prosze o interpr wynikow 4dc
FT4 1,22 ; FSH 5,52; LH 5,41 ;ESTRADIOL 49,00; PROLAKTYNA 16,40; TESTOSTERON 26,70; ANTYGEN HBS UJEMNY; TOXOPL GONDI IgM UJEMNY - IgG 29,80;SHBG 92,00; ROZYCZKA IgM 0,32 - IgG 313,00; CMV IgM 0,150 - IgG 0,243;TSH 1,580
MORFOLOGIA:
LEUKOCYTY 4,7; ERYTROCYTY 4,3; HEMATOKRYT 39; HEMOGLOB 13,60; MCV 91; MCH 32; MCHC 34,7; PLYT KRWI 206; LIMFOCYTY 27%, INNE(Eo, BAZA,MONO) 2NEUTROFILE%71;LIMFOCYTY 1,3;(EO,BAZO,MONO)0,1; NEUTROFILE 3,30;RDW-CV 14;PDW 9; MPV 8,42;P-LCR 14
Odpowiedz
Moniapet, z interpretacji nici Smile musisz podać normy labu, w którym robiłaś badania Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=AniaPiBi]
Moniapet, z interpretacji nici Smile musisz podać normy labu, w którym robiłaś badania Smile

dziekujeSmile....i chyba prędzej będzie jak sie wybiore do lekarza na konsultSmilea mam ją 26.05,pozdrawiam
Odpowiedz
moniapet, mogłabyś napisać, co powiedział lekarz. Może kiedyś komuś się przyda.
Odpowiedz
długo tutaj nie zagladalamSmile
wyniki byly dobreSmile
ostatnio zrobilam badanie chlamydii,wynik ujemny,tzn ,ze dobry:0
nie ma zakazenia.
lekarz dal mi zielone swiatelko:*
Odpowiedz
a co sadzicie o tabletkach Bromergon?
2 dzien stosowania i nie mam skutkow ubocznychSmile
slyszalam,ze potrafi wywolac burze w organizmieSmile
Odpowiedz
ja brałam bromergon dłuższy czas, w \"końskiej dawce\" i absolutnie nie miałam zadnych burz Smile a tez słyszałam wcześniej, że bywa po nim różnie Smile więc tylko się cieszyć monia Smile

a tak z ciekawości-piszesz, że dostałaś zielone światełko a bierzesz bromergon?? Dziwna sprawa :/
Odpowiedz
dzidzia190 mam lekko za dużą prolaktyne.
uwazasz,ze cos powinnam wiedziec wiecej na ten temat?
Odpowiedz
Można brać bromergon i się starać Smile jedno drugiemu nie przeczy Wink
Odpowiedz
ja miałam wyraźny zakaz starań dopóki nie zbiłam prolaktyny. Stąd moje zdziwienie. Widać każdy lekarz ma do tego inne podejście. Na pewno trzeba go OD RAZU odstawić w razie gdybyś zaciążyła. Powodzenia w staraniach Smile
Odpowiedz
Ha! niekoniecznie Wink najlepiej podpytać dr, a jeszcze lepiej kilku, odstawienie OD RAZU może być szkodliwe. Niestety...
Odpowiedz
...i dziekuję i sie lekko przestraszylamSad nie chce zeby historia sie powtorzyla;(
Odpowiedz
monia musisz ufać lekarzowi który Cię prowadzi. Ja chodziłam do świetnej specjalistki, która wychodziła z założenia, ze wyniki muszą być na tip-top dopeiro wtedy dostałam zielone swiatło. Żeby właśnie nie było żadnej możliwej przyczyny obumarcia ciąży-poza oczywiście tymi których wyeliminować się nie dało...

Co do bromergonu-nie kontynuuję dyskusji, bo mam inne informacje. To wszystko to kwestia lekarza prowadzącego, ja dzięki swojej dr i jej podejściu mam 2 córy. Więc śmiem twierdzić, że skubana ma zawsze rację i tego się trzymam Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości