojego wujka Sad moja babcia umarła w Wielki Piątek rok temu Sad
Mam nadzieję że o to co prosisz Boga, wysłucha Ciebie Smile
Odpowiedz
Dzisiaj 6 dzień mojej modlitwy, dziele sobie ją na 3 części czasami na 2 bo przy innych obowiązkach jest trochę ciężko, a staram sobie jakoś dzień zapełniać żeby nie siedzieć w domu bez czynnie bo wtedy siadam w cichym pokoju, patrze w sufit i płacze .. ale jestem trochę załamana jak ją odmawiam .. czasem zapomnę np po modlitwie błagalnej dodać "Królowo Różańca Świętego .." albo powiem intencję i od razu ojcze nasz zamiast powiedzieć tajemnice Sad
Odpowiedz
Kamila ja myślę, że Matce Bożej nie chodzi o to, by postępować krok po kroku jak w ''instrukcji" ale raczej o to by modlić się z wiarą, ufnością i codziennie te 15 dziesiątek, ja czasami też się pomylę, ale myślę, że Matka Boska wybaczy Smile
Nie martw się tylko odmawiaj dalej Smile
Odpowiedz
Tylko że ja czasem jak odmawiam to myślami jestem gdzie indziej np analizuję cały pobyt w szpitalu czy wspominam małego itd ..
Odpowiedz
Missy po to tutaj jesteśmy żeby słuchać, mnie też dobrze robi jak się Wam wygadam, bo tutaj w realu nie mam do kogo za bardzo.
Odpowiedz
(Thu, 30 Kwietnia 2015, 10:45:24)martyna29 napisał(a): Missy po to tutaj jesteśmy żeby słuchać,
tak, generalnie - tak, ale - to jest forum poronieniowe i niepisana umowa mówi, że w dziale zatytułowanym "Poronienie" nie piszemy o żyjących dzieciach. W żadnym kontekście, wystrzegamy się tego najbardziej, jak tylko można. Nie dlatego, że Admin tudzież moderatorzy tak sobie wymyślili, ale z szacunku do kobiet, które przeżywają traumę utraty dziecka.
Właściwie w żadnym wątku i temacie na tym forum nie piszemy o żywych, URODZONYCH, dzieciach.
Odpowiedz
No w sumie tak PiBi, masz racje. Trochę człowiek pożyje na forum i już rozumie, że czasem spontan może kogoś zranić...

....dlatego wcześniejszego posta #38 usunęłam. Napisanego powyżej ostatniego martyna29 , a pisałam o tym,że " nie mogę teraz podzielić się świadectwem jeszcze, bo aktualnie @ ... i że wciąż będą starania. Jednak nowennę odmówię w innej intencji (mojego żywego, wcześniej urodzonego dziecka; i się rozpisałam o synie...bo chciałam się przy okazji wygadać.) Dlatego usunęłam post,bo nie dało się edytować.

WIADOMO, staramy się o ciąże, o przyszłe dzieci i tematy głównie o tym mają być.
Dziękuję za monitoring i przypomnienie.
Odpowiedz
Ja dzisiaj już mam 23 dzień modlitwy .. i wcale nie jest tak ciężko jakby się wydawało Smile I nie wiem czy to zasługa modlitwy i Matki Boskiej ale nie zapeszając na razie idzie w dobrą stronę i mam nadzieję że mi szybko pomoże i da mi to o co proszę ..
Odpowiedz
Tak, ja w niedzielę kończę ostatni dzień pierwszej części, czyli dziś mam 24 dzień. No tak, bo my z Kamilią tylko o 1 dzień mamy różnicy ;-). Fakt, nie jest tak ciężko, a nawet weszło w krew. Bardzo mocno wierzę, że i mi pomoże.
Odpowiedz
Ja skończyłam wczoraj Nowennę .. mimo że wierze że mi pomoże to raczej nie nastawiam się na szybki cud ..
Odpowiedz
prędzej czy nie, ale ważne,by nastąpił . (!)

Ja za to,..nie mogę się wziąć za nowennę... :-(

miałam odmawiać w innej intencji, niż w intencji o zdrową ciążę,ale przerwałam... wygrał smutek i żal, niestety... ale wierzę, że w końcu się zaprę i odmówię nowennę/nowenny w tych intencjach....

człowiek czasem jest naprawdę słaby psychicznie, nawet za słabym,by przedstawić te żale Bogu..Undecided
Odpowiedz
Modliłam się odmawiając nowennę. Wierzyłam. Dziś mój wymodlony cud ma 5 miesięcy. Każdego dnia dziękuje Maryi za wysłuchaną modlitwę. Jeżeli dziewczyny wierzycie to warto spróbować.
Odpowiedz
Ja również modliłam się Nowenną Pompejańską przed zajściem w ciążę. Po zakończeniu bardzo szybko byłam w ciąży. Mój syn urodził się zdrowy i ma 4 miesiące. Teściowie odmawiali też Nowennę w intencji mojego dobrego porodu i poród zaczął się kilka godzin po tym jak zakończyli Nowennę, kilka dni po terminie. Matka Boża była nieustępliwa Wink
Odpowiedz
zgadzam sie w 100%, ze Nowenna Pompejanska jest nie do odparcia!!!
modle sie Nowenna ponad 2 lata w roznych intencjach i predzej czy pozniej zostaly wysluchane, sprawy sie poukladaly, a dodatkowo dostalam wiele lask, o ktore nawet nie prosilam.
Bardzo polecam wszystkim Rozaniec i Nowenne, bo Matka Boza nas wszystkich kocha i otacza swoja matczyna opieka. Ona wie najlepiej czego nam potrzeba i da nam to, a nawet wiecej. 
a jesli jakas prosba nie zostanie do kocca wysluchana, to tylko dlatego, ze nasza Matka wma dla cos lepszego!

ja wymodlilam Nowenna dzieciatko dla mnie i meza. Matka Boska wysluchala mojej prosby, ale tym razem wola Boza byla inna i poronilam. ale niedawno modlilam sie jeszcze raz w tej samej intencji i wierze, ze zostane wysluchana!

co wiecej, w marcu odmowilam Nowenne o poczecie dziecka za moja przyjaciolke i miesiac pozniej oglosila mi, ze spodziewa sie dziecka!!!

zajrzyjcie na te strone, wszystko o Nowennie plus swiadectwa ludzi. przeczytajcie sami, jaka cudowna moc ma ta wspaniala Modlitwa!
http://pompejanska.rosemaria.pl/
Odpowiedz
Jest to modlitwa która naprawdę pomaga, bardzo mocno wierze ze dzięki niej mam śliczna, zdrowa córeczkę. Zawsze byłam praktykującą katoliczką, ale po 4 stratach coś we mnie pękło i miałam wielki żal do Boga, kiedy zaszłam w ciążę piąty raz zaczęłam myśleć że będę miała dziecko tylko wtedy jeśli Bóg tego zechce. W intencji mojej córeczki Nowenne odmówiłam nie tylko ja, ale również kilka innych osób, moja mama aż 3 razy i dziś mogę się cieszyć moim Maleństwem, a ciaza była bardzo trudna, ale cały czas mocno wierzyłam w opiekę Matki Boskiej i dziś wiem że  Ona cały czas czuwa nad moją córeczką. Naprawdę warto zaufać Maryji i powierzyć jej nasze cierpienie i nadzieje. W trakcie odmawiania Nowenny miałam dowód na opiekę Matki Boskiej, w ciąży brałam bardzo dużo leków, ważna była przy nich regularność, pilnowanie godzin (brałam dość duże dawki sterydów), któregoś dnia po prostu zasnęłam bez tabletek i wtedy przyśniła mi się Maryja, nie pamiętam tego snu ale obudziłam się z pewnością że była to Matka Boska i myślą że muszę wziąć tabletki. Ktoś może pomyśleć że to przypadek ale ja wiem że tak nie jest.
Odpowiedz
Nowenna Pompejańska jest niezwykła. Wiele dzięki niej wyprosiłem łask. Osoby które się wahają czy rozpocząć NP polecam niezwykłe świadectwa np. tutaj https://nowennapompejanska.info/swiadect...ejanskiej/[url=https://nowennapompejanska.info/swiadectwa-nowenny-pompejanskiej/][/url]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości