DZIEŃ DZIECKA
WSZYSTKIM MAMOM TYM ANIOŁKOWYM I TYM ZIEMSKIM TATUSIOM RÓWNIEŻ Z OKAZJI DNIA DZIECKA ŻYCZĘ DUŻO ŁASK BOŻYCH I POCIECHY ZE SWOICH SKARBÓW...

Mama Frania
Odpowiedz
[*][*][*]dla naszych cudownych anioleczkow
Odpowiedz
Kochany mój Aniołku za 16 dni miałeś przyjść na świat. To miał być ostatni dzień matki, który mnie osobiście nie dotyczył, to miał byc ostatni dzień dziecka bez dzieciątka, tym czasem, dzień matki był dla mnie strasznie smutnym dnie, a dzień dziecka? caly czas myślę o Tobie Aniolku, jak bys wygladał, jak byś mi dawał popalic kopiąc ile sił po jakże wielkim już brzuchu... Kochany Aniołku mój - mamusia codziennie mysli o Tobie i mimo, że nie bylo Ci dane przyjść na świat to jesteś najcudowniejszym dzieckiem mamusi...

Dla wszystkich Dzieciaczków tych ziemskich i tych skrzydlatych :* w sercach waszych rodziców ZAWSZE jest dla Was miejsce :*
Odpowiedz
Tak bardzo to jest ciężki dla mnie dzień ... Dla mojego synka (*) światełko aby mu było jasno tam po drugiej stronie ... i dla wszystkich Aniołków (*) .... Dziś się nie trzymam ...
Odpowiedz
synku Mamusia bardzo Cie kocha najbardziej na świecie (*)
Odpowiedz
Arturku i Adamie chociaż tak mogę wam złożyć życzenia z okazji dnia dziecka moje aniołki...
Odpowiedz
kocham Was[*]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości