Co dalej......
Każda zbroja ma słabe punkty...
Odpowiedz
Maddusia, dużo sił i dużo wiary. Jak Ci brak obu, to Ci dam moje.
Odpowiedz
Widać były to dni płodne...
Ty na razie bierz grzecznie leki a my będziemy wierzyć za Ciebie Smile
Odpowiedz
PiBi dziękuję, kochane jesteście kobietki. Byłam u lekarza na chwilę obecną jest ok. Był to 5 tydz. Teraz zaczynam 6 tydz. (czyli ten w którym straciłam obie ciąże). Wzięłam zwolnienie, leżę oszczędzam się. Czasem się śmieję, czasem płaczę. Wizytę mam 12 kwietnia. Jutro robię betę, chociaż nie wiem po co....
Odpowiedz
No to trzeba teraz pisać do Dzikiej Myszy i hop siup w inne miejsce tego forum Smile
Odpowiedz
Zbliża się TEN czas. Rok temu wiedziałam że jestem w ciąży,z tą tlaca się nadzieją pojechałam w góry. Było cudnie.. byliśmy tacy szczęśliwi... potem zaczął się koszmar....pierwszy pobyt w szpitalu potem drugi.... chciałabym przespać ten czas,najlepiej z butelką wina w ręku. Pewnie by tak było gdyby nie 24 tygodniowe dziecię fikajace w moim brzuchu. Los jest taki przekorny.
Ale pamiętam Cię pamiętam bicie twojego serca maluszku. Ten widok pozostanie ze mna na zawsze. Sprawę umorzono-twój tata chce walczyć. Ja nie mam na to siły. Czy jestem złą matka?
Odpowiedz
Rok temu o tej porze spalam....nie podejrzewalam że za kilka godz mój świat rozleci się na milion kawałków...mam Twój  obraz dziecinko przed oczami. Boże pomóż mi przetrwać. Daj mi siłę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości