STARANIA O DZIDZIUSIA
Witam kochane chciałabym poruszyć temat bo nie wiem sama co mam robić. Trafiłam do kolejnego lekarza z myślą, że może on coś zrobi innego abym mogła być wkońcu mamą. Zrobił mi usg po którym przepisał mi dufaston i ovitrell. W weekend mieliśmy się starać. Agdy poszłam w poniedziałek na usg powiedział że pęcherzyk pękł i musimy być dobrej myśli. Nie wiem sama co mam już myśleć
Masz być dobrej myśli Wink
Dokładnie tak jak napisała SnopkaSmile Lekarz cudotwórcą nie jest, \"pękł\" Wam pęcherzyk i kazał się starać, stwierdził, że owulacja nastąpiła a czy doszło do zapłodnienia, tego on na razie wiedzieć nie może. Trzeba czekac i właśnie mieć nadzieję.PowodzeniaSmile
Dziewczyny mają rację Smile Bądź dobrej myśli Smile Bo zamartwianie się nie wpływa dobrze na wasze starania Wink Choćby lekarz nie wiadomo jak się starał - to cudotwórcą nie jest - Marta ma 100% racji. On tylko może Wam powiedzieć \"kiedy\" a reszta zależy od Was i od waszego nastawienia. A dzidzia nie chce być poczęta w stresie Smile Teraz pozostaje Wam tylko czekać i mieć nadzieję, a niedługo się okaże czy nadzieje się spełniły Smile Ja wiem, że łatwo się mówi, ale nic innego nam nie pozostaje, jak mieć właśnie nadzieję i się nie poddawać Smile Powodzenia, przytulam !
DZIEWCZYNY robiłam dzisiaj HCG ilościowo I WYNIK TO 2.88mlU/ml ale sama nie wiem co to znaczy możecie mi pomóc

pozdrawiam mama Frania
Na razie jeszcze niewiele, wszystko zależy od dnia cyklu. Powtórz badanie za 48h, zobaczysz, co się będzie działo.
ANIA bo nawet nie wiem jak mam liczyć ten dzień cyklu bo ostatni okres miałam chyba 7 lipca
Aga powtórz bete za 48h jak pisała Ania bo to może być zarówno bardzo, bardzo wczesna ciąża ale też jej brak, więc poczekaj i zrób wyniki jeszcze raz
trzymam kciuki
Aga jeśli dobrze zrozumiałam to 5 września miałaś usg, na którym lekarz stwierdził że pęcherzyk pękł. Od tego czasu minął dopiero tydzień więc to bardzo wcześnie. Mogło jeszcze nawet nie dojść do implantacji, albo dopiero co dojść więc i hcg mogło nie mieć okazji wzrosnąć.
Cytat:[autor cytatu=aga842]
ANIA bo nawet nie wiem jak mam liczyć ten dzień cyklu bo ostatni okres miałam chyba 7 lipca
Confusedhock: :roll: ykhmmm...... masz takie długie cykle?
Aniu mam je tak że od początlku roku miałam go trzy razy i to chyba tylko me biorę duphaston
Aga bądź dobrej myśli
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM

http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=866112
Będzie dobrze Aguś Smile Musi Wink Daj znać jak to się wszystko potoczy Wink Mam nadzieję, że będziesz mogła nam napisać, że są II kreseczki Smile Trzymam mocno kciuki Smile
Oczywiście że co by się nie działo to się odezwę tylko sama nie wiem w jakim czasie mam sobie zrobić ten test i może to hcg
Cytat:[autor cytatu=aga842]
Oczywiście że co by się nie działo to się odezwę tylko sama nie wiem w jakim czasie mam sobie zrobić ten test i może to hcg
Najlepiej w terminie spodziewanej @. Trzymam mocno kciuki Wink
Cytat:[autor cytatu=emi]
Najlepiej w terminie spodziewanej @. Trzymam mocno kciuki Wink

Tylko Aga chyba nie do końca wie kiedy jest ten termin Wink

Miejmy nadzieję jednak, że jednak Aguś jak juz zrobisz test to będą 2 kreski Smile Trzymam mocno kciuki Smile
Generalnie przyjmuje się zasadę, że przynajmniej 11-12 dni odczekuje się od stosunku odbytego w okolicach potencjalnej owulacji. Więc niezależnie od terminu miesiączki, skoro Aga wiesz, kiedy mniej więcej pęcherzyk był \"gotów\", odczekaj ok. 2 tygodni i testuj. Najlepiej testem o czułości 10mIU/ml. A betę możesz nawet nieco wcześniej zrobić, bo to o wiele czulszy test przecież.
Witam dostałam we wtorek okresu lekarz kazał mi odstawić wszystkie tabletki. niestety nie było mnie w lublinie więc na wizytę wybiorę się po weekendzie kolejna szansa i nic.,.
Przykro mi,że dostałaś @, długo już staracie się?
Przykro mi... Przytulam mocno ! Oby w następnym cyklu się udało ! :*
Starania zaczeliśmy od samego początku. najpierw było że za wszelką cenę muszę być później troche popuściłam a teraz znowu tylko jedno że muszę być w ciąży
aga842 pewnie słyszałaś o takim czymś jak blokada psychiczna, więc najlepiej sprawdza się odpuszczenie sobie, tylko to bardzooo trudne. Jeśli oczywiście nie ma innego powodu np zdrowotnego. Trzymam kciuki, aby szybko udało się.
Wszystko rozumiem Kochane...
Właśnie wybieram się do lekarza tak bardzo jestem ciekawa co mi teraz powie
odezwę się po wizycie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości