zbyt mały przyrost beta hcg
Dziewczyny czy da się jakoś wytłumaczyć zbyt mały przyrost beta hcg? Czy jest to spowodowane bardziej np wada zarodka czy np zaburzeniami w funkcjonowaniu organizmu matki? Czy któraś z was miała nie książkowy przyrost a pomimo to donosił i urodziła zdrowe dziecko. U mnie niestety zakończyło się to martwa ciąża
Odpowiedz
Kostka z tego co u mnie było, to beta u mnie mało przyrastała z 5002.89 (13.08) na 10848.41(18.08) także widzisz słaby ten przyrost był, ale jak pojechałam na wizytę do lekarza to machnął ręką i powiedział, że najważniejsze jest usg była fasolka z bijącym serduszkiem, 3 tyg potem lekarz stwierdził puste jajo płodowe. Także ja już sama nie wiem...
Odpowiedz
U mnie też beta rosła bardzo wolno, przez tydzień z 3500 do 5500 (mniej więcej, nie pamiętam dokładnie). Lekarka dawała mi nadzieję, że dopóki rośnie, nie wolno się poddawać, ale po tygodniu ciąża (bliźniacza) już była martwa. Tydzień temu miałam zabiegSad
Odpowiedz
na bocianie dziewczyna pisała że miala przyrost mniejszy niz 20% w ciągu 48h i udało jej się urodzic zdrowego synka
Odpowiedz
U mnie były przyrosty ok 50% w ciągu 48h i wszystko było ok.
Odpowiedz
A czy da się wytłumaczyć czy beta przyrasta źle bo zarodek jest z wadą czy to raczej wina organizmu matki?
Odpowiedz
kostka88 to już wróżenie z fusów.Pewnej odpowiedzi raczej nie poznasz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości