Rzeszów
Witam, straciłam mojego synka w 24 tc - 21.03 2011 r. W sercu pozostał okropny ból i pustka... Czy jest ktoś na tym forum z Rzeszowa lub okolic? Może mogłybyśmy pogadać, bo któż z nas bardziej zrozumie niż my siebie nawzajem?
Dorota,
mama Julii (23.07.2009) i Dawidka (+21.03.2011 - 24tc)
Dorotka ja mogę ci tylko zaproponować rozmowę na gg 7678903, rozmowy na forum z dziewczynami, a na żywo bo chyba ci chodzi o taką rozmowe, to może się ktoś znajdzie i odezwie, ja z mojej strony mogę zaproponować gg, jestem nawet teraz jak masz ochotę to się odezwij.Ja córeczke straciłam w 29tc może choć trochę bedę mogła pomóc.
Światełko dla twojego Aniołka.
Witaj dorotko, ja jestem z Rzeszowa, a dokładniej byłam, bo teraz mieszkam jakieś 30km za miastem.
Bardzo mi przykro z powodu Dawidka.
Jeśli mogłabym jakoś pomóc to pisz tutaj albo na maila kundz@o2.pl
Dzięuję kundz za odzew. Ja teraz mieszkam 3 km od Łańcuta, ale do Rzeszowa blisko. Jak będę miała trochę więcej czasu i siły to na pewno się odezwę. Dziś mam totalnego doła - mija 3 tygodnie od śmierci Dawidka. Dzięki za adres.
Trudno to wszystko ogarnąć, zrozumieć...chyba się nie da. Twoja historia jest bardzo podobna do mojej. Też szłam niczego nie świadoma na wizytę, też miało się w końcu okazać czy to będzie dziewczynka, czy chłopczyk, też byłam sama...ehhh
Nasze dzieci pewnie się razem już bawią i są w lepszym świecie...szczęśliwe
Pewnie tak kundz i tak chcę o tym myśleć, tylko że nie raz tak strasznie ciężko jest wogóle o tym myśleć, mówić... Wiem że Dawidek strasznie by cierpiał gdyby się urodził i żył. I wiem że tam gdzieś daleko jest mu lepiej, codziennie przed snem z nim rozmawiam - może to głupie, ale ja muszę mu powioedzieć jak bardzo go kocham i jak starsznie tęsknię.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości