Strata po raz kolejny
Ja miałam szczepienia w Krakowie bo u nas też niestety żelazny zestaw nie zadziałał, miałaś badane MRL?
Odpowiedz
Dziewczyny, już była taka prośba na innym wątku: wszelkie rozważania o badaniach proszę wpisywać w innym miejscu. Tu jest dział \"Moja strata\". Dziękuję Smile
Odpowiedz
Temat szczepień, zestawu żelaznego itd. podjęty w kontekście starań, wpisuje się w wątek o immunologii znajdujący się TU
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=lenika82]
Wiecie co dzisiaj wstałam z zupełnie innym nastawieniem.Jednak tak łatwo się nie poddam.Będę próbować znowu .Nie wyobrażam sobie mojego życia bez dziecka.
Jeśli uraziłam Cię moimi wcześniejszymi wpisami,to przepraszam nie taki miałam cel.Chciałam Ci przekazac,że żałoba to taki czas zmiennych nastrojów,dacyzji,postanowień.Jak sama widzisz dziś masz inne nastawienie.I super,że chcesz walczyc.Trzymam kciuki i dużo sił życzę.
Odpowiedz
Anulaa ależ ja się wcale nie czuję obrażona, zresztą napisałam wcześniej,że każdy ma prawo do wyrażania własnych przekonań i myśli.Ja chyba sama przed sobą bałam się przyznać,że chcę dalej walczyć.Boję się cholernie to fakt, ale chcę.Dzisiaj byliśmy zarejestrować nasze dziecko.Oficjalnie mogę powiedzieć,że jesteśmy rodzicami Glorii Smile Dało mi to jakąś siłę pomimo,że nie ma jej tu z nami.Dowiedzieliśmy się też od bardzo miłej pani w urzędzie,że możemy zarejestrować pozostałe dzieci, więc od jutra zaczynamy o to bój.Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości