Ile jeszcze zniosę?
Chcę Was z powrotem.... choć na chwilkę....
Tęsknię
Odpowiedz
Unbeldi, tak mocno to rozumiem. Ja też tak bardzo chcę  Kubę z powrotem. I tak mi przykro, że pragniemy czegoś, co nie ma szans na spełnienie. 
(*) dla Twoich Dzieci 
Przytulam mocno, jeśli tego potrzebujesz. Rozumiem. Jestem, choć z daleka
Odpowiedz
Dzisiaj? Wczoraj? A może jutro? Kiedy byłyby Twoje czwarte urodziny Tadziulku? 
Kocham i tęsknię.
Odpowiedz
Nie ma dnia żebym o Was nie myślała. Dzień w dzień....
Kocham i tęsknię 
M.
Odpowiedz
Szkoda ze nie widac mysli na zewnatrz. Moze wtedy inni by zrozumieli jak wazne sa dla nas nasze dzieci.
Odpowiedz
Tracę Was każdego dnia na nowo. Jutro umrze mi przedszkolak...
Odpowiedz
Unbeldi... Sad
Mnie umrze pierwszoklasista Sad
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
(*)
Odpowiedz
Dzisiaj czytałam z moją bratanicą "Dzieci z Bullerbyn" a teraz spać nie mogę i rozmyślam czy Was też by tak bawił "kawałek kiełbasy dobrze obsuszonej".....
Kocham i tęsknię 
m.
Odpowiedz
Tyle miesięcy minęło ale czas niczego nie zmieni...
Kocham i tęsknię 
m.
Odpowiedz
Misiu, miałbyś 3 lata. 
Tęsknię
Do zobaczenia
Odpowiedz
(Wed, 21 Maja 2014, 13:37:47)unbeldi1980 napisał(a): Dzisiaj wybrałam się kupić pluszaka i pieluszkę, którą chcę wyłożyć urnę. Wybrałam tetrową w kolorowe samochody - myślę że moim chłopakom by się spodobała. Uprałam pieluszkę i szatkę z mojego chrztu - wypachniłam płynem do zmiękczania i powiesiłam na balkonie żeby wyschły. To może głupie ale dzisiaj będę spała z tym miśkiem i pieluchą. Dzisiaj chcę też napisać listy do Miśka i Tadziulka. Muszę to wszystko im napisać żeby potem było mi łatwiej jeśli o czymś zapomnę jutro powiedzieć. Boję się tylko że Michaś będzie w formalinie. Wydaję mi się, że nie bo do badania poszło łożysko ale jakby co poproszę żeby go wyjęli ze słoja. Nigdy nie sądziłam że będę chować własne dziecko - wiedziałam że takie rzeczy się zdarzają ale przecież nie nam, prawda?

Czytając to wszystko łza się kręci w oku też kupiłam córeczką moim pieluszkę. Nie powinno się nam to zdazac tyle kobiet ma dzieci tyle (złych) kobiet które tego nie doceniają albo biją albo zostawiaja w śmieciach a ta kobieta która pragnie dziecka z całego serca musi je pochować i zamiast wybierać łóżeczko musi wybrać trumnę tak nie powinno być to dzieci powinni chować nas....
Odpowiedz
Te kilka minut przy Waszym grobie..... to tak mało a musi wystarczyć.
Tęsknię 
Ogromnie
Odpowiedz
Źle mi bez Was.
Odpowiedz
Tęsknię i kocham.... z każdym dniem bardziej.
Odpowiedz
5 lat a jakby wczoraj. Potem już nigdy nie było tak samo.
Kocham i tęsknię Tadziu  (*)
Odpowiedz
Przytulam mocno dużo sił (*)
Odpowiedz
4 lata temu dowiedziałam się, że jesteś.  To były cudowne 3 miesiące z Tobą pod sercem. Kocham i tęsknię.....
Odpowiedz
Codziennie żałuję že Was nie ma. 
Kocham i tęsknię.
Odpowiedz
Dla Twojego 4,5- i 3-latka (*) (*) Poważni chłopcy już by byli.
Ja już sobie bardzo rzadko wyobrażam, jak wyglądałyby moje dzieci, choć nie sądziłam, że to będzie możliwe.
Odpowiedz
Wszystko się rozsypało jak domek z kart. 
Zawsze będę żałować że Was nie ma ale nigdy nie będę żałować że się pojawiliście w moim życiu.
Kocham i tęsknię...
Odpowiedz
M. i Ł. tak blisko siebie i o całe życie za daleko. 
Tęsknię i nigdy nie przestanę.
Odpowiedz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości