to był drugi synek...
Dziękuję Gosiu Sad jest fatalnie, jest źle, jest okropnie, pewnie tuliłabym już maluszka w ramionach, odczuwam taką okropną pustkę, tak mi dziwnie, że już minął ten czas ciąży w której psychicznie ciągle byłam, jestem wrakiem od kilku dni Sad
Poprzednim razem na tym etapie byłam w ciąży i przeszłam to bez porównania lepiej, teraz czuję się jak w głębokiej depresji Sad
(*) (*)
Odpowiedz
Malina Ja równy miesiąc temu straciłam synka w 21tyg.Prawdopodobną przyczyną było 2 razy owinięcie pępowiną-nie chce mi sie w to wierzyć,ale póki w środę Pani doktor nie wyjaśni mi szczegółowo to nie mam co drążyć.Czytałam Twoje poprzednie wypowiedzi i powiem Ci,że ja od początku ciąży miałam sny,że urodziłam synka-takiego ślicznego,uśmiechniętego!Niewiem,ale napewno będę robiła badania genetyczne,ponieważ mam w rodzinie ciocie po której mam tą samą grupę krwi i ona poroniła ciąże z trzema chłopcami,boję się,że mam to po niej Sad W domku mam córeczkę i wiadomość,że nosiłam pod sercem tego ślicznego synka z moich snów jeszcze bardziej mą wstrząsnełaSad
Odpowiedz
Ona28 współczuję Sad myślałam o tych badaniach ale z drugiej strony czy jest sens je robić, to wtedy i tak jest pół na pół szans Sad
Odpowiedz
Dzis mija 5 lat odkąd odeszło od nas nasze pierwsze dziecko Sad nie zapomnę tego dnia do końca życia Sad Aniołku Mama pamięta (*)
Odpowiedz
Dla Twojego dziecka (*) Malino.
ps. data urodzin Karoliny - ładna, może nawet nieco kojąca.
Odpowiedz
Tak Karolka nieźle trafiła, ale pamiętam jak się bałam, żeby to nie był własnie 22 maj...
Odpowiedz
Malinko - na te piąte urodzinki... (*)
Odpowiedz
Malina dla maluszka (*) a Tobie dużo sił.
Odpowiedz
Ciężki dzień Sad gdzie jestescie dzieciaki Sad
Odpowiedz
Rok temu o tej porze żegnałam Cię dziecino (*) Sad(((
Odpowiedz
Ach.. pewnie ciężko Ci dziś.. Sad
Odpowiedz
ciężko...zaczęło się rano ale jeszcze nie koniec :/ myślę dziś cały dzień...
Odpowiedz
Malina... trzymam Cię za rękę...
Odpowiedz
(*)
Sciskam.
Odpowiedz
dziękuję :*
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości