początek ciąży i brak jej objawów
Czesc dziewczyny.
Trzy m-ce temu pisałam o mojej stracie. Obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży (licząc od zapłodnienia) i martwi mnie bardzo to, ze nie mam typowych objawów ciąży takich jak : bolesne i powiększone piersi, nudności, nie jestem senna ani zmęczona, nie mam jakichs zachcianek, nie odrzucają mnie żadne zapachy... po prostu nic nie co wskazywałoby na ciąże..
Jedyne co to brak @.
Dwa dni temu byłam na USG i maleństwo ma ok. 3mm ale serduszka jeszcze nie było widać...
To moja 4 ciąża ale po ostatniej,która straciłam bardzo sie denerwuje..
Napiszcie o swoich objawach na początku ciąży.
Pozdrawiam Wink
Megi, ja do ok 7 tyg nie miałam zadnychSmile fakt, nie miałam okresu, ale negatywne testy nawet 2 tyg po terminie @. Lekarz mi powiedział na to, że organizm wie co robi. Więc też nie szukałam nicSmile pierwszym objawem były ciasne spodnie, no ale po świetach jedzenie, siedzenieSmile szukałam innych objawów, gdy bym ewentualnie miała być w ciąży dopiero z końcem grudnia, zaczekalm odczuwać żołądek, niby mdłości, kilka dni później zaczęły mnie boleć piersi. Od ok 9 do 13tyg senność. Teraz tylko ból w pachwinach, bo dzidzia rośnieSmile mamy już pełny 16 tydzSmile

Tak ze Megi gratulacjeSmile i ciesz się dobrym samopoczuciem jak najdłużejSmile i niech dzidzia rośnieSmile
Jaa22 dziękuje za słowa otuchy.
Wiem,że nie potrzebnie sie denerwuje rozmyslam i szukam objawów ciąży ale to silniejsze ode mnie..
Jestem taka szczesliwa,że udało sie nam zajść w kolejna ciąże a zarazem tak bardzo się boję..
Dziękuje i Tobie również życze dużo siły spokoju i zdrówka dla Waszej dwójki Smile
Gratulacje megi, u mnie podobnie jak u jaa22 ie miałam jakichś typowych objawów aż do 7 tyg. Nawet gdy w 8 tyg. jechałam na USG to byłam cała spanikowana, bo wydawało mi się, że piersi przestały mnie boleć. A teraz dzidzia niedługo wyjdzie lada chwila Smile. 5tc to jeszcze bardzo wcześnie, często za wcześnie na objawy.
Wiem,ze to wczesnie jeszcze na jakies objawy. Moze niepotrzebnie tez czytam na innych forach gdzie dziewczyny piszą,że juz w 5tyg miały objawy..
Cieszę sie razem z Tobą że jesteś blisko rozwiązania Smile. Najcudowniejszy moment wziąć pierwszy raz maleństwo w ramiona Smile
Życzę szczęsliwego rozwiązania Smile
Meg, ja w pierwszej ciąży objawy miałam dopiero w 8tygodniu i to delikatne, cora zdrowa
W tej straconej bardzo silne mdłości juz od 5tygodnia-
Teraz pojawił się tydzień temu w 6tygodniu.
Nie ma reguly
[Usunięto OT]

ja naczytałam się, że jak nie ma objawów, to niby źle...co mnie jeszcze chyba bardziej stresowało...w tej straconej ciąży.... ale też czytałam, iż dużo kobiet przez całe ciąże, szczęśliwie donoszone, nie miały żadnych mdłości,wymiotów itp.!!

Myślę, że dla SPOKOJU najlepiej iść do bardzo kompetentnego lekarza i on swoją klarowną wypowiedzią uspokoi psychikę. Lepiej nie czytać tych wszystkich postów na innych forach, gdy się jest w trakcie ciąży, zwłaszcza jak się jest na początku. To może wywoływać niepotrzebne emocje..!
Missy83 my odczekaliśmy prawie 3 m-ce. Mieszkam za granicą i ciężko znaleźć mi tutaj takiego lekarza,który byłby takim człowiekiem o dobrym sercu...
Z ostatniej @ wychodzi 7 tydzien ale p.dr mowiła ze to koło 5 tyg także może faktycznie za wcześnie na objawy.
Zamykam ten temat, bo od pewnego momentu zmierza w kierunku pozbawionym założonego znaczenia merytorycznego i nie widzę uzasadnienia dla dalszego funkcjonowania osobno.
Do ogólnego wspierania się w czasie ciąży służą zbiorcze tematy miesięczne w dziale Rozmowy. Jak uzyskać do ich dostęp - zostało opisane w dziale Organizacyjnym, a komunikat o tej informacji jest i na stronie głównej Forum, i w ogłoszeniach każdego działu.
W razie wątpliwości lub problemów z dostępem zawsze można zapytać w dziale Organizacyjnym.

https://www.poronienie.pl/forum/announcements.php?aid=8

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości