miesiąc w którym powinnam płakać z radości a nie smutku
Wczoraj minęło 7 miesięcy kiedy mój Henryczek zasilił szeregi Aniołków. Miał 8 cm był taki malutki jeszcze dzień wcześniej lekarz zapewniał mnie, że pomimo ogromnego plamienia z dzieckiem jest wszystko w porządku i żebym się nie martwiła a w nocy już wiedziałam, że nie jest w porządku pojawiły się skurcze jak do porodu o świcie na korytarzu zwymiotowałam z bólu ale wciąż parametry Synka były prawidłowe serduszko biło do samego końca- jak sobie wybaczyć mam że mój organizm nie zadziałał. Macica nie spełniła swej roli inkubatorka dla mojego maluszka... Dziś powinnam tulić Henryczka a nie zapalać mu świeczki, puszczać lampiony do nieba.... Jest we mnie tyle nie zrozumienia tak wiele poczucia winy za to co się stało choć dbałam o siebie o Nas......... zgubiłam dzisiaj literkę H którą nosiłam przypiętą do czarnej bransoletki - czy to jest jakiś znak że właśnie w tym miesiącu i dzień po tej okropnej cyfrze w kalendarzu.....
Synku czy chcesz coś mamusi przekazać.......... Nie wiem jak sobie radzić bez Ciebie........... Jak odnaleźć właściwą ścieżkę by dalej żyć........ Każdego dnia tęsknie za tobą choć dla większości świata żyłeś w moim brzuszku tylko 13-cie tygodni i dla nich nie mam prawa płakać to dla mnie aż i tylko 13-cie tygodni. Zdążyłam Cię pokochać, ale nie wychować...........
Odpowiedz
<3 <3 <3

Nic nie ukoi Twojego bólu - mój po roku nadal jest tak silny jak na początku. Ściskam Cię żebyś nauczyła się jakoś z tym żyć....
Odpowiedz
współczuję i tulę...
Odpowiedz
Bardzo mi przykro, że Ciebie również to spotkało... każdego dnia zastanawiam się jak wiele kobiet tego doświadcza, a o ilu nie wiedziałam... wiem, że nic nie jest wstanie ukoić Twojego bólu... :\'(

Cytat:[autor cytatu=hipopotamek]
Jest we mnie tyle nie zrozumienia tak wiele poczucia winy za to co się stało choć dbałam o siebie o Nas.........

To normalne, że nie rozumiesz. Kochana zrobiłaś wszystko, WSZYSTKO co mogłaś, sprawiałaś, że żył... na pewno dbałaś o siebie, robiłaś wszystko by przeżył... ale to jest niestety też biologia... na pewne rzeczy nie mamy wpływu... nie zadręczaj się.

życzę Ci dużo sił... życzę, aby pamięć mniej bolała... a także nadziei na lepsze jutro.

(*) dla synka
Odpowiedz
dziękuje Wam wszystkim za słowa wsparcia kiedy je wczoraj pisałam obok mnie paliła się świeczka Henryka czułam, że jest zemną.... Dla Waszych dzieciaczków (*) (*) (*) (*) (*) (*) Teraz w moim sercu i w modlitwie będą i Wasze dzieci Kacperka, Franciszka, dwie Kruszynki mamusi Oli i Synka i Aniołka nicoretty i zawszę będę pamiętać o Was MAMUSIE bo wiem jaki ból ze sobą nosicie każdego dnia w każdej jego sekundzie minucie, godzinie................. Jestem pełna nadziei, że los sprawi, że jeszcze tu na ziemi doświadczycie macierzyństwa ziemskiego nie tylko Anielskiego bo jesteście cudowne MAMUSIE!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Dla Wszystkich mam które niestety otwierają tą stronę moc uścisków na pokrzepienie serc dla Waszych dzieciaków (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) ........ wiem że to za mało ale w swojej modlitwie będę prosić o ukojenie Waszego bólu choć troszeczkę a dla Waszych maluszków o radość w niebie ps. pewnie nieźle tam rozrabiają..... mam taką nadzieję, że uśmiech im nie schodzi z buzi i gdy ten czas ziemski nas przestanie dzielić to nie wypuścimy ich już z Naszych objęć...............
Odpowiedz
Ściskam Cię mocno.
Tak, na pewno \"tam\" nieźle rozrabiają:-).
Przynajmniej tak to sobie tłumaczę.
[*] dla Twojego synka
Odpowiedz
Przytulam Cię i zapalam świeczkę dla Twojego maluszka (*)
Odpowiedz
(*)(*)(*) dla Henryczka

Taki ogromny smutek mnie dopada, kiedy czytam kolejne historie Aniołkowych Mam i ich Aniołeczków.
Może dla większości świata Henryczek miał zaledwie13-tygodni.
Dla mnie jest Aniołkiem, któremu nie liczy się dni i tygodni. Jest wielką miłością Mamy.

przytulam Ciebie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości