Duchowa Adopcja dla Aniołkowych Mam
Drogie Mamy,

chciałabym zachęcić Was do podjęcia Duchowej Adopcji.
Dlaczego właśnie Was?
Bo człowiek, który przeżył stratę ukochanego dziecka, które nie ujrzało nigdy słońca, kwiatów, nie dostało jedynki w szkole,albo dyplomu za I miejsce w konkursie recytatorskim, bardziej rozumie, jak wielkim bólem napawa sytuacja, kiedy dziecko jest poczęte, a rodzice nie chcą jego narodzin. Wiem, że modlitwa może takim dzieciom pomóc, może przemienić serca ich rodziców, aby te dzieci pokochali, aby mogły się one narodzić i później być dobrymi ludźmi.

Ja adoptowałam w tym roku już 11 dziecko.
I wiem, że to ma sens,
Chociaż ciężko jest mi się modlić w tym roku za życie mojego adoptowanego dziecka, bo w czasie tej 11 adopcji zmarło moje pierworodne dziecko, moja córeczka, która zmarła bezgłośnie,(nie widziałam kiedy umiera, na usg dowiedziałam się, że nie żyje już od ok. 4 tygodni, a nie miałam żadnych objawów, było to tzw.poronienie chybione, dziecko nie żyje, ale organizm kobiety nawet do 1,5 miesiąca zachowuje się jakby był w ciąży).
Dominika odeszła być może któregoś z tych wieczorów, gdy jej mama jak zwykle klękała, by modlić się za niewinne życie jej brata lub siostry, którzy dzięki tej modlitwie zachowają najcenniejszy dar, jakim jest życie.

Dzieło duchowej adopcji jest bardzo proste i trwa dziewięć miesięcy. Osoba, która się jej podejmuje, modli się za konkretne dziecko, którego imię zna tylko Pan Bóg. Odmawia codziennie jedną dziesiątkę różańca i specjalną modlitwę, biorąc w ten sposób w opiekę poczęte dziecko, którego życie jest zagrożone, ponieważ zabrakło miłości i odpowiedzialności ze strony rodziców i rodziny.
Więcej informacji: http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/about/

Na tej stronie znajduje się także licznik adopcji.Polega to na tym, że jak już podejmiemy adopcję zgłaszamy ją emailem do administratora strony i on wpisuje nasze imię, parafię i datę kiedy adoptowaliśmy dziecko: http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.c...ch-dzieci/
To jest wielka broń, którą pokazuje się zwolennikom aborcji, konkretna liczba ludzi, którzy modlą się za nienarodzone dzieci, którym grozi śmierć
Odpowiedz
Przeniosłam wątek, a ten temat także m. in. tu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości