trzej muszkieterowie
Przytulam i ja mocno. Żadne słowa nie są w stanie ukoic twojego bólu.
Twoje aniołki napewno czują twoja wielką miłość.
Odpowiedz
Poziomko cały czas o Was myślę.. brak mi słów.. wszystko jest tak banalne, nie potrafię napisać, ale otwierając Wasz wątek czuję ból, taki odbierający oddech.. za dużo cierpienia na Was spadło Sad((
Odpowiedz
Ból paraliżuje, wszystko co robię wymaga mnóstwa wysiłku. Boli ciało i dusza. Skąd czerpać siłę gdy tak wiele mi odebrano, jak poukładać to wszystko, znaleźć sens? Byle tylko nie zwariować, nie oszaleć z tej rozpaczy.... dla tych co tutaj są, przy mnie.
Odpowiedz
Córeczko serce mi pęka z tęsknoty, ból przenika całe moje ciało. Kocham Cię Rybko Moja, kocham Was wszystkich najbardziej...
Odpowiedz
Za chwilkę byłabyś z nami Księżniczko... nie ma Was nie ma mnie... Skarbie daj siły...życie jest jedną wielką tęsknotą... i choćby nie wiem co trzeba tu być i czekać i ufać że kiedyś się spotkamy, utulimy. Moje serce jest rozbite na drobne kawałeczki a ja miotam się starając się żyć jak najlepiej umiem, by nikogo tym swoim smutkiem nie zamęczyć.
Odpowiedz
Moja śliczna, malutka Księżniczka odeszła we wtorek w 18 tygodniu ciąży. Nie mam już siły na nic...
Odpowiedz
Poziomko, za dużo na Ciebie spada... bardzo Ci współczuję.
Odpowiedz
Poziomko, to straszne. Bardzo, bardzo mi przykro.
Odpowiedz
Nie wiem co powiedzieć. Jest mi bardzo przykro. Życzę Ci, żebyś to przetrwała.
Odpowiedz
Poziomko bardzo mi przykro... [*] Nie ma słów, aby ukoiły Twój ból...
Odpowiedz
Poziomko, tak bardzo mi przykro. Przeczytałam Twój wątek i żal ściska serce...
Odpowiedz
Brak słów... Tak bardzo mi przykro.
Odpowiedz
Nie wiem co napisać. Po prostu nie wiem. Przepraszam.
Odpowiedz
Poziomko, chciałam coś napisać.
Żadne słowa nie wydają się jednak odpowiednie.

Przykro mi.
Odpowiedz
Jestem do niczego
Odpowiedz
(Tue, 24 Lipca 2018, 15:10:35)poziomka napisał(a): Jestem do niczego

Poziomko, proszę nie pisz tak.. Jesteś tylko zagubioną, zranioną kobietą, jesteś matką pogrążana w cierpiniu, żałobie i miłości d własnych dzieci... 

To cierpienie jest "do niczego", to co sie stało jest "do niczego", ten świat bez twoich dzieci jest "do niczego, ale nie TY, NIE TY....
Odpowiedz
Poziomko, bardzo mi przykro.
Odpowiedz
Księżniczko moja tak bardzo chciałabym żebyś tu była, tak namacalnie, pod moim sercem...
Kocham Was Wszystkich najmocniej na świecie...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości