kolejny cykl starań
Witam jestem tu nowa, w lutym dowiedziałam się ze jestem w ciąży Smile wow super uczucie, pierwsza druga wizyta u lekarza jest tętno wszystko ok Smile na trzeciej tętno nie bije potrzebny zabieg. Świat mi się zawalił, mąż mnie wspierał, ale wiadomo matka inaczej wszystko przezywa. 1 kwietnia zabieg, żal smutek rozrywał serce. Później komplikacje, zapalenie jajników, wreszcie wymaz na posiew na bakterie. Czysto co za ulga. No i co miałam się wstrzymać do sierpnia. Tak więc po sierpniu starania, testy owulacyjne i ciągle nic.
Odpowiedz
Starania, przeniosłam Twój wątek na właściwe podforum.
Współczuję Ci straty [*]
I powodzenia w podjętych staraniach. Pamiętaj, że 2 miesiące starań to niewiele czasu, nie musi się udać od razu i nie świadczy to automatycznie o tym, że coś się złego dzieje.
Odpowiedz
Witam Ciebie starania

Zapraszam Ciebie na wątek Oczekiwania - starania po stracie (7) w grupie raźniej i problemy podobne, a już napewno mamy ten sam cel ujrzenie 2 kresekSmile.
My staramy się 6 miesięcy i też nic ale rok starań to standard, więc zalecany tylko luz, a im bardziej chcemy tym trudniej zajść w ciąże.
Odpowiedz
Witaj Smile Mam propozycję - dołącz do nas do tematu - Starania oczekiwania po starcie (7). Tam jest nas więcej, pomożemy Ci radą, pocieszymy etc. Razem raźniej Smile Wszystko co dotyczy starań, badań, problemów które pojawiają się po drodze, co dotyczy naszej fizycznej ale duchowej sfery przeżyć z tym związanych. Zapraszamy Smile
Odpowiedz
jenny1983 w tym samym czasie musiałyśmy pisać :lol:
Odpowiedz
Starania, proszę, nie powielaj wątku i postów o tej samej treści w różnych podforach. Będzie Ci łatwiej uzyskać odpowiedzi, jeśli wątek będzie jeden a i czytać będzie łatwiej innym. O staraniach piszemy na tym podforum. Skasowałam pozostałe wątki.
DziękujęSmile
Odpowiedz
przepraszam cos namieszałam.
Odpowiedz
Nie ma problemu, na początku poruszanie się po Forum bywa trudneSmile Ale widzę, że już zadomowiłaś się na wątku \"Starania\"Smile Powodzenia!
Odpowiedz
starania bardzo współczuje straty (*)
Przytulam mocno dużo sił
Zgadzam się z masaiimara co do twoich starań powodzenia w staraniach
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości