Trombofilia
(Sun, 03 Marca 2019, 16:42:05)polianka napisał(a): Potrzebujesz być pod stałym lekarskim nadzorem, nie tylko by zajść i utrzymać ciąże, ale przede wszystkim, by utrzymać się przy życiu.
Niespełna dwa tygodnie temu pochowałam tatę mojego martwego dziecka - z naszej rodziny, przy życiu zostałam tylko ja i psy. 
Zabiła go właśnie zatorowość płucna, która doprowadziła do postępującej niewydolności wielonarządowej, w tym niewydolności krążeniowo - oddechowej. 
Młody chłopak. Olał leczenie przeciwzakrzepowe, mimo kilku epizodów zakrzepicy żył głębokich kończyny dolnej we wcześniejszych latach. I teraz jest martwy. 

Więc radzę Ci kierować się do lekarzy w te pędy - zanim Twój partner będzie musiał się zastanawiać nad Twoim grobem, jak doszło do tego, że został sam.

Bardzo mi przykro.. Naprawdę.. 
Bardzo mi przykro.. 
Zdaje się że w Częstochowie nie ma lekarzy którzy mają w ogóle jakiekolwiek pojęcie.. 
Po tamtych sytuacjach nikt nie przepisał mi leków. A moja sytuacje skwitowali jako epizod dlatego też nie leczylam się dalej bo nikt mnie w żaden sposób nie pokierował..

Nawet nie wiem gdzie szukać kogoś.. Sad
Odpowiedz
(Sat, 02 Marca 2019, 21:19:59)Adrianna92 napisał(a): Mieszkam w Częstochowie, ale jeśli były to dobry lekarz to jestem w stanie dojechać Smile

Hej Adrianno. Ja jestem ze Śląska. Z okolic Katowic. Co do lekarza ginekologa mogę polecić Ci Dariusza Cholewę. Przyjmuje w Tychach i Mikołowie. Ja robiłam badania na Trombofilię i wyszły mi dwie mutacje. Dostałam namiary na bardzo dobrą panią hematolog. Nazywa się Anetta Undas i przyjmuje niestety w Krakowie. Tyle mogę Ci pomócWink. Powodzenia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości