oto ja...
Aszo ja tez poki co pozostane na etapie wyrażania wdzięczności bo wydaje mi sie ze nie do konca go przerobilam ale bardzo ciesze sie ze Ty decydujesz sia na kolejne kroki oby tak dalej pozdrawiam serdecznie Smile
Odpowiedz
Dziewczynki moje kochane, prawdę mówiąc ten drugi krok stanowi dla mnie bardzo duże wyzwanie.. Boję się myśleć pozytywnie o przyszłości, wiem że może przynieść różne scenariusze, wiem, że będę musiała przyjąć każdy, który przyniesie, a tylko jeden wydaje mi się szczęśliwy... Kroku pierwszego nie porzucam, przyjmuję go jako zadanie na całe życieSmile
Odpowiedz
Asza i tak trzymać, oby tak dalej...Smile trzymam mocno kciuki
Odpowiedz
Asza, ja wezmę udział w tym eksperymencie! Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=asza]
Podobno optymizmu można się nauczyć :-) ... czy któraś z Was podejmie ze mną to optymistyczne wyzwanie?
niedawno oglądałam Smerfy 2 i tam Smerf-Maruda, powiedział coś mniej więcej tak: Nie ma czegoś takiego jak problemy -są tylko nowe możliwości! i tego od tego momentu staram się trzymać! Choć nie jest to łatwe...
Odpowiedz
Smerf Maruda? Naprawdę? Smile ojj, to chyba muszę jeszcze poćwiczyć optymizm, bo jednak nie wszędzie widzę te \"możliwości\".. Tymczasem krok 3, to \"zwalczaj skłonność do zamartwiania się\". Myślę, że można ten krok połączyć z nauką optymizmu. Postanowienie na ten tydzień, unikać złych myśli, dostrzegać wyzwania a nie problemy. Ściskam Was serdecznie!
Odpowiedz
Asza kibicuje Ci mocno żeby sie udało z unikaniem złych myśli, ja też postaram się mniej zamartwiać oby nam wszystkim sie udało Smile pozdrawiam i ściskam mocno !!!
Odpowiedz
Basiu, tak jest. Malutkimi kroczkami, ale do przodu!
Odpowiedz
11.12.2013
Jest rano, 8 dni temu myślałam jeszcze, że Cię nie ma..przecież robiłam test, wyszedł negatywny...
Wczoraj po raz pierwszy się zawahałam, \"może jednak jesteś\"? @ się nie pojawiła, powtórzyłam test-druga kreseczka taka blada..
dziś znów robię test, nie dowierzam temu wczorajszemu, po kilku minutach sprawdzam - kreseczka nadal blada, ale już bardziej wyraźna, jesteś! już wiem to na pewno...
11.12.2014
Czas zatoczył koło..dziś miałbyś 4 miesiące, byłbyś takim śmiesznym smerfem... Niestety, nasza wspólna droga była zbyt krótka, nie zdążyłam Cię zbyt dobrze poznać, ale zdążyłam pokochać.. Dziś już nie rozpaczam, tęsknię...mama.
Odpowiedz
Asza ściskam, światełko dla Twojego Aniołka (*)
Odpowiedz
Jesteś telepatką, wiesz? Ja przesłałam Ci uściski dokładnie w tym samym momencie :mrgreen:
Odpowiedz
Dzieki temu mozemy być pewne ze doszly w obie strony Wink
Odpowiedz
Potwierdzam, do mnie doszły! Dziękuję, Basiu :-)
Odpowiedz
"Przetrwam... Minęły lata i lata przeminą.
Będzie tysiąc utraceń i tysiąc zdobywań.
Będę tęsknił - godzina pójdzie za godziną
W tańcu żalów, nadziei, łez i oczekiwań."

J. Tuwim, "Przetrwam..."

Muszę przetrwać i być silna dla moich dzieci. Tych które są już w niebie i tych, które być może będą, oby wtedy pozostały na ziemi...
Odpowiedz
Pięknie powiedziane asza Smile
Odpowiedz
Życie znów zatoczyło krąg.. 2.01. to w sumie piękna data - dokładnie rok temu usłyszałam bicie Twojego serduszka, ten jeden jedyny raz. Pamiętam jak dziś z jakim niepokojem szłam na tę wizytę. Pamiętam swoje szczęście i słowa "ale czad" gdy gin pokazywała mi, gdzie na obrazie USG jest to serduszko. Biło tak szybko i mocno. Jeden z piękniejszych dźwięków w moim życiu. Kocham Cię, Skarbie!
Odpowiedz
Najpiękniejszy dźwięki jak można usłyszeć to bicie serca dziecka, tak myślę, tak sobie wyobrażam.
Światełko dla Twojego maluszka.
Odpowiedz
Bombel, myślę że płacz mojego urodzonego dziecka też będzie piękny. Przynajmniej dla mnie ;-) jeśli będzie mi dane go usłyszeć...
Odpowiedz
Masz rację! Z całego serca życzę Ci tego!!
Odpowiedz
Bardzo mi przykro...
Odpowiedz
Dziękuję Esti. Miło że do mnie zajrzałaś, kochana!
Odpowiedz
Aszo światełko dla Twojego Aniołka (*) życzę Ci abyś niebawem usłyszała bicie serduszka a potem płacz swojego dzieciątka przytulam Cię mocnoSmile
Odpowiedz
wierzę w to, że przyjdzie taki dzień...
myślę też, że dzięki moim dzieciom tę kolejną ciążę będę przechodzić inaczej, bardziej świadomie, bardziej odpowiedzialnie
dziękuję Basiu!
Odpowiedz
Asza kochana przytulam Cię mocno, wierzę, że ten rok będzie lepszy niż poprzedni :* a na te ciążę będziemy czekać ze szczególnym utęsknieniem :*

Macie dostęp do starań ?
Odpowiedz
Marcyś, o dostęp do starań musisz poprosić Dziką Mysz. Ten link powinien działać: https://www.poronienie.pl/forum/usercp.p...usergroups

Dostałam dziś takie życzenia od dziewczyny, którą poznałam w szpitalu - oby miniony rok był najgorszym w Twoim życiu. Czego i Wam życzę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości