I znów cisza pod sercem ...
Tez zapominam o datach. Zacieraja sie w codziennym zabieganiu. A moze wlasnie tak bardzo "straty" wgryzly sie z nasze zycie ze są codziennoscia. Kazdego dnia u mnie jest 20, 22, 14, 29.
Odpowiedz
Tak mocno czasem wszystko wraca...Kocham Was bardzo.
Odpowiedz
[*] [*] [*] Tęsknię ...
Odpowiedz
Mido,
dla Twoich Dzieci (*)(*)(*)
Odpowiedz
Kolejny kwiecień,kolejny rok.Kruszynko kochana...tak niespodziewane było Twoje pojawienie się w moim życiu i tak krótkie.Raptem kilka godzin do Twojego odejścia miałam świadomość,że jesteś.
Bardzo Was kocham.Wspomnienia,choć bolesne to jednak piękne wciąż wracają.Niech tak zostanie.
Pamiętam
Mama
[*] [*] [*]
Odpowiedz
To był trudny 15-ty. Tylko ja i B. R w delegacji. I morzJuż ce łez. Chyba uderzyła i zabolała mnie ta data podwójnie ,bo zapomniałam... Już chyba tylko ja pamiętam o Dzieciach.Pewnie tylko ja postawię w tym roku znicz.
Odpowiedz
Tak bardzo żałuję teraz ,że nie macie nawet swojego miejsca na cmentarzu. Postawiłam znicz koło setek,tysięcy innych. Nie tak powinno być .Wszystko jest nie tak …
Odpowiedz
Mają miejsce w Twoim sercu. Gdziekolwiek postawisz znicz, to przecież wiesz, że to dla nich, że z myślą o nich. 
Niestety znam to uczucie, gdy wszystko jest nie tak.
Odpowiedz
Chciałabym chcieć to zmienić ,ale nie chcę. Na razie przyklejenie uśmiechu do twarzy jest wystarczającym wysiłkiem. Zgubiłam się znów. Odnajduję się tylko w przeszłości a i ją widzę za mgłą.
Odpowiedz
Mida, przykro mi, że Ci ciężko. Nie mam słów, jak zwykle tu na forum. Sama nie mam miejsca dla swoich dzieci i czasem brakuje mi tego - może mój ból byłby wtedy realniejszy i mogłabym go lepiej usprawiedliwić przed sobą. Życzę siły na kolejne dni, przyklejanie uśmiechu to naprawdę duży wysiłek.
Odpowiedz
Ja też żałuję. Stawiam znicze na grobie mojego taty. Jednak to nie to samo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości