Czwarta strata-jak to przeżyć?
Szczerze to trudno powiedziec jednym zdaniem,napisalam nowy wątek,bywa lepsze dni,ale więcej jest tych gorszych.
Udaje że jest w miarę ok.
Ciężko mi cholera!!!!
Odpowiedz
Byłam USC,to było strasznie przykre.Pani okazała się bardzo wrażliwą osoba,co mi nie pomogło.
Odpowiedz
Będąc w szpitalu spotkałam dziewczynę która miała 3 poronienia, 9 lat nie mogła zajść w ciążę. Ten doktor jej pomógł.
dr Artur Wdowiak - , tel. 0 604 328 383
prywatnie Lublin Szczerbowskiego 5 , tel 081 532 53 65
Klinika Ovum Ul.Staszica tel 081 534 48 32
Chyba przyjmuje państwowo w szpitalu specjalistycznym na Kraśnickiej w Lublinie.
Odpowiedz
dzięki anna1974,staramy się z Mężem zacząć wszystko od początku,zaczynamy robic badania których dotąd nie mieliśmy.Musimy mieć nadzieje,to nam jedynie pozostalo.pozdrawiamSmile
Odpowiedz
Piwonia przytulam mocno napisz jak sobie radzisz?
Odpowiedz
Tak nadzieje mnie również trzyma przy życiu ... a cóż nam innego pozostało mi też ciężko jak nie wiem co ech co za życie ....
Odpowiedz
ezywicka91 cieszy mnie twoje zainteresowanie,powiem szczerze że prócz najbliższe rodziny nikt ze znajomych nie śmie zapytac o to....
Dokładnie \"O TO\" bo nikt nie wie jak to tym rozmawiać
Znajomi którzy wiedzą,unikaja mnie jak tredoatą
rodzina -myśli że wszystko ok,bo tak im mówię...
a tak naprawdę.. to nie radze sobie...
Odpowiedz
Piwonio... jesli ktos tyle juz wycierpial co ty jest napewno dzielna silna kobieta. Dasz rade , mi zostala malutka iskierka nadzieji ze badania immunologiczne cos wykarza.
Mi tez brak sil i chodz pogodzilam sie z tym ze nie bedziemy miec dziecka to pcha mnie do przodu .. moze jednak sie uda icsi...
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=piwonia78]
ezywicka91 cieszy mnie twoje zainteresowanie,powiem szczerze że prócz najbliższe rodziny nikt ze znajomych nie śmie zapytac o to....
Dokładnie \"O TO\" bo nikt nie wie jak to tym rozmawiać
Znajomi którzy wiedzą,unikaja mnie jak tredoatą
rodzina -myśli że wszystko ok,bo tak im mówię...
a tak naprawdę.. to nie radze sobie...
Piwonio kochana mam na imię Ela
Rodzina znajomi oni nas nie zrozumieją bo tego nie przeżyli
Ja mam dzięki Bogu ogromnie wsparcie i zrozumienie w mojej mamie i partnerze
Natomiast z moją babcią wogule nie rozmawiam na ten temat jak już go zaczynam kłócimy się
Wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka która pół roku albo i więcej nie dawała znaku życia poinformowała mnie że odwiedzi mnie w poniedziałek a ja naprawdę nie wiem o czym z nią rozmawiać zmieniłam się strata mojego synka sprawiła że czuje się bardziej dojrzała
Przytulam
Odpowiedz
piwonio witaj, właśnie przeczytałam Twój wątek i przyjmij moje ogromne wyrazy współczucia. Tak jak wcześniej pisała Tysia, ja również po jednym poronieniu nie potrafię się wygrzebać i ból ciągle wraca na nowo, Ty po czterech poronieniach... żyć nadal trzeba i mieć nadzieję, ale skąd ją brać..? kiedy życie tak daje w kość? również jestem z kujawsko-pomorskiego, więc czuję szczególnie jakąś więź z Tobą. Czy robiłaś już jakieś konkretne badania? trzymam za Ciebie moooocno kciuki, bądź silna i nie poddawaj się :* ściskam Cię mocno
wierzę w to, że Bóg w końcu wynagradza cierpienie.....
Odpowiedz
W wtorek jade do dr. M.Sochy do Bydgoszczy na wizytę.Chcemy zrobić wszystkie możliwe badania.Nawet powtórzyć te które były robione wczesniej.W końcu musi się udać!!!
nina mój adres jest podany; jak masz jakies pytania,pisz śmialo
Pozdrawiam Was kochane
Odpowiedz
obiecuję napisać, na pewno :*
Odpowiedz
Piwonia...czekam na wieści z Bydgoszczy...jakby lekarz Socha okazał się sensownym znającym się na rzeczy facetem, jestem skłonna też do niego jechać...daj znak kochana
Odpowiedz
Piwonia78
Jak sobie radzisz?
Odpowiedz
Witam serdecznie!
Minęło dużo czasu odkąd tu byłam ostatni raz,dużo się wydarzyło...
Dojrzeliśmy z Mężem do decyzji o adopcji i praktycznie kończymy kurs Smile
Jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji i bardzo szczęśliwi że dane nam będzie być rodzicami,nieważne ze adopcyjnymi ...najważniejsze że obdarzymy miłością i opieką dziecko a ono będzie mogło szczęśliwie dorastać i przekazywać te wartości.
Pozdrawiam gorąco Smile Wink
Odpowiedz
Piwonia super,że podjęliście taką decyzję.Super,ze oboje tego chcecie.Życzę Wam,abyście doczekali się dzieciątka i mogli stworzyc wspaniałą rodzinkę Tongue
Odpowiedz
Cudownie, wspaniała decyzja. Gratuluje z całego serca.
Pozdrawiam i życzę wspaniałych chwil z maleństwem, pełnych uśmiechu i radości
Odpowiedz
dziekuje Wam bardzo za ciepłe slowa Smile
Odpowiedz
piwonia, gratulacje! Wierzę, że są różne powołania w życiu, a powołanie do założenia rodziny i ofiarowania miłości dzieciom, które ktoś porzucił jest najpiękniejszym powołaniem. Dużo błogosławieństwa na waszej drodze Wam życzę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości