Objawy ciąży po poroneniu
Witam czy któraś z was miała objawy cążowe po poroneniu?Mam na myśli bolące i obrzeknęte piers w 5 dni po poronienu dokladne dzis jest sobota zaczełam plamic we wtorek a w czwatrek własciwie sie tak naprawdę zaczęlo .Jeszcze jedno pytanie poroniłam w 8 tg samoistnie bez czyszczenia i żadnej ingerencj w moje calo jedynie dostaam tabletki poronne czy ktoras z was tez tak miała ja przebywam w Irlandii i tu sa takie teorie ze jeszcze natura sobie poradzi ....mam scan przewidzany na za tydz aby sprawdzic czy wszystko sie oczyscilo prosze o odpowiedzi
Odpowiedz
Witaj,ja wciąż mam powiększone \"ciążowe\" piersi mimo, iż moje dziecko było martwe od ok 2,5 tygodnia a indukcja poronienia nastąpiła w sobotę, 9 czerwca (to był 17 tc). Myślę, że takie objawy jeszcze chwile się utrzymają, progesteron zdaje się powoli wracać do normy. Wciąż jestem senna tj. tak jak w 2-3 miesiącu ciąży, co ustąpiło w 4tym. Świadczy to o tym, że poziom hormonów się \"cofa\". Co do czyszczenia macicy to nie wiem, nie wypowiem się w tej materii. Pozdrawiam Cię i życzę dużo mocy
Odpowiedz
Justi ja także poroniłam ok 8 tygodnia samoistnie bez czyszczenia. Krwawiłam przez tydzień i po ok 3 tygodniach dostałam normalną miesiączkę. Na kontroli u gina gdybym nie powiedziała co się stało, to by nic nie zauważył, bo wszystko się pogoiło ładnie. Jedynie co mi pozostało po ciąży to wyższa temperatura. Utrzymywała się tak ponad rok (37,5-38,3). Wyniki były wszystkie dobre, żadnych infekcji, chorób więc nie wiem dlaczego i nikt nie potrafił mi na to odpowiedzieć. A jeśli chodzi o piersi to już na tydzień przed poronieniem wszelkie dolegliwości ustały i już wtedy wiedziałam, że wszystko przepadło. Współczuję straty.
Odpowiedz
Piersi po poronieniu mogą także boleć, bo zaczynają produkować mleko - ja tak miałam za każdym razem.
Ale nic z tego o czym piszesz, nie brzmi niepokojąco.
Odpowiedz
piersi będą jeszcze boleć, mnie trochę bolały po poronieniu
Odpowiedz
Tak dla zanteresowanych piersi zmiękły i znikna obrzek po paru szkankach szałwi choc dostałam tabletki pare dni temu nie zazylam ich wspanały sposób polecamSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości