Brak chęci do życia
basiu, tak mi przykro....brak slow
ja stracilam swojego czwartego anioleczka 12.04.2013
nie daje rady, codzienne lzy,brak checi do zycia,bol w srodku, jakis kamien na sercu, szukanie odpowiedzi DLACZEGO!!!
Odpowiedz
Jutro dzień mamy, także tych aniołkowych mam a zarazem dzień odejścia mojego synka .......to już a może dopiero pół roku ..pełnego bólu i łez ............nie wiem jak jutro dam rade nie wiem jak dam rade zapalić znicz u synka ..............zamiast go przytulić w ten dzien zapale mu światełko pamieci ............już od trzech dni nie umiem się ogarnąć ...nie umiem funkcjonować .........Boże tak cieżko na duszy i w sercu..........................
Odpowiedz
Dawno mnie nie było tutaj nie wiem chyba mnie już wszystko przerosło nie mam sił i jest mi zle mineło dziesięć miesięcy prawie jak mój synus odszedł a ja wciaż czuję gorycz złość i wszystko mnie przerasta.Cały czas szukam odpowiedzi na pytania dlaczego poco i czemu.Nie ma chyba na to odpowiedzi.............Mój synuś ma pomniczek tyle mogłam mu dać i swoja miłość ............Tak szybko odszedł ........ciężko żyć i myślę że już cały czas będzie się za mną to szło...........SYNKU KOCHANY JA TAK TĘSKNIE STRASZNIE A moje serce mocno krwawi już nie długo roczek ja boję się tego dnia .....tego którego nie zapomnę do końca życia.............
Odpowiedz
bardzo mi przykro Basiu, tulę Cię mocno..
Odpowiedz
Basiu przytulam :*
Odpowiedz
Synku wczoraj był twój dzień dziecka Utraconego ale piszę dzisiaj znalazłam te życzenia na blogu mamusi Tymoteuszka mam nadzieje że nie obrazi się jeśli i ja takie napiszę do ciebie :
dzisiaj jest dzień dziecka
nie, to nie ten dzień,
kiedy głaskałam brzuszek
składając Ci życzenia
rośnij duży, okrąglutki
to nie ten dzień

dzisiaj jest dzień dziecka utraconego
nie złożę Ci życzeń
nie przytulę, nie pogłaskam
nie będzie dzisiaj
beztroskiego śmiechu
pięknych zabaweczek

wybacz mi,
że dałam Ci tak krótkie życie,
że nie potrafiłam obronić Cię przed śmiercią,
wybacz mi
bo ja sobie nie potrafię

kocham Cię w każdej sekundzie życia
Mamusia
Odpowiedz
Synku zbliżają twoje pierwsze urodzinki i choć serce rwie się z całych sił do ciebie nie będzie mi dane cię przytulić ani ucałować.Będę mogła jedynie przyjść do ciebie i przynieść ci kwiatuszki misia i wiatraczek taki kolorowy ......Mamusia codziennie myśli o tobie kochanie i twoim anielskim rodzeństwie .........bawicie się zapewne tam w trójeczkę i nie jesteś sam ...................to nie sprawiedliwe że nie mogę was widzieć i mieć przy sobie ........Twoje ziemskie rodzeństwo też tęskni za wami czasem wspominają dlaczego nie ma was tutaj ..........ciężko jest wytłumaczyć małym dzieciom ale wiedzą że kiedyś wszyscy będziemy razem............Mamusia ma nową nadzieję nowe życie w sobie synku trzymaj kciuki za mamusie żeby wszystko dobrze się skończyło ..........Kocham Cię Maleńki .........
Odpowiedz
basiu Widze, ze tez pozno stracilas Synka, jeszcze pozniej niz ja...
Powiedz, jak sie czujesz po prawie roku?

(*) dla twojego Synusia

Imie Emanuel tez stalo na nasze liscie imion....
Odpowiedz
Andziarka po prawie roku jest tak samo może troche sie wyciszyłam w sobie . Ale serce tak samo boli tak samo tęskni tak samo czuje tą stratę......

Imię było planowane od początku ciąży jest i zawsze będzie wyjątkowe ............

Nie da sie opisać teknoty za synkiem a z dnia na dzien wracają chwile spędzone w ciąży ..........Ale wierzę że moje dzieci tam gdzies czekaja i to daje mi nadzieje .............i te dzieci które mam też duzo mi daja ......................
Odpowiedz
Dzisiaj mój synku masz roczek tam w niebie dzisiaj ja nie mogę cię przytulić ani ucałować nie mogę zrobic ci tortu nie mogę kupić prezentu jakiego bym chciała .........Będziemy u ciebie na grobku żeby zapalić światełko żeby być z toba.........Mamusi serce dzisiaj cierpi wróciły wspomnienia i twój ostatni obraz kiedy mogłam cię jeszcze przytulić przez chwilkę ........teraz zostały mi tylko wspomnienia ..........i nie jest wcale lepiej ...........tęsknota nie mija ona tra na wieki.............synku dlaczego ciebie tutaj dzisiaj nie ma ze mną dlaczego nas ktoś rozdzielił...............Kocham na wieki ...........Mama
Odpowiedz
(*) dla Emanuelka
Odpowiedz
Basiu smutna i trudna to rocznica na ten dzień dużo sił.
Dla twojego synka (*)
Odpowiedz
Nie zakładam nowego wątku bo mam tu swój zakątek .Po słońcu przychodzi burza.Po małym Emanuelku prawie rok po jego odejściu zaszłam w ciąże .Zmieniłam lekarza wszystko wydawało się takie piękne .Maluch rósł fikał w brzusiu.W 31 tyg.trafiłam do szpitala z wymiotami .Okazało się że mały ma niedokrwistość i muszą mnie wysłąć do szpitala w łodzi bo tylko tam mogą uratować mojego synka.Miało być dobrze.15 maja zrobili mi cesarke .Mój synek Michaś walczył 5 godzin.Był wczesniakiem i przegrał walkę o życie.W tej chwili to brak mi sił na cokolwiek .Wraz z nim odeszłam ja.To koniec starań bo nie mam sił walczyć dalej .Kolejna porażka kolejny błąd lekarza kolejna strata.Przedemną pogrzeb mojego synka chłopcy beda razem i w niebie i w grobie a mnie nikt nie chce zabrać .Ten świat jest straszny .
Odpowiedz
Basiu, ogromnie współczuję Wam Sad
Odpowiedz
Basiu brak mi słów, powiedzieć, że tak mi przykro to tak mało... świat jest taki niesprawiedliwySad
Odpowiedz
Basiu, Sad
Odpowiedz
Duuuużo sił!! Pomodlę się za Twoich Synków i Ciebie, Męża.... Ogromne wyrazy współczucia
Odpowiedz
Basiu tak bardzo mocno Ci współczuję, to jest okrutne... tak mi żal... Brakuje słów...
jedyne co mogę zrobić to zapalić światełko dla Twoich Skarbów...
trzymaj się Kochana... myślą jestem przy Tobie.
Odpowiedz
Basiu brak słów. Wyrazy współczucia dla Ciebie i meża

Sla Twoich aniołków [*]
Odpowiedz
Basiu bardzo współczuje, brak słów ;(
Dla Twoich synków [*] [*]
Odpowiedz
basiu... brak mi słów... dal Twoich Synków (*) (*)
Odpowiedz
Tak bardzo bym chciała teraz Cię przytulic ... [*][*] dla Twoich Aniołków
Odpowiedz
Basiu. Tak bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia.

Dla Twoich Aniołków (*) (*)
Odpowiedz
Dziękuję za każde słowa są mi teraz tak bardzo potrzebne .........miało być pięknie ...........miałeś być z nami.........lekarze w Łodzi robili co mogli................byłeś silny Michałku ......ale to za mało.......dzisiaj ostatni raz kiedy cię będę mogła przytulić ..........ostatni raz z nami...............wybrany dla nieba i nie jest ci dane być z nami.........Kocham mimo ze serce pękło znów i ciężko będzie poskładać....................
Odpowiedz
Basiu, bardzo mi przykro. (*) (*) dla Twoich dzieci.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości