WROCŁAW - ednokrynolog-ginekolog
Kochane...
Potrzebuję namiary na sprawdzonego, dobrego endokrynologa, najlepiej jeszcze gdyby był też ginekologiem. Wink

Koleżanka mnie prosiła, żebym jej poleciła jakiegoś endo we Wrocławiu, ale ja niestety nie korzystałam z pomocy u takiego lekarza, więc nie mam jej kogo polecić... Znacie może kogoś godnego polecenia ?

Koleżanka ma swojego, dobrego endokrynologa, u którego się leczy, ale w Krakowie... a teraz mieszka we Wrocławiu i ciężko jej czasem jechać specjalnie na wizyty do Krakowa... Dlatego rozważa decyzję o poszukaniu kogoś tutaj. Ma stwierdzone PCO i hiperprolaktynemię...

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ma jakiś namiar Wink

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Ja mam namiary na bardzo dobrego endokrynologa w Poznaniu->
gdyby był kto potrzebujący Wink

Co do Wrocławia niestety nic mi nie wiadomo.
Odpowiedz
Poznań niby bliżej od Wrocławia niż Kraków, no ale poczekamy Wink Bo w końcu cel jest - bez dojazdów Wink
Może ktoś coś wie ? I chce się taką wiedzą podzielić ? Smile
Odpowiedz
Ja korzystam z endokrynologa, mam niedoczynność tarczycy już unormowaną. Chodze do dr Ewy Barg, która przymuje w medicover we Wrocławiu. Ja jestem zadowolona. Na tej stronie są dokładne namiary: http://www.znanylekarz.pl/ewa-barg/endokrynolog/wroclaw
Odpowiedz
Dziękuję Agnieszko Smile
W takim razie zaraz podeślę koleżance linka Wink Zawsze to już coś, a raczej ktoś Wink
Odpowiedz
Proszę bardzo Smile W razie czego na tej stronie, co podałam, też można znaleźć innego endokrynologa, który będzie odpowiadał.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=aagnieszkkaa]
W razie czego na tej stronie, co podałam, też można znaleźć innego endokrynologa, który będzie odpowiadał.

Oczywiście masz rację Wink ale nie lubię się tak do końca sugerować opiniami tam pisanymi, bo wiadomo... ludzie czasem dziwne rzeczy potrafią pisać... Dlatego wolałam zapytać Was o takiego lekarza, którego same \"wypróbowałyście\" Wink

A powiedz mi... nie orientujesz się może, czy ona też mogłaby się zająć przypadkiem koleżanki ? PCO i hiperprolaktynemia ?
Odpowiedz
Wiem, że jest dobrym specjalista, a czy akurat w tych przypadkach pomoże, to nie wiem. Ja przez całą ciąże byłam dobrze monitorowana i miałam zmieniane dawki leku, biorę euthyrox. Jeśli chodzi o mnie, to ja jestem zadowolona. U mnie, jak na ironię, hormony były dobrze monitorowane, a zawiodło cos innego...ech Sad Teraz po tragedii zleciła mi juz niezbędne badania i tez widziałam, że bardzo się przejęła śmiercią synka.
No nic, ja ogólnie polecam Panią doktor.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości