Znów ta pustka...
Dziekuje Marcyś i przytulam :*
Odpowiedz
oj dziewczyny tak czytam co piszecie, i dzięki Wam wiem, że jeszcze nie zwariowałam, bo czuje i myślę podobnie, a wszyscy dookoła chyba już dawno uznali mnie za wariatkę, łącznie z moim m;nic nie rozumieją...to jednak przykre;(mam nadzieję, że ten nowy rok da chociaż odrobinę nadziei na lepsze jutroSmile
Odpowiedz
an_gel, ja mam czasami wrażenie, że świat poszedł dalej i jest bardzo zdziwiony, że my nie nadążamy.. ale to, że potrafimy się uśmiechać, nie znaczy, że w sercu nie nosimy otwartej rany...
Odpowiedz
Asza święta racja, tylko czasami ja mam ochotę komuś przyłożyć, żeby zaczął używać mózgu, ale na znieczulicę i głupotę nie wynaleźli lekarstwa
Odpowiedz
Dziś miał być wspaniały dzień, dziś powinnien przyjść na świat moj ukochany Dzidziuś .... niestety nic nie potoczylo sie jak powinno moj Skarb odszedł .... a mi znow brakuje sil zeby oddychac .... Kocham Was moje Aniołki (*) (*)
Odpowiedz
Basiu..dużo sił dla Ciebie.
Ściskam Cię kochana bardzo mocno.
Odpowiedz
Moje Kochane Aniołeczki dzis dzien dziecka mialbyc naszym pierwszym razem ale nie dane nam bylo sie spotkac tu na ziemi, ale wiem ze kiedys Was poznam tam po drugiej stronie, kochamy Was z tatusiem calym sercem. Prosze opiekujcie sie nami z gory szczegolnie Waszym malym braciszkiem albo siostryczka u mamy pod sercem.
Odpowiedz
Kochany Aniołku dziś mija rok jak już nie ma Cie z nami bardzo bardzo tęsknimy i Kochamy Cie z calych sił i wierzymy że jesteś szcześliwy po tej drugiej stronie i opiekujesz sie swoim mlodszym rodzeństwem mama i tata Heart
Odpowiedz
To dopiero i ax rok Maly Skarbie jak nie ma CIe z nami Aniołki Moje mysle o Was codziennie módlcie się tam na górze za Wasza Mala siostrzyczke żeby się szczęśliwie zdrowa urodziła Kocjamy Was mocno ❤
Odpowiedz
(*) (*) dla Was Moje Kochane Dzieci.
Odpowiedz
Heart To już 2 lata kochamy i pamiętamy Cię Mały Aniołku często myślę jak teraz wyglądacie czy jesteście podobni do Natalki, wiem że kiedyś się spotkamy ❤
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości