witam. na tym forum jestem pierwszy raz.moja pierwsza ciąża zakończyła się w 6 t.c. p€źniej po kilkunastu inseminacjach udało się i mamy 4-o letnią zuzię. pół roku temu, po prawie 4 latach udało mi się zajść - prawie przez przypadek - bez inseminacji, tak po prostu... niestety, poronilam... za dwa miesiące znowu. teraz też... zrobiłm test. II jedna ciut bledsza, ale kreska. od razu zaczęłam brać na podtrzymanie... ale co z tego...zaczęliśmy remont. mój mąż, stwierdził, że dziecko nie jest jego! bo jego ,,metoda antykoncepcji\" - zaufaj i zdążę - zawsze działa....były wyzwiska, oskarżenia itd,że mam ciążę urojoną, że udaję... a ja tak bardzo pragnęłam tego dziecka.i miałam dziwne złe przeczucie... w 52 d.c. . zaczęłam plamić.byłam na usg lekarz mnie zbadał, stwierdził, że krwawienie nie jest z jamy macicy, tylko z nadżerki, ale zrobił usg. macica tylko jak piłka, dzidziusia nie było... tylko martwa biała plamka wielkości ziarnka grochu... wczoraj ,,wyszedł\" ze mnie takie małe workowato - skórzane coś... pewnie łożysko... krwawię.... nie wiem. czy założyć spiralkę i odpocząć psychicznie, czy nie... czy jest coś ze mną nie tak? że nie płaczę, nie rozmyślam... ale jestem taka pusta wewnętrznie... nie usiądę w kącie i nie rozedrę szat... bo mi to nic nie da... pozdrawiam. i dobrze, że jest takie forum. pozdrawiam was cieplutko.
Odpowiedz
jestem myślami z Tobą przytulam...
Odpowiedz
agatastepien jestem z Tobą w Twoim cierpieniu...
[*][*] zapalam światełko dla Twoich Aniołków...
Odpowiedz
agatastepien
Dla twoich aniołków (*) Przytulam mocno
Życzę dużo sił na ten trudny bolesny czas żałoby
Mam pytanie czy robiłaś jakieś badania?
Odpowiedz
nie robiłam, bo nie wiem jakie... na pewno nie jest to wina grupy krwi-ja mam a+,mąż b-
lekarz mówił, że może to być poronienie nawykowe... i tyle... jak skończy mi się @ pojadędo lekarza. dziękuję za światełko....
Odpowiedz
Co to znaczy \"poronienie nawykowe\"? Powtarzające się poronienia też mają przyczynę. Tak nie powinno być, że Twój lekarz umywa ręce.
Nie zakładaj spirali, może tylko zaszkodzić Twojemu zdrowiu.
Straszne bzdury mówi Twój mąż, Agatko. Wiadomo, że stosunek przerywany nie daje żadnej gwarancji, że do ciąży nie dojdzie. Przykro mi strasznie, że rani Cię dodatkowo, kiedy i tak masz takie trudne doświadczenia.
Światełka dla Waszych dzieci [*] [*] [*]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości