Długa droga przed nami..
Ja Was przygarniam mocno do serducha i często o Was myślę, nawet jak mnie tu nie ma Tongue
Odpowiedz
Snopko jestem z Toba-przede mną jeszcze długa, długa droga do posiadania rodzeństwa Marcela. Niestety trzeba wyleczyć główkę, by dzieciątko mogło we mnie zagościć... Sad smutno mi strasznie, bo wszyscy naciskają-ja bym chciała, ale co najmniej rok jeszcze, bo na leki nie reaguję Sad po raz enty zmieniane Sad eh...
Odpowiedz
Przede mną też długa droga. Każdego dnia wydłuża się bardziej. Maiłam mieć już wyznaczony termin operacji. Niestety, nie dostałam jeszcze miesiączki, a bez tego nie ma zabiegu. To już 7 tygodni, zaczynam się niepokoić. Jutro muszę w końcu zadzwonić do lekarza.
Odpowiedz
Madeleine - @ pojawia się do 8 tygodni po poronieniu. U Ciebie i łyżeczkowanie (ingeruje znacznie w endometrium) i już 12 tc był, nie martwiłabym się.
Odpowiedz
Małgosiu to w którym dziale...? Smile
Odpowiedz
Małgosiu do 8 tygodni? Pocieszyłaś mnie, bo mi wszyscy wokół mówią, że 6 i straszą powikłaniami. Zadzwonię dzisiaj do swojego lekarza, bo jutro mam znowu dzwonić do szpitala. Od poniedziałku wracam do pracy. Myślałam, że uda mi się z ty wszystkim uporać w czasie urlopu macierzyńskiego. Poza tym tę pierwszą @ chciałabym przeżyć w domu. Może to głupie...
Odpowiedz
Medeleine wcale nie głupie. Ja długo miałam tak, że mając okres w pierwszej chwili jak widziałam krew to serce mi aż stawało.. dopiero sobie uświadamiałam, że przecież już nie jestem w ciąży i to normalne...
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Snopka]
W którym zechcecie Smile
Odpowiedz
Mamy wyniki- jest o niebo lepiej Big Grin
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Malgosia]
W którym zechcecie Smile

W takim razie może w \"Poronienie\" ale postaram się wymyślić jednoznaczny temat Smile Bo obawiam się, że do starań nie staraniowe Panie mogą nie trafić Wink
Odpowiedz
Kochane zapraszam Smile Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek dla nas: https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=3691
Odpowiedz

Totalna głupota, że sama sobie odpisuję ale jestem TAKA PODEKSCYTOWANA Big Grin NIC nie było w normie a teraz tylko morfologia Smile I to poniżej normy wg labu, a wg WHO jest w normie.. więc to dało mi mega nadzieję, chociaż wiem, że nadal długa droga przede mną bo w normie nie znaczy idealnie a jeszcze u mnie jest problem i teraz mnie bęziemy męćzyć :roll:
Odpowiedz

Totalna głupota, że sama sobie odpisuję ale jestem TAKA PODEKSCYTOWANA Big Grin NIC nie było w normie a teraz tylko morfologia Smile I to poniżej normy wg labu, a wg WHO jest w normie.. więc to dało mi mega nadzieję, chociaż wiem, że nadal długa droga przede mną bo w normie nie znaczy idealnie a jeszcze u mnie jest problem i teraz mnie bęziemy męćzyć :roll:

A nie mówiłam ! A nie mówiłam ! Big Grin
To, że zajmuję się zwierzętami, wcale nie musi oznaczać, że one się wiele różnią od nas Tongue

Normalnie najchętniej wzięłabym teraz młotek \"gadulcowy\" Big Grin że nie chciałaś słuchać Wink

Cieszę się razem z Tobą i też aż się PODEKSCYTOWAŁAM Big Grin
Odpowiedz
Snopka, ale to jest fantastyczna wieść! Tak trzymać! Ten Cud to wcale nie jest gdzieś daleko Wink
Odpowiedz
jes jes jes! to krok do przodu Smile
Odpowiedz
Snopka - strasznie się cieszę Wink)) I dalej tak proszę Wink
Odpowiedz
Gratuluję Smile
Odpowiedz
Snopko.- cudowne wiesci, teraz bedzie juz tylko lepiejSmile musi byc..
Odpowiedz
Dziękuję Smile))) Oby to się przełożyło na konkrety Wink

Najgorzej, że teraz coś trzeba zrobić żebym miała znowu owulację.. :roll:
Odpowiedz
super wieści
Odpowiedz
Najgorzej, że teraz coś trzeba zrobić żebym miała znowu owulację.. :roll:

Kochana... Z tym też da się coś zrobić Wink Do gina ! Już ! Bo już nie muszę słyszeć \"I tak nie ma sensu\" ! Jest duży sens Wink I dlatego zaraz zadzwonisz do gina i umówisz się na wizytę Smile To pierwszy, ale jak ważny krok Wink
Odpowiedz
Po co? Jutro idę bez zapisku na posiew Wink Jak posiew wyjdzie ok to laparo-histeroskopia Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości