Wykrzyczeć ból
Moja córeczka miałaby już ponad 4 miesiące. Głęboko wierzę, że jest obok mnie i czuwa.
Jednak tak jak piszesz Natalko czasem jest cholernie trudno...\

Dziękuję Wiolu Smile
Odpowiedz
Zosieńko kochana mój aniołeczku, czuwaj nad mamą i fasolką w brzuchu.
Odpowiedz
Pomodlę się za Was i bardzo to budujące. Bardzo się cieszęSmile
Odpowiedz
Bombel właśnie przeczytałam Twoją historię... 3 lipca 3 tygodnie temu (a więc dokładnie rok po Tobie) też leżałam w szpitalu i czekałam, aż to się stanie... I dokładnie 3 lipca ię stało, mój Michał mnie opuścił.

Przytulam Cię i trzymam kciuki za Ciebie i Fasolkę. Tak jak PJ*9 napisała - bardzo to budujące. Mam nadzieję, że jak Ty za rok będę miała moje kolejne dziecko przy mnie :-)
Odpowiedz
PJ*9 dziękuję za modlitwę, wsparcie duchowe bardzo mi się przyda. We wtorek minie rok od pogrzebu Zosi. A ja pod sercem noszę jej brata, albo siostrę.

Emigrantko przykro mi, że musiałaś przeżyć stratę swojego dzieciątka. Ciąża po stracie jest inna, w głowie tkwią te wszystkie przeczytane historie i przeżyta własna. Ale jestem spokojna, już jestem i modlę się i ufam, w tym moja siła.
Odpowiedz
Pomodle sie za Wasze szczescie.
A to Dla Zosi (*)
Odpowiedz
Bombelku gratuluję dzidziusia pod serduszkiem. Trzymam kciuki za was! Oby wszystko się udało.
Dla Zosi [*]
Odpowiedz
Dziękuję kochane!

Zosia już zawsze będzie w naszym życiu.
Odpowiedz
Zosiu kochana, miałabyś już pół roku. Ostatnio byłam na urodzinach Twojej Cioci Madzi. Były tam dzieciaczki w Twoim wieku. A ja czułam, że też powinnaś być tam z nami. Wiem, byłaś duchem. Ale czasem jest mi tak źle, że nie mogę Cię dotknąć, przytulić, nakarmić. Bardzo Cię kocham córeczko.
Czuwaj nad Fasolką proszę.
Odpowiedz
Bombel przytulam Was Smile
Odpowiedz
Dziękuję Jolu Smile
Odpowiedz
Tęsknię.
Odpowiedz
Nigdy nie wykrzyczę bólu. Kupiliśmy mieszkanie. Nie potrafię się cieszyć. Urządzalibyśmy pokój dla dziecka, bo już za 1,5 miesiąca przyszłoby na świat. Nie umiem żyć.
Odpowiedz
Ja również nie potrafię wykrzyczec bólu,miałybyśmy dzieciątka w podobnym czasie,mój Aniołek pod koniec października miał byc na świecie jednak okrutny los postanowił inaczej,nie potrafię dopatrzec ani zrozumiec sensu tej śmierci............. Nienawidzę siebie za to wszystko!!!!
Odpowiedz
Ten ból zmienia się z czasem, a tęsknota myślę, że będzie ze mną do końca życia.

Małgosia to nie jest Twoja wina, że straciłaś dziecko.
Odpowiedz
Bombel a może moja wina? Nikt tego nie wie..... Dlaczego dlaczego odebrano mi dzieciątko?
Odpowiedz
Małgosiu, Twoja "wina" byłaby tylko wtedy, gdybyś się zdecydowała na aborcję.
Odpowiedz
Strasznie ciężko jest się pogodzić ze strata dziecka,ciągle wyrzucam sobie że mogłam mniej rzeczy robić,ze....ciagle coś mam w sercu,jakby cierń który tak uwiera!
Odpowiedz
Małgosiu, to normalne! jesteś tak świeżo po stracie.... Sad
Odpowiedz
Ja już dziewczyny nie dam rady,nie chcę już życ. Nie chcę nie potrafię poukładac sobie życia aby chociaż JAKOŚ życ. Naprawdę próbowałam i starałam się ale już nie mogę.

Nie wracam do starej pracy nowej też nie mogę znaleźc wszystko jest do [na forum nie tolerujemy wulgaryzmów]!!! Już bym chciała byc w ciąży ale jak?skoro nie mam pracy. To wszystko nie tak miało byc.
Odpowiedz
Małgosiu, dasz radę żyć. Pomyśl o tych, których kochasz, a których bolałoby Twoje odejście. Śmierć dziecka to traumatyczne doświadczenie, żeby zacząć żyć nie jakoś, ale normalnie, potrzeba czasu. Czasem bardzo dużo. Daj sobie prawo i czas do żałoby.
Odpowiedz
7 miesięcy tyle byś już miała moja mała córeczko. Może już byś siadała. Zjadała pierwsze zupki ukręcone przeze mnie.
Odpowiedz
Bombelku (*) dla Twojej Córeczki
Odpowiedz
Parę dni temu byłam u endokrynologa i w kolejce czekała mama z 7 miesięcznym synkiem. I łza się zakręciła. Pamiętam o Tobie córeczko, wierzę, że jesteś w niebie ze swoim dziadkiem szczęśliwa.
Odpowiedz
Dziś jakoś jeszcze bardziej i mocniej tęsknię za Tobą. Taki szczególny dzień...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości