Alergiczki - staraczki i ciężarówki.
Mam nadzieję, że nie dubluję tematu Wink

Postanowiłam założyć takowy, bo mam problem i może ktoś też ma i się podzieli swoją wiedzą i tym, co mówią lekarze. Wink Jestem alergiczką (trawy i żyto) i od połowy czerwca biorę leki antyhistaminowe. No i w związku z tym mam zagwozdkę - jak pogodzić starania z jakimikolwiek lekami antyalergicznymi? a alergię mam w tym roku niczego sobie, jeszcze trzyma, a już nie powinna jakieś 6 tyg. :x Nie wiem, co gorsze - brać leki, starać się; nie brać leków - starać się, brać - nie starać się Wink
Ale ciężarówki alergiczki może coś podpowiedzą? Liczę na Was!

W ogóle to sobie tak myślę, że - generalnie - alergia może przeszkadzać w zachodzeniu.... :roll: w końcu organizm jest bardzo agresywny wtedy.

Czekam na odzew. Smile
Odpowiedz
W tym roku trzyma, bo sezon wegetacji się pokićkał przez tę długą zimę...
Ale w kwestii alergii tom zielona, jak i te trawyWink
Odpowiedz
Marta, ale to i tak za długo :/ i mam taki drugi rok z rzędu :/ a w ogóle tom głupia, bo już powinnam mieć 4 sezon odczulania za sobą, a się nie zdecydowałam. No to teraz cierpię. Sad
Odpowiedz
Sad
Odpowiedz
Ja mam alergie na trawy i takie tam od prawie 25 lat. Przy staraniach moglam brac leki ale w ciazy dostalam globulki homeopatyczne,ktore mi wcale nie pomagaly.
Odpowiedz
Prinz, jakie leki mogłaś brać podczas starań?
Odpowiedz
Aniu mocno się nie orientuję, ale w pierwszej ciąży czytałam, że generalnie leki przeciw alergii dzielą sie na jakieś grupy, bodajże A i B...i którąś z grup można w ciąży stosować. Ale dokładnie już tego nie pamiętam, w każdym razie coś łykałam co lekarz twierdził, że bezpieczne, nie były to homeopaty tylko coś typowo antyalergicznego...ale tak jak mówię, nic to pewnego bo słabo to pamietam...
Odpowiedz
Ja przed i w ciąży musiałam odstawić wszystkie antyhistaminowe - bo one szkodzą dziecku. Jedyne co mogłam to wziewny pulmicort i Ventolin doraźnie gdyby było bardzo duszno. Jak wiadomo jak mama się dusi, to i dzieciątko jest niedotlenione...
Odpowiedz
Hej,
jestem alergiczką i mam też astmę .. na szczęście nie aż tak fest dokuczającą więc odkąd się staramy o dzidziusia leki biorę tylko sporadycznie w razie duszności, ale coraz częściej zaczynam je mieć więc się zastanawiam czy mogę zacząć brać leki normalnie, w ciąży lekarka kazała mi odstawić leki a zwłaszcza tabletki i zmieniła na jeden wziew taki słabszy w razie duszności niby bezpieczny dla małego i brałam tylko ten, ale teraz mi za bardzo nie pomaga a wcześniej o nic nie pytałam bo sama wszystko odrzuciłam tylko doraźnie a teraz widzę że jest coraz gorzej i chciałabym znowu je brać. Fakt odłożyliśmy w tym miesiącu starania ale nie wiem jak dalej a wizytę mam dopiero w listopadzie i nie wiem co robić. Może ktoś ma doświadczenie z Oxis, Pulmicord i Singular. Singular to tabletki więc je będę brała tylko w tym miesiącu, a w przyszłym chciałabym chociaż ten Oxis i Pulmicord ale nie wiem czy mogę .. wiadomo w ciąży odstawię ale czy nie zaszkodzą jakbym je brała przed ?
Odpowiedz
Pulmicort 100 mi pozwoliła pulmonolog i doraźnie ventolin w razie dużych duszności. Singularu nie można a oxis nie znam
Odpowiedz
Dzięki jollyg pulmicort mam, ventolin też, a tabletki i oxis w przyszłym miesiącu odstawię Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości