Czemu Cie nie ma na odleglosc reki..........
Daya, przede wszystkim - daj sobie czas. Daj sobie czas na żałobę i na przejście ciemną doliną. Daj sobie czas na rozpacz i ból. Tydzień to jest nic. To wczoraj, to nawet dziś jeszcze. Tak blisko. Życzę Ci dużo sił.
Odpowiedz
Daya ja też kiedy straciłam Antoniego powiedziałam nigdy więcej po tem zaraz kolejny cios strata Anielki i postanowienie już nigdy więcej niechce czuć tej pustki i po pół roku kolejna niespodzianka tylko tym razem i dzięki Bogu i walce jest z nami Tosia mój cud dla którego warto było tyle razy się podnosić z upadku mimo iż jest ciężko ale warto dla tego poczucia bycia mama. Po ponad roku od Tosi przywitania na świecie kolejny cios Tymek odchodzi ...... Też już nie chciałam walczyć, nie miałam ochoty i siły ale gdzieś na dnie serca odkryłam ostatnio mały plomyk który się tli i kiedy oglądam zdjęcia Tosi jak była malutka wiem że pragnę poczuć to jeszcze raz i zrobię wszystko abym mmogła jeszcze jedna kruszynke obdarzyć ta wielką ogromną miłością która w sobie noszę. Tylko do tego wszystkiego trzeba czasu....... Trzeba walczyć do ostatniej szansy
Odpowiedz
Kochanie to juz tyle lat (*) dzis swiatelko tylko dla Ciebie Kochanie Antoni mysle jestem przytulam. Juz zawsze wszyscy bedziecie w moim sercu NA ZAWSZE
Odpowiedz
dla Antosia na cztery latka... (*) (*) (*) (*)
Odpowiedz
Dla wszystkich naszych maluszków (*)
Czasem, gdy mam troszkę lepsze dni to czuję wyrzuty sumienia- Alex odszedł, jak mogę się śmiać? Jak śmiem?
Wzięłam 56 dni urlopu macierzyńskiego, nie dałam rady wrócić do pracy, bo tam mam kontakt z małymi dziećmi. W domu czuję, jakbym żyła w jakimś nierealnym świecie, jak robot...
Odpowiedz
megi dziekuje az mi łzy poleciały to juz 4 lata
Odpowiedz
Również dla Antosia[*]
Mama o nim pamięta i kocha...
Odpowiedz
Dziękuję Iwetko to ciężki okres dla mnie za chwilę kolejna rocznica nienawidzę listopada wrrr aż mi się krzyczeć chce. Ostatnio jestem klebkiem nerwów za dużo tego wszystkiego.

Daya wyrzuty sumienia jak ja to dobrze znam........to już. tak chyba do dnia spotkania z naszymi dziećmi tak będzie.

Dzis targaja mną straszne uczucia. Jeśli tak tęsknię za moimi dziećmi których nie miałam okazji poznać przytulić to co będzie jeśli odejdę kiedyś z tego świata jak będę tęsknić za ziemską córka ja mam okazję tulic być ........ Sama jestem zła na siebie dzis
Odpowiedz
Rok temu jeszcze była nadzieja że będziesz że będzie wszystko dobrze. Za 2 dni odejdziesz po raz kolejny a moje serce rozpadnie się na miliony kawałków z tęsknoty za Tobą z tęsknoty za Wami. Nadal kawałki słów szepty przesuwają się w mojej głowie jak film wspominam każda chwilę kiedy byliśmy razem choć tak krótko. Dłużej jesteśmy osobno niż razem.
Jutro trzeba zamówić kwiaty białe róże i znicze te z aniolkami te które są takie \"ładne\". W środę będę całuje Kocham
Mama
Odpowiedz
(*) synku na Twoje pierwsze urodzinki. Pamietam Kocham. Łza leci za łza rece trzesa sie zimne jak lody i tak puste me ramiona a miałes w nich byc TY
Odpowiedz
(*) dla Tymka
Przytulam.
Odpowiedz
Dziekuje Wszystkim za te swiatełka zapalone dla Tymusia choc nie tak miało byc miał byc tort zabawy tance radosc na pierwsze urodziny..........

Ciesze sie ze jestem daleko od tych wszytkich ciaz noworodków sa plusy mieszkania na drugim koncu polski. Nie mam pojecia kiedy ostatnio trzymałam niemowle na rekach...... i dobrze nie potrzebuje tego teraz. Teraz cały świat skupia sie na Tosia az do 22 lutego. Na swieta jak zawsze na choince bedzie wisiał Aniołek za kazdego z Was nawet maja Wasze imiona wypisane na plecach. M w tej kwestii sie smieje ze mnie ale co tam mnie to cieszy od poczatku tosia ma mowione ze miała rodzenstwo ktorego nie ma ktore jest tylko z nami w sercach naszych i czuwaja nad nami.
Odpowiedz
Są dni kiedy serce pęka........
Mimo zamieszania mysle o Was codziennie......
Anielko jeszcze chwila....... i znow serce mamusi peknie..........
Dziekuje Serduszka moje ze jestescie przy Tosi wiem to i czuje Was tak blisko niej.......
Odpowiedz
Anielko mój piękny Aniele pamiętam czuwam jestem kocham (*)...
Odpowiedz
Anielko (*)
...zapalę i dla Ciebie światełko u M. ...
Odpowiedz
Dla Anielki [\']
oraz jej Braciszków [\'] [\']
Odpowiedz
Dzis jakis taki dziwny dzien caly czas biegne gonie a dzis musialam usiasc na lawce w parku na te kilka chwil zapomnienia popatrzec jak dzieci sie bawia i wzniesc oczy pelne lez do nieba i dmuchnac w chmury KOCHAM WAS
Odpowiedz
Sad

Światełko dla Aniołków, dla każdego z osobna (*) (*) (*)

Niech się bawią razem w Niebie i czuwają nad Mamą.
Odpowiedz
KAzdego dnia tesknie za Wami........
KAzdego dnia mysle o Was......
Mimo upływu godzin, dni i lat zawsze o Was pamietam moje dzieciatka kochane.......
Moje serce podzielone jest równo na cztery.........
Tesknie......
MAMA
Odpowiedz
Będzie ślad po Was nie tylko na moim sercu po tym ze byliście choc na chwile
Odpowiedz
Tak, jest śladSmile
Znamy te swoje dzieciSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości