Dziewczyny czy po dwóch poronieniach udało wam sie urodzic?
Dziewczyny czy po dwóch poronieniach udało wam sie urodzic?
Odpowiedz
Monika225 są dziewczyny które miały dwa poronienia i teraz są w ciąży i jest ok
Robiłaś jakieś badania?
Odpowiedz
jeszcze nie ale 7.08 ide na badania (usg- plus podstawowe badania ginekologiczne) do polskiej zielonej przychodni w Manchester (jutro minie tydzien po poronieniu) i mam nadzieje ,że ginekolog powie (podpowie mi ) jakie badania powinnam zrobić...Dopiero gdy zrobie badania (dostane @) i bede pewna że wszystko jest ok zaczniemy ponownie sie starac..Ale czasem mam watpliwosci czy sie starać , bo nie chce znowu rozczarowaniaSad.....Dlatego założyłam ten watek na forum....Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak kochana ja urodziłam zdrową córeczkę a teraz spodziewam się kolejnego bąbla i też mam zamiar urodzić Smile także bądź dobrej myśli
Odpowiedz
dziekuję za słowa otuchy
Odpowiedz
Tak, mnie się udało za trzecim razem urodzić zdrową, silną córeczkę. Niestety, czwartą ciążę znów straciłam...
Odpowiedz
aha dziekuje i przykro mi [*]
Odpowiedz
a będziesz robiła badania serologiczne? i endokrynologiczne?
Przytulam
Odpowiedz
zapisze sobie najważniejsze badania które dziewczyny mi napisały na innym forum i zobaczymy co mi ginekolog powie. Po pierwszym poronieniu nie robilam badań bo lekarze tutaj przy pierwszym i drugim poronieniu nie wysyłają na badania a prywatnie nie poszłam bo myslalam ze poronienie moje było genetyczne ,( moja mama też poroniła pierwsza ciążę) i myślałam ze następnym razem się uda może i było by wszystko dobrze gdybym poczekala na miesiączkę po poronieniu
Odpowiedz
Monika225 Nie obwiniaj się to nie twoja wina naprawdę przytulam
Odpowiedz
Ja po dwóch stratach urodziłam córeczkę w tym roku nie można sie poddawać i naprawdę trzeba odpoczac i nie robic dziecka tylko w miłosnym uniesieniu kiedy się nie myśli o tym że trzeba to robić żeby zajść w ciąże tak nasza Antosia została powołana do życia i jest nasz cud juz razem z nami od 4,5 miesiaca
Odpowiedz
moniko, zajrzyjj tez na nasza liste badan
https://www.poronienie.pl/badania_po.html
Dla Twoich Maleństw (*)(*)
Odpowiedz
a na dole tej strony : https://www.poronienie.pl/czekajac.html mozesz poczytac o dziewczynach, ktore po stratach urodzily, moze sie przyda?
Odpowiedz
witajSmile
niedługo będę świętować pierwsze urodziny mojej córeczki, wcześniej miałam cztery nieudane ciąże.
ostatnia ciążę miałam prowadzoną z uwzględnieniem możliwości problemów z krzepliwością krwi.
pozdrawiam i trzymam kciuki Smile
Odpowiedz
Mnie po dwóch poronieniach udało się przejść bezproblemowo trzecią ciążę i urodzić zdrowego chłopca a po pół roku znowu zaszłam w ciąże i teraz także bezproblemowo zaczęłam 27 tydzień Smile Trzymam kciuki Smile
Odpowiedz
Hej jestem tu nowa, tez jestem po 2 poronieniach, wrzesien 2010 9 tydzien i sierpien 2011 6 tydzien, mam gorsze i zle dni, czasami tak bardzo jeszcze chce ,a sa dni ze nie moge patrzec na male dzieci... po pierwszym poronienieu zrobilam czesc badan, wszystko ok, teraz 1 grudnia bede miala zabieg histeroskopii a 13 grudnia idziemy z mezem na badanie kardiotypów. Jak juz bedziemy mieli wszystkie badania, sprobujemy jeszcze raz. badania na zespol antyfosfolipidowy wyszly mi ok, jednakze slyszalam ze przeciwciala aktywuja sie wlasnie w trakcie ciązy. Moj ginekolog powiedzial, ze przy kolejnej ciązy zastosujemy aspiryne oraz heparyne ( zastrzyki). Dodam iż w ciaze zachodze bez problemów, przy pierwszej próbie. Podczas drugiej ciazy staralm sie nie myslec o tym wczesniejszym poronieniu, ale to jest sliniejsze co chwile chodzilam sprawdzac do lazienki czy wszystko ok, a teraz nie wiem co bedzie bardzo sie boje....
Odpowiedz
marti777 Bardzo mi przykro (**)
Odpowiedz
[quote][autor cytatu=ezywicka91]
marti777 Bardzo mi przykro (**)
[/quoteWczoraj bylam na wizycie u lekarza, chcialam go dopytac o histeroskopie która bede miala robiona 1 grudnia, powiedzial ze jak wszystko bedzie ok od stycznia bedziemy mogli sie starac, pocieszal mnie tez mowiac ze przede mna byla u niego pacjentka rowniez po 2 poronieniach a teraz juz jest w 12 tyg ciazy, od poczatku podal jej zastrzyki heparyne i jest wszystko ok. dodatkowo przed samymi staraniami porobie sobie wszystkie posiewy abym byla pewna ze w trakcie tych miesicy od ostatniego poronienia nie pojawila sie jakas bakteria. Musi sie udac.
Odpowiedz
marti777 3mam kciuki będzie dobrze
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Fifina]
witajSmile
niedługo będę świętować pierwsze urodziny mojej córeczki, wcześniej miałam cztery nieudane ciąże.
ostatnia ciążę miałam prowadzoną z uwzględnieniem możliwości problemów z krzepliwością krwi.
pozdrawiam i trzymam kciuki Smile

ja tez jestem po 4 nieudanych ciążach, 2 miałam prowadzone na zastrzykach i tez sie nie udało ;( możesz mi powiedzieć do jakiego lekarza chodziłaś? Gratuluje córeczki.
Odpowiedz
Hej Owieczka20, jak pisalam w innych watkach jestem po 2 poronieniach, mimo iz mam dobre wyniki ktore robilam na zespol antyfosfolipidowy, lekarz powiedzial ze przy kolejnej ciazy zastosuje heparyne w zastrzyku, tak bardzo wierze ze to pomoze, bedziemy mieli ronione z mezem badania kardiotypu 13 grudnia a ja 1 grudnia badania macicy histeroskopie, mialas robione to badanie?? pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=marti777]
Hej Owieczka20, jak pisalam w innych watkach jestem po 2 poronieniach, mimo iz mam dobre wyniki ktore robilam na zespol antyfosfolipidowy, lekarz powiedzial ze przy kolejnej ciazy zastosuje heparyne w zastrzyku, tak bardzo wierze ze to pomoze, bedziemy mieli ronione z mezem badania kardiotypu 13 grudnia a ja 1 grudnia badania macicy histeroskopie, mialas robione to badanie?? pozdrawiam

Hej miałam te wszystkie badania robione i wszytsko wychodzi książkowo... a tak jak ty zachodzę praktycznie od razu... tylko nie potrafię donosić...
Odpowiedz
owieczka20 a robiłaś badania na cmv?
Tokso?
Odpowiedz
ezywicka91 Ja np zrobilam sobie toxo i cytomegalie juz w trakcie 1 ciazy zanim doszlo do poronienie i wyniki byly ok, te badania powinno sie zrobic w pierwszej kolejnosci po pierwszym poronienieniu moim zdaniem, mi juz za chwilke skonczy sie lista mozliwych badan, mysle o zrobieniu jeszcze raz toxo przed kolejna próba. pozdrawiam
Odpowiedz
marti777 a badania na krzepliwość robiłaś?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości