miało być inaczej...
Jestem tutaj nowa, trafiłam do Was przypadkiem jak szukałam odpowiedzi dlaczego my?
Udało nam się za pierwszym razem, test dwie kreski, 4tc usg i jest jest nasz pęcherzyk coś się zaczyna dziać. Na polecenie lekarza przestaje uprawiać sporty zaczynam spacerować i odpoczywać. Czuje się rewelacyjnie, szczęśliwa, zero objawow, energia mnie rozpiera. Jedziemy nad morze i z nami nasz kropek. Juz nawet pojawia się brzuszek którego nigdy nie było. Po 4 tygodniach wracamy do lekarza usłyszeć serducho. Jest to 9/10 tc. Patrzę na ekran i widzę obrazek którego się nie spodziewałam, patrzę na lekarza on tez się tego nie spodziewał... jesteś taka malutką kropka masz tylko 3mm i brak tętna. Lekarz przygotowuje nas na najgorsze ale dajemy Ci jeszcze szansę. Wracamy po tygodniu, niestety nadal nic się zmieniło... jesteś wielkości 6tc a tu już prawie 11 tc niestety straciliśmy Cię.
Od wizyty mijają dzisiaj 3 dni. Czekam na poronienie samoistne. Mam skierowanie do szpitala gdyby coś się działo jednak lepiej jak natura zrobi swoje. Codziennie oczekuje czy to juz... pogodziłam się już z Twoja stratą. Jesteś naszym aniolkiem i na pewno w listopadzie pomożesz nam zajść znowu w ciążę.
Odpowiedz
bardzo mi przykro kochana... Nie wiem dlaczego takie rzeczy spotykają ludzi którzy świadomie chcą mieć maleństwo, dbali by o Nie, kochają a takim co nie chcą rodzi się dziecko bez problemu...dla mnie ten świat jest jakiś chory...
światełka dla Aniołeczka
Odpowiedz
Tak bardzo mi przykro ...
Dużo sił dla Ciebie.
Dla Twojego Aniołka [*]
Odpowiedz
Jedyne co trzyma mnie na siłach to wiara w to że w listopadzie znowu poczuje ten piękny stan
Odpowiedz
Aniu bardzo bardzo mi przykro, ja też miałam ciążę obumarłą, też nigdy nie usłyszałam bicia serca swojej kruszyny, najważniejsze byś nie zamykała się w sobie, pisz do nas, płacz, krzycz... tutaj znajdziesz zrozumienie, mi te rozmowy bardzo pomogły, tutaj nikt Cię nie wyśmieje, tutaj każda wie co czujesz...

[*] światełko dla Twojego Aniołka
Odpowiedz
Płakalismy przez pierwszy weekend zastanawiając się dlaczego? Teraz już jest na prawdę dobrze. Pogodziłam się z tym może właśnie dlatego ze nie tylko nam to się przytrafilo... może też dlatego ze nie słyszałam serducha i mi jakoś łatwiej? Teraz oczekuje jak rozwinie się sytuacja, jak zniose samo poronienie fizycznie i psychicznie. Narazie nic się nie dzieje. Zaczęłam od dzisiaj znowu jeździć na rolkach, zrobiłam mała rozgrzewkę i troche brzuszków. Uciekam w sport i spacery z psem. Nie pracuje wiec siedzialabyn i myślała a tak mam zajęcie żeby przetrwać do listopada. Panicznie boje się szpitala dlatego zdecydowałam za zgodą lekarza ze poronie w domu. Jakoś mi lepiej psychicznie ze stanie się to naturalnie a nie przez zabieg.
Dziękuję za miłe słowa :*
Odpowiedz
Ania, i jak sytuacja?
Współczuję straty (*).
Odpowiedz
Nadal cisza. Wczoraj pobolewal mnie brzuch byłam pewna że dzisiaj coa się zacznie ale jednak nie... jedynie mam więcej śluzu bez wkładki ani rusz. Czekam dalej Mam jeszcze 2 tyg. Po tym czasie jedynie szpital Sad
Dzisiaj ze znajomymi zrobimy grilla wiec trochę się rozerwe. Jak na złość ostatnio dużo koleżanek zaszło w ciążę Ogólnie wszędzie pełno dzieci Sad mój aniołek miał być juz z 11 tygodni...
Odpowiedz
Wizyta w szpitalu nie musi oznaczać łyżeczkowania. Czasem podaja leki na przyśpiszenie poronienia.
Ale rozumiem, że chciałabyś tego uniknąć.
Trzymaj się, wśród tych dzieci Sad
Odpowiedz
Nie chce tabletek ani zabiegu Wink lekarz mówił ze lepiej naturalnie i ja od początku też tak chciałam wiec czekam. Mam jeszcze 2tyg myślę że to kwestia kilku dni bo wieczorami miewam bóle brzucha
Odpowiedz
Byłam dzisiaj na kontroli po poronieniu. Obyło się bez tabletek i zabiegu ale było ciężko. Na szczęście wszystko wygląda prawidłowo. Możemy zacząć starania listopad/grudzień wiec mam nadzieje zobaczyć 2 krechy pod choinkę.
Dzisiaj mija miesiąc od dnia kiedy dowiedzieliśmy się o stracie. Dni lecą strasznie szybko. Byle do listopada
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości