plamienia :(
Witam. Powoli przygotowywuje się do kolejnej ciąży i 2 listopada miałam 1 @, teraz mniej więcej jestem w połowie cyklu i zaczęłam plamić. Nieduże krwawienie, ciemne i czasami trochę jasne. Byłam u mojego gina i powiedział mi, że organizm jeszcze sie normuje i może to byc spadek estrogenów.
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was miała cos takiego? To może oznaczać, że o kolejna ciążę może byc ciężko Sad
Odpowiedz
Ja tak nie miałam ale możesz zbadać estradiol
Odpowiedz
w 3dc je można robić i 7dc
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=ezywicka91]
a w 7 po co? :roll:
1 badanie 2-3dc, 2 około owu, 3 jakieś 8 dni po, razem z prolaktyną i progesteronem Smile tak można zbadać estradiol, oczywiście w każdym z tych dni w innym celu Wink
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=AniaPiBi]
Cytat:[autor cytatu=ezywicka91]
a w 7 po co? :roll:
1 badanie 2-3dc, 2 około owu, 3 jakieś 8 dni po, razem z prolaktyną i progesteronem Smile tak można zbadać estradiol, oczywiście w każdym z tych dni w innym celu Wink
Mi chodziło że w 3 lub w 7 dniu
Odpowiedz
Elu, a AniPiBi zapewne o to, że estradiolu nie bada się w 3 albo w 7 dniu cyklu, tylko w 2 albo 3 (ew.4) dniu cyklu. Normy i terminy m.in. tutaj
Odpowiedz
agnieszkkaa wiesz juz cos o tych plamieniach? jaka byla przyczyna? mam to samo.. i zastanawiam sie o co chodzi.
Odpowiedz
Tak, lekarz mi powiedział, że organizm jeszcze się normuję. Te plamienia wystąpiły po mojej 1 @ po stracie. Powiedział, że nastąpił spadek estrogenów i mam to obserwować. Teraz jestem po 2 @ i jak na razie nie występują plamienia. Jeśli występują u Ciebie od dłuższego czasu zgłoś się do gina. Wcześniej dziewczyny tez pisały, aby w takich przypadkach lekarz zlecił badanie na estradiol.
Odpowiedz
ja tez jestem po pierwszym okresie po poronieniu.. a jak wygladaly te plamienia u ciebie? pojawialy sie z nikad? czy po wspolzyciu? jezeli w drugim cyklu jest juz ok to znaczy ze te estrogeny wrocily do normy? zamierzasz robic to badanie na estradiol? pozdrawiam
Odpowiedz
Wiesz te plamienia pojawiły się w okolicy owulacji, wówczas nie współżyłam.Krew wymieszana ze śluzem, niedużo i trwało około 5 dni. Nie wiem czy juz wszystko oki, wybieram sie do lekarza po świętach i zobacze co mi powie i wówczas może zrobie te badania.
Odpowiedz
aagnieszkkaa Ja miałam podobnie, przez 2 m-c od pierwszej @. Wszystko się poukłada. U mnie zmienił się okres, czyli jest bardziej obfity i upławy przy owulacji są silniejsze.

ps. mój synek też ma na imię Mateusz +15.08.2011. Jak sobie radzisz?, bo u mnie krucho...
Odpowiedz
U mnie się właśnie normuję, mam nadzieję. Okres jest obfity, ale tez taki miałam przed ciążą. Plamienia, obecnie, nie pojawiają się.

Cytat:[autor cytatu=Rosa3]
ps. mój synek też ma na imię Mateusz +15.08.2011. Jak sobie radzisz?, bo u mnie krucho...

U mnie też jest ciężko...i jeszcze te święta, takie puste i bez znaczenia

Dla naszych Matysków ((***********************************))
Odpowiedz
u mnie okazalo sie na usg ze jest niejednorodne endometrium, czyli pewnie po zabiegu nie wszystko sie oczyscilo.. ale okres teraz jest bardzo obfity i chyba pierwszy od zabiegu wiec mozesamo wszystko zejdzie ii nie bedzie juz tych plamien.. myslicieze to moglo byc od tego?? pzdr
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Rosa3]
upławy przy owulacji są silniejsze.
Przy owulacji nie ma upławów, a śluz płodny.
Upławy to nieprawidłowa wydzielina z pochwy.
Śluz płodny jest fizjologiczny i niezbędny do zapłodnienia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości