Jak szybko zaszłyście w ciążę po poronieniu?
Mam jedno pytanie, które nie daje mi spokoju. W jakim czasie od poronienia spotkało Was to szczęście i znowu byłyście w ciąży? Próbujemy z mężem i nic, i jest we mnie ten strach, że już nigdy nie będę...
Odpowiedz
Nieczenko

Cieszę się, że znowu zawitałaś na forum, przykro mi że męczy Cię niepokój. Nie jestem w ciąży - chociaż szczerze przyznaję, za bardzo się nie starałam. Mój lekarz po poronieniu powiedział mi, że bardzo często zbyt duże napięcie związane z poronieniem, powoduje, że mogą być „psychologiczne” problemy z zajściem w ciąże. Agata na forum pisała, że przez rok po pierwszym poronieniu, nie mogła zajść w ciąże- a techniki relaksacyjne i medytacja „otworzyły ją” na nowe macierzyństwo.
Jeżeli lekarz wyklucza zaburzenia hormonalne lub inne szeroko napiszę, że zdrowotne, to zapewne dobrze by było wypróbować jakichś technik relaksacyjnych, które odwrócą Twoją uwagę od „normalnego” aczkolwiek intensywnego obserwowania swojego organizmy przez Ciebie.

Polecam bardzo ciekawe dyskusje „jak wzmóc swoją płodność” na bocianie np.: niezwykłe właściwości działania tabletek z wiesiołka na dni płodne, czy inne ziołowe medykamenty. Oczywiście Nineczko pozostawiam to wyłącznie twojej decyzji.

oto link
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?na...ek&start=0

Gorąco pozdrawiam i wierze, że uda Wam się osiągną upragniony cel jakim jest ciąża i szczęśliwie wszyscy troje przebrniecie przez całe 9 miesięcy jej trwania. Przykład Patrycji i Agaty – dają nadzieję – obie zostały mamami. Jak chcesz możemy postukać sobie na priv, jeżeli mnie jeszcze pamiętasz ...
Odpowiedz
witam...serdecznieSmileszukam tez pomocySad6 mieiscy temu stracilam ciaze w 10 tygodniu,uslyszalam od swojego lekarza ze 20%kobiet pierwsza ciaze traci....do tej pory moj organizm szaleje a ja mam coraz wiekszy problem psychiczny zeby to wszystko ogarnacSad(prosze o pomoc-moje gg 1638977Sad(pozdrawiam goracoSmile
Odpowiedz
Dariu zostawiłam swój adres prywatny w innym wątku dla Ciebie powtórze go akaga@op.pl ; byłoby mi miło gdybyś napisała, niestety gadu-gadu jeszcze nie używam - a chyba powinnam, jak chcesz to napisz.
Odpowiedz
witam agusSmile
napisze do ciebie zaraz maila,a gg to dobra rzecz i zaloz sobie jak najpredzejSmilechce powiedziec ze poznanam Agate napisala do mnie pogadalam z nia,zrozumiala mnie jak siostra.....bo kazda kobieta ktora przezyla to samo zdarzenia dla drugiej w ciagu chwili staje sie bardzo bliska osobaSmile)....dziekuje za to forum....pozdrawiam wszystkie kobitki....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości