Wymiary płodu ...
Jutro beda tabletki;( i zacznie sie porod....;( bez wod bedzie ciezko;(
Odpowiedz
Leno, będę jutro myśleć o Tobie. I o Hanie.
Tylko tyle mogę.
Niewyobrażalnie mi przykroSad
Odpowiedz
Leno,jestem z Tobą.
Odpowiedz
Leno tak strasznie mi przykro Sad
Tak bardzo Ci współczuje....
Myślami jestem z Toba....
Odpowiedz
Leno Sad
Odpowiedz
Lenko myślę o Tobie każdego dnia, tak niezmiernie mi przykro, że przechodzisz taką traumę, chce wierzyć, że teraz już nadejdą dl a Ciebie same dobre dni, tego gorąco Ci życzę i proszę pisz jak tylko masz siłę i ochotę
Odpowiedz
Lena pragnę Ci okazać moje \" wirtualne wsparcie\" ( choć to tak nie wiele), brak mi słów. Będę się modlić za Ciebie i z całego serca życzyć Ci, żeby przyszedł dla Ciebie dzień gdy zaświeci słońce.
Odpowiedz
Lena... życzę Ci dużo sił... bo wiem, że będą potrzebne... nawet wtedy kiedy będzie Ci się wydawało, że ich nie masz...
Nie wiem co mogłabym Ci napisać... bo sama 7 miesięcy temu - będąc tam, gdzie teraz jesteś Ty - nie wiedziałam, co chciałabym usłyszeć... a to, co tak na prawdę chciałam usłyszeć było nierealne...
życzę Ci wsparcia takiego jakiego będzie Ci w danym momencie potrzeba...
byłam tam... i można stamtąd wyjść... choć teraz brzmi to dla Ciebie nierealnie... (choć mam nadzieję, że będzie jakimś mini-światełkiem z ust osoby, która przeszła to co Ty...) ...ale najpierw jest inny czas... nawet nie umiem znaleźć odpowiednich słów na określenie go, albo nie chcę ich wypowiadać... i na ten czas pożegnania dużo sił...
dla Hany [*]
Odpowiedz
Juz po wszystkim;( 6 godzin nie milosiernego bolu... Myslalam ze umre;((( ale wsparcie bliskich pomoglo...
Odpowiedz
Lenko Sad brakuje słów na to cierpienie Sad Dużo sił na dalsze dni...
Odpowiedz
Bardzo Wam współczuję [*]
Odpowiedz
Lenko dużo siły na dalsze dni!
Odpowiedz
Okazalo sie ze mialam stan przedrzucawkowy... ;( mam dosc szpitala... Chcem juz wrocic do domu...
Odpowiedz
Życzę Tobie szybkiego powrotu do domu i dużo siły.
Dla Hany *
Odpowiedz
Lenko szybkiego powrotu do domu, spokoju ducha i ukojenia cierpienia. Pozdrawiam
Odpowiedz
Dziewczyny Sad wczoraj miałam spotkanie w szpitalu w srawie sekcji zwłok małej... znowu łożysko nawaliło znowu zespół antyfosfolipidowy wygrał Sad czy to znaczy ze ja juz nie bede miec dzieci???? czy juz kazda moja proba bedzie sie konczyc zle :SadSadSadkiedy spytałam czy mam jakies szanse na donoszenie to uslyszałam ZE NIEWIEDZA!!! SadSad

Mowia ze wdroza jeszcze stertydy i jeszcze cos ale nie pamietam nazwySadSad ale czy to bezpiecznie dla mnie???SadSad życ mi sie nie chce.....
Odpowiedz
Lenko dobrze, że się odezwałaś, myślałam o Tobie. Jeszcze raz bardzo mi przykro, że znowu Cię to spotkałoSad Co do rokowań na kolejną ciąże to nikt nie odpowie Ci na to pytanie. Może to zabrzmi banalnie ale musisz być dobrej myśli i porobić kolejne badania. Przy zespole antyfosfolipidowym dobrze dobrane dawki heparyny drobnocząsteczkowej i acardu znacznie poprawiają rokowania. Musisz mieć sensownego lekarza. A jak twoje ANA, miałaś takie badanie? A w kierunku trombofilii? (białko c, białko s, MTHFR) ale to już rozmowa na inny wątek. Jak coś to pisz z pewnością znajdziesz jakieś podpowiedzi, jeszcze raz pozdrawiam i przesyłam (*) dla Twoich Maleństw.
Odpowiedz
Leno..przykro mi bardzo. Moze za mala dawka hearyny byla? Napiszesz jakie badania w kierunku zespolu antyfosfolipidowego mialas dodatnie??
Odpowiedz
Tak naprwde to nie wiem jakie badania robiliSad ale wszystkie na obecnosc atycial napewnoSad i tocznia... A dawka heparyny byla 5000j Fragmin...
Teraz mowili ze bede musiala brac dwa razy dziennie aspiryne... I zastrzyk raz dziennie...
Nie wiem co ja mam myslec...;((( czuje sie taka bezsilna
Odpowiedz
Leno, często używa się także sterydów - encorton.
Może inna postać heparyny, może wyższa dawka kwasu acetylosalicylowego.
Przykro mi, że masz takie cierpienia...

Wszystkim nam, po stratach pozostaje tylko wiara i próbowanie...
Życzę Ci wszystkiego dobrego i lepszych dni...

PS. Twoi lekarze działają, nie zostawili Cię bez opieki, to ważne.
Odpowiedz
Lena modlę się za Ciebie. Często wracałam myślami do Twojego wątku, życzę Ci jak najlepiej. Trzymam kciuki, żeby lekarze wymyślili skuteczny sposób na donoszenie ciąży.
Dobrze, że lekarze szukają sposobu.
Odpowiedz
Witajcie Kochane. Nie mogę znaleźć mojego posta ale wiecie że mam synka 20mcy. Brałam 2xheparyne i aspiryna plus Wit d i przez dwa tyg sterydy. Teraz jesr wszystko ok . Planuje kolejne dziecko... Jak tylko test wyjdzie pozytywny to odrazu leki .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości