czy ciąża jest możliwa tydzień po poronieniu?
dziewczyny ja poroniłam prawie cztery tygodnie temu(...) przepraszam że usunęłam treść wątku ale nie chcę by był komętowany
wszystko jest mozliwe tym bardziej jesli poronilas samoistnie podobno organizm po poronieniu jest bardziej nastawiony na ciaze tzn jest nawet wieksza szansa niz w kilka miesiecy po stracie
nie umię ci powiedzieć czy to jest możliwe.......... ponieważ My po poronieniu ze współżyciem czekaliśmy 2-3tyg.. dostosowaliśmy się do wskazań lekarskich...
kaoo- ja miałam łyżeczkowanie ale jak dojechałam do szpitala to organizm się sam już oczyszczał
just 25- rozumiem ale nie wiem co mam teraz myślećSad
Trzy tygodnie po poronieniu oczywiście że można zajśc w ciąże. Zrób test ciązowy.
zuza245- ale ja tydzień po poronieniu(...)
Ewcia, myślę, że trzeźwość lub jej brak nie ma tu nic do rzeczy Smile. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła test.
mały borsuk- poczekam jeszcze parę dni na@ (...)
ja dostałam 4tyg po poronieniu ....
just 25- więc poczekać na @ czy jednak to może być ciąża?
heh czytam i czytam o tym czy to jest możliwe że mogę być w ciąży i nadal nie znam odpowiedziSad
po poronieniu powinno się dostać @ po 4 tygodniach ale nie jest to regułą. Czasami nawet 2 miesiące można czekać więc po miesiącu od zabiegu zrobiłabym test ciążowy
Lekarz powiedział mi że od 4do 6tygodni czeka się na @
elu tak jak Ci pisałam wcześniej, że mam objawy ciąży nie wiem czemu tak się dzieje ale pójde w poniedziałek do lekarza
Cytat:[autor cytatu=ewcia68]
tydzień po poronieniu byłam z chłopakiem (...). czy ciąża po tak krótkim czasie jest możliwa?
Nie sądzę. Prawdopodobieństwo, że owulacja wystąpi tak szybko jest raczej niewielkie, w końcu jeszcze kilka dni wcześniej organizm był nastawiony na zupełnie inne działanie.
vella- więc co Twoim zdaniem powinnam zrobić? czekać na @ czy iść do lekarza? czytałam na internecie i z tego co przeczytałam to jest możliwe
no skoro czytałaś na internecie to z pewnością wiesz lepiej
vella- pójde w poniedziałek do lekarza i możę sie wszystko wyjaśniSmile pozdrawiam
dzisiaj robiłam test i nie jestem w ciążySad (...) mam nadzieje że kiedyś się uda... pozdrawiam i zapalam swiatełka dla wszystkich aniołków(*)(*)(*)(*)(*)(*)
jak mialas lyzeczkowanie to lepiej sie zabezpieczaj przez 3-6cykli az sie wszystko zagoi...

ja pierwsza @ dostalam 2 dni po ustaniu krwawienia po zabiegu a nastepna po 28dniach
tydzień po to nawet grozi zakazeniem itp. Tam jest jeszcze rana. Tak jak pisze kaoo zabezpieczaj się teraz!!! Ja tez dostałam po 28 dniach i dopiero wtedy zaczelismy się kochac, ale z zabezpieczeniem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości