Skąd jesteście?
Ja pod Kolonia wiec troche km mamy do siebie :-)
Odpowiedz
szkoda, ze tak daleko...
Odpowiedz
Prawie 500 km...
Odpowiedz
dziewczyny, nie łamcie się! Ja (Pomorze) z Asik (południe Polski) widziałyśmy się przy okazji jej wizyty w moich stronach, z kilkoma dziewczynami mailowałam, przegadałam na skype. Dacie radę! Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=andziarka]
Ja mieszkam w Berlinie.

Prinzessin A ty gdzie mieszkasz?
Ode mnie nikogo, na razie to do Ciebie mam najbliżej Wink
Odpowiedz
Szczecin, ale mieszkam w Hadze..niedlugo jakos do Szczecina bedziemy jechac. Klusko, skąd jestes? Ja Prawobrzeze.
Odpowiedz
Izyda A gdzie mieszkasz?
Ja bywam dosc czesto u rodzicow w Gorzowie Wlkp.
Odpowiedz
ja jestem Kędzierzyna-Koźla, więc jak są jakieś mamy z opolskiego, śląskiego lub nawet z bardziej odległych miejsc to też jestem chętna
Odpowiedz
ja jestem ze zgierza
Odpowiedz
Ja z Kalisza ale obecnie Birmingham Wielka Brytania
Odpowiedz
Ryki
Odpowiedz
ale rodziców mam pod warszawą
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=andziarka]
Ja mieszkam w Berlinie.

Prinzessin A ty gdzie mieszkasz?

Westerwald 8) Daleko....
A jest ktos jeszcze z De?
Odpowiedz
Ja z Warszawy, ostatnio coraz częściej myślę o tym że chciałabym coś zmienić w postrzeganiu ludzi odnośnie tematu poronienia. Generalnie chciałabym coś zrobić tylko nie wiem co? Fajnie by było się spotkać.
Odpowiedz
Aniami jak jestes z warszawy mogłybyśmy sie spotkać Smile
Odpowiedz
Jestem z New Haven CT, (80km z New York)
Odpowiedz
Dorota to podaje mojego maila lilibi@interia.pl. Teraz choruje ale jak wyzdrowiejeogłybyśmy się jakoś umówić Smile. Może ktoś keszcze chętny się znajdzie?
Odpowiedz
a ja Big Grin też mieszkam niedaleko Warszawy Smile I też czasem myślę, czy mogłabym zrobić coś dobrego dla innych Aniołkowych mam... A może założymy jakieś kółko wsparcia w Wawie? Smile
Odpowiedz
Marianna jestem za!!! Trzeba by utworzyć wątek tylko nie wiem w którym dziale najlepiej?
Odpowiedz
Najlepiej zgodnie z nazwą Wink w grupach wsparcia https://www.poronienie.pl/forum/forum.php?id=34 wykorzystując już istniejący temat https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=468
Odpowiedz
Marianna napisz do mnie na lilibi@interia.pl
Odpowiedz
Brzeziny koło Łodzi

pozdrawiam Was wszystkie

(*) dla Waszych Aniołków
Odpowiedz
Marianna, skąd jesteś? Ja mieszkam w Sochaczewie ale trudno mi dojeżdżać do Wawy bo mam dwójkę małych dzieci i męża w rozjazdach a bardzo brakuje mi w okolicy kogokolwiek, z kim mogłabym pogadać i kto by mnie rozumiał...
Odpowiedz
chełm
Odpowiedz
Częstochowa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości