Wspólnota Matek Duchowych
witam

proszę aby osoby wierzące, które mają potrzebę taką jak moja, dołączyły modlitwy przez siebie ułożone - w formie ofiarowania swych cierpień w różnych intencjach...

można to zrobić raz - na całe życie, lub za każdym razem dopisywać nowe modlitwy i w jakiejś innej intencji - gdy cierpienie nas dotknie w sposób szczególny danego dnia...

niech będą spisane w tym wątku dla wzmocnienia i pocieszenia wszystkich kobiet, które poroniły i będą czytać...które chcą nadać sens i cel swojemu cierpieniu, w takiej właśnie formie ofiarowania swego cierpienia Bogu - we wspólnocie kobiet po poronieniu...

uprzejmie proszę aby nie wypowiadały się osoby komentujące - gdyż nie jest to wątek założony dla komentarzy czy dyskusji bądź kłótni światopoglądowej...a dla zjednoczenia kobiet po poronieniu - wierzących w Boga i pragnących we wspólnocie ofiarować Jemu swe cierpienie, w jakiejś konkretnej intencji danego dnia...lub raz na całe życie...

MOJE OFIAROWANIE
Jeżeli moja matczyna miłość jest słabym cieniem, Twojej Boże Ojcze miłości, to skoro żal i ból przenika me serce, że moje dziecko Gustawa Gretę ominęło tyle z tego ziemskiego życia: radości, szczęścia, miłości, przyjemności, rozwoju i przygód, to jakże niezmierny musi być Twój żal i ból Boże Ojcze, gdy patrzysz jak Twoje Najdroższe Dzieci idą do piekła i na wieki omija je PRAWDZIWE ŻYCIE
- WIECZNEGO SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI, WSZELKICH DÓBR, których ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało...
Ofiaruję Tobie Boże Ojcze każdy mój ból, każdą łzę, każdą tęsknotę, każde niespełnione marzenie - które przeżyję do końca mego życia, z powodu poronienia Gustawa Grety, za nawrócenie grzesznych Dzieci Twoich, abyś Ty nie musiał tak cierpieć Boże Ojcze, jak ja cierpię z powodu utraty mego Dziecka. Dziękuję, że przyjąłeś moje Dzieciątko do Nieba. Boże Ojcze, przyjmij ofiarę nieprzeżytego życia ziemskiego mego Maleństwa - Gustawa Grety oraz ofiarę mego niespełnionego macierzyństwa - w połączeniu z niezliczonymi cierpieniami, ofiarami i zasługami Pana Jezusa, Matki Bożej i wszystkich Świętych. Jeśli taka jest Twoja wola, proszę uczyń mnie płodną duchowo matką, niezliczonej ilości Twoich Dzieci, aby przez ofiarę życia Gustawa Grety i moje cierpienia po poronieniu, Wszystkie Twoje Umiłowane Dzieci też znalazły się w Niebie - tam, gdzie czeka na mnie moje Dzieciątko. Amen.
Odpowiedz
Ofiaruję Tobie Boże, każdy mój dzień, który przepełnia ból i cierpienie, od kiedy zabrałeś do Siebie moje Ukochane dzieci Zuzię i Dominika, proszę opiekuj się nimi,ja wierzę, że One są tam z Tobą, proszę gdy przyjdzie na to czas niech wyjdą mi na spotkanie. Panie Boże ofiaruję Ci moje łzy, moje stęsknione za nimi serce,moje niespełnione marzenia bycia matką, mój niemy krzyk, niezrozumienie przez otoczenie... ofiaruję swoje cierpienia za wszystkie kobiety które rozważają usunięcie dziecka, daj im siłę i mądrość aby urodziły swoje dziecko oraz każdą nieprzespaną noc i ból serca za te wszystkie matki które planują zabić swoje dziecko- strzeż te dzieci.
Proszę daj też ukojenie tym wszystkim kobietom, które dotknęła strata dziecka, weź je w swoją opiekę
Panie proszę Cię niczego nie pragnę mocniej jak dziecka... kiedyś powiedziałeś proście a będzie wam dane, więc proszę Cię bardzo.
Amen
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości