Irygacja pochwy.
Chciałabym Was zapytac o zdanie na temat irygacji. Czy stosowałyście? Czy zawsze w porozumieniu z ginekologiem? Itp.Itd.
Odpowiedz
Miałam irygacje po pierwszej stracie, gin zalecił. Potem nigdy nie stosowalam. Lek nazywał się bodajże Tantum rosa czy jakoś tak. Chyba pomogło bo 4 miesiące po poronieniu zaszłam w szczęśliwie zakończoną ciążę. Pozdrawiam :o)
Odpowiedz
Szukałam info,ale znajduje raczej złe opinie,dlatego bardziej wiarygodne są dla mnie Wasze słowa.

Dzięki Miriam.
Odpowiedz
Anulaa - w ciąży zawsze w konsultacji z ginem, poza ciążą - niekoniecznie. Ja polecam Floragyn do irygacji, cudo! zresztą cała seria - płyn intymny i globulki z kwasem mlekowym - świetna!
Odpowiedz
PiBi a jak myslisz czy naprawdę niszczy się w ten sposób naturalną florę bakteryjną?
Odpowiedz
To zależy, z czego są te irygacje. Pewnie, że za często nie można, ale czasem - tak. Floragyn, który naprawdę polecam (hmmm.... to chyba reklama, nie Wink) ma kwas mlekowy, nie sądzę, żeby niszczył naturalną florą, chyba nawet ją odbudowuje.
Odpowiedz
Rozumiem dzięki.
Odpowiedz
Anulaa, tak sobie myślę, że z tą irygacją jest jak z higieną intymną - za mało - źle, ale i za dużo - niedobrze Wink myślę, że można się wspomóc od czasu do czasu - po @ albo przy jakichś dyskomfortach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości