czekajac na poronienie
"Where are you this moment?
Only in my dreams.
You're missing, but you're always
A heartbeat from me.
I'm lost now without you,
I don't know where you are.
I keep watching, I keep hoping,
But time keeps us apart.

Is there a way I can find you,
Is there a sign I should know,
Is there a road I could follow
To bring you back home?"
Odpowiedz
Śniłeś mi się mój aniołeczku, byłeś dziewczynką taką piękną, malutką, perfekcyjną. Nie był to zbyt dobry sen bo nie umiałam się Tobą zaopiekować, zająć. Pomagała mi Twoja ciocia A moja młodsza siostra. Bałam się w tym śnie że źle się Tobą zaopiekuję, bałam się że jestem złą mamą. Serce boli, bardzo boli że już Cię ze mną nie ma. Kocham na zawsze ❤
Odpowiedz
Moje malenkie sloneczko tak bardzo chcialabym zebys byl, zebym Cie mogla zobaczyc, przytulic, zaopiekowac Toba...czemu zostalo mi to odebrane po raz kolejny, czemu? Czuje sie jakby ktos wyrwal mi znow serce. Czuje sie taka samotna, ludzie dookola pocieszaja ale tak nietrafnie, tak jakby nic sie nie stalo. Ostatnio siostra do mnie powiedziala tylko nie popadnij w jakas depresje. A ja jej chcialam wykrzyczec ze zyc mi sie nie chce bo stracilam dziecko, ze jest egoistka i mam gdzies czy bede miala depresje bo i tak nic nie ma juz znaczenia. Ona nic nie rozumie, nie ma pojecia jak to jest byc w ciazy 4 razy i miec nadzieje i modlic sie o cud, jak to jest utracic wiare i sens zycia, jak to jest kiedy probujesz sie ogarnac i zaczac zyc i znow upadasz. Nie ma pojecia jak boli kiedy widzisz wszedzie kobiety w ciazy ktore sa duzo mlodsze od ciebie, kiedy wiesz ze twoje szanse maleja z roku na rok. Nie wie jak boli kiedy patrze na biegajace dzieci i mysle to moglyby byc moje dzieci gdyby wszystko poszlo ok, jak kurczy ci sie zolodek z bolu i lzy cisna do oczu a ty probujesz udawac ze wszystko jes ok, ze jestes juz szczesliwa. Nie ma pojecia jak chcialabym jej wykrzyczec ze nie ma serca, ze bagatelizuje moje problemy. Po kazdej ciazy walczylam z depresja i jestem dumna z siebie bo ciezka praca wychodzilam na prosta. Zaczynalam inaczej patrzec na zycie i wiem ze juz teraz nic nie musi sie wydarzyc bo ja tego chce. Wiem tez ze zycie bez dzieci bedzie ciezkie ale mozliwe. Jeszcze dluga droga przede mna ale nie poddam sie, chociaz czasem latwiej jest skulic sie w klebek i udawac ze mnie nie ma... choc latwiej jest isc w nicosc ja wyjde z tego...Ach jak chcialabym zeby ludzie rozumieli...moze byloby odrobinke latwiej.
Odpowiedz
Wiolu Sad
Odpowiedz
Spotkałam się dziś ze znajomymi,  na poczatku myślałam tylko o tym żeby nie płakać. Chcę wrócić do pracy w następnym tygodniu i myślę czy to już pora czy jeszcze nie. Czy nie chcę tu uciec od smutku i żałoby? Staram się nie ukrywać ale w domu z nikim nie rozmawiam i niezbyt wychodzę więc może to też niezbyt dobrze...Rano chciało mi się ryczeć, miałam wrócić do pracy i wszystkim oznajmić wspaniałą nowinę...że mam Ciebie Kaziu pod sercem, że ja też będę ziemską mamą. A tu pustka, nie ma Cię odszedłeś i zostało tylko złamane serce. Ta dziura we mnie jakby część nie umarła z Tobą.  Kocham Cię moje słoneczko i bardzo tęsknię ❤

https://youtu.be/1SiylvmFI_8
Odpowiedz
To tylko 3 tygodnie a dla mnie to wiecznosc, czasami sie zastanawiam czy ja na prawde bylam w ciazy, czy moze to tylko byl sen....
Odpowiedz
Kochanie moje, pamietam. Codziennie mysle o Tobie i tesknie. Pustka panuje w moim sercu ...
Odpowiedz
Wiolu, płaczę czytając Twoje posty. Też musiałam zmagać się z wieloma nietrafionymi pocieszeniami od najbliższych, w końcu przyjęłam strategie unikania... Rozumiem, jak ciężko Ci wrócić do pracy i do codzienności z tą pustką, której nie da się zapełnić. Światełko dla Twoich dzieci [*]
Odpowiedz
Dziekuję Ciri... wszystko nie ma znaczenia, miotam się, próbuję wròcić do życia ale nieudolnie mi to wychodzi. Z mężem się unikamy, w pracy jestem rozdrażniona. Czasami czuję jakbym tonęła...dalej cierpię...bez Ciebie życie stanęło w miejscu, a może to ja idę donikąd.  Serce...hm jakby go nie było. Urodziła się kolejna dzidzia w rodzinie a ja nawet na jej zdjęcia nie mogę patrzeć bo łzy cisną się do oczu i serce ściska....i myślę tylko że ja swojej nie zobaczę. Dziś mogę tylko płakać...
Odpowiedz
Kocham i tęsknię (*)(*)(*)(*)
Odpowiedz
Dla Natanka, Idy, Elle i Kazia (*)
Wiolu, ciężko Ci pewnie?
Odpowiedz
Pamiętam ❤
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości