badanie czystosci pochwy
Witam. Dziewczyny potrzebuje pomocy. 27.04 urodziłam martwe dziecko w 25 tygodniu ciąży. Lekarz stwierdził ze nie zna przyczyny ponieważ ciaza przebiegała prawidłowo. Przeglądam wyniki badań i je analizuje. W styczniu miałam robione badania na czystość pochwy i wyszły następująco: leukocyty nieliczne, nablonki nieliczne,flora bakteryjne mierna,paleczki kwasu mlekowego liczne. Natomiast w marcu (21.03) wyniki wyglądają inaczej : leukocyty liczne,nablonki liczne,flora bakteryjna obfita,paleczki kwasu mlekowego liczne. Czy taki wynik mógł przyczynić sie do smierci mojej córeczki? Sad bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Staska, wiele zależy od tego, co to była za flora bakteryjna, bo liczne leukocyty wskazują na stan zapalny.
Odpowiedz
Nie mam pojęcia. Wynik jest opisany tak jak podałam. Mój ginekolog stwierdził ze wszystko jest prawidłowo i nie zlecił dodatkowych badań. Więc możliwe ze ponad miesiąc chodziłam ze stanem zapalnym. W opisie ze szpitala jest info ze mialam znacznie zmniejszoną ilość płynu owodniowego. I wyczytalam ze przy nie leczonym zapaleniu moze dojść do uszkodzenia błony która chroni wody przed wyplynieciem a w konsekwencji dochodzi do zakażenia płodu i śmierci.
Odpowiedz
to jakbym słyszała mojego ginekologa
Odpowiedz
Czy to mogla być przyczyna smierci i mojej kruszynki??
Odpowiedz
Staska, nikt Ci nie udzieli 100% odpowiedzi. Mogła to być przyczyna, ale wcale nie musiała.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości