metoda na gloda czyli jak sie robi dzieci w XXI wieku :)
kochane zakladam watek-sciage Wink
bede tu wpisywac wszystkie metody znalezione, podsluchane, podpatrzone, przetestowane i nawet te najbardziej durne.
CEL jest prosty - albo nam to pomoze albo przynajmniej poprawi humory Smile
a ze CEL uswieca srodki to wszystkie chwyty dozwolone Smile
zapraszam do wpisywania!
Odpowiedz
metoda pierwsza- wydumana
orgazm orgazm i jeszcze raz orgazm
to akurat wydumalam z wlasnych obserwacji i za pomoca WLASNYCH badan Wink
Odpowiedz
metoda druga - z internetu
nie myc sie zadnymi strodkami chemicznymi (nawet specjalnymi zelami i plynami) w dni starankowe - ponoc zabija to/oslabia plemniczki. czysta woda zdrowia doda Smile
Odpowiedz
metoda trzecia - mama mowila
siweca lub tzw dupa na sciane lezenie PO.... a wiec z wlsnego doswiadczenia (a przelezalam tak pol roku, z przerwami na siku i M jak Milosc... heheheh) - nie dziala.
ale ile glow tyle opini, niektorzy sobie chwala.
mnie osobiscie tylko plecy bola... Wink
Odpowiedz
Podobno PO lepiej się nie myć, nie sikać i leżeć właśnie 20-30 min z tyłkiem wyżej (niekoniecznie na świecę, ale poduszkę pod tyłek można Wink ) zresztą w czasie też dobrze jak pupkę się wyżej trzyma.. A jak nie z tyłkiem w górze (ja nigdy nie stosowałam) to chociaż nie wstawać i nie łazić żeby plemniczki nie wypływały Wink No i orgazm faktycznie wskazany bo skurcze ponoć pchają plemniczki do celu.
Odpowiedz
Metoda kosmiczna (astrologiczna) - czatujemy na owulację księżycową Tongue
Odpowiedz
WoW a co to i jak czatować?Smile
Odpowiedz
http://www.astrohoroskop.net.pl/index.php?go=29
http://astroportal.pl/index.php?page=95
http://www.eioba.pl/a/20gc/cykl-plodnosc...oda-jonasa

\"Teoria dr. Jonasa opiera się na założeniu, że oprócz znanego medycynie cyklu owulacyjnego, istnieje jeszcze drugi, trudny do zbadania obecnie stosowanymi metodami. Pierwszy cykl wyznaczany jest przez rytm menstruacji. Drugi zaś jest cyklem księżycowym, zależnym od pozycji księżyca w chwili urodzenia się kobiety pragnącej zajść w ciążę.

Według tej koncepcji \"ukryta\" owulacja w drugim cyklu - księżycowym - ma miejsce, gdy Księżyc jest w takiej samej odległości kątowej od Słońca, w jakiej znajdował się w momencie urodzenia się kobiety. Jeśli na przykład horoskop urodzeniowy kobiety mówi, że Księżyc znajdował się w odległości 30 stopni kątowych od Słońca, to księżycowa owulacja u tej kobiety będzie zachodzić za każdym razem, kiedy Księżyc znajdzie się na niebie w odległości 30 stopni kątowych od Słońca. Ponieważ pełny obieg Księżyca trwa 28 dni, więc przez taką samą odległość kątową od Słońca, w jakiej znajdował się w horoskopie urodzeniowym, przechodzi on raz w miesiącu. Znak zodiaku, w jakim znajdują się Słońce i Księżyc oczywiście będzie za każdym razem inny, liczy się natomiast sama odległość kątowa pomiędzy Słońcem a Księżycem.

Cykl księżycowy trwa przez cały okres płodności kobiety. W wypadku trudności z zajściem w ciążę rekomenduje się, aby starać się o dziecko wtedy, gdy dni płodne cyklów menstruacyjnego i księżycowego nakładają się na siebie. Wyliczenie cyklu Jonasa pozwala zidentyfikować te momenty i tym samym wskazać dni a nawet godziny, w których poczęcie jest najbardziej prawdopodobne. Według dr. Jonasa zastosowanie się do tych wskazówek daje 99% prawdopodobieństwo zapłodnienia.\"

Big Grin
Odpowiedz
Czyli ta owulacja księżycowa pozwala zajść w ciążę ale jeśli schodzi się z owulacją zwykłą?Wink
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Snopka]
Czyli ta owulacja księżycowa pozwala zajść w ciążę ale jeśli schodzi się z owulacją zwykłą?Wink
Niekoniecznie. Pozwala i bez tego, ale jak się zejdzie to jeszcze lepiej, prawdopodobieństwo rosnie do 99% Smile
Odpowiedz
No nie wiem.. jakoś nie bardzo wierzę w \"ukrytą owulację\" Wink
Odpowiedz
Może i nie, ale do tematu wątku metoda pasuje jak ulał. Big Grin

Zresztą wierzyć nie trzeba, może być jak w anegdocie:

W pracowni słynnego naukowca Bohra wisiała podkowa. Jeden z jego współpracowników wyraził zdumienie:
- Jak to? Pan profesorze, słynny uczony, ateista - a wierzy pan w zabobon, że \"podkowa przynosi szczęście\"?
- Oczywiscie że nie wierzę.
- To po co pan profesor ją powiesił?
- Bo podkowa przynosi szczęście nawet tym, którzy w to nie wierzą.... - zareplikował z godnością Bohr.
Odpowiedz
u mnie w dwóch pierwszych ciążach spontaniczny seks, orgazm i luzSmile W 3 modlitwa do św. Dominika i na grobie Jana Pawła II, od razu cykl się wyregulował i zaszłam od razuSmile
Odpowiedz
Przy tyłozgięciu szyjki macicy podobno dobra jest metoda na pieska Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=dorota1979]
Przy tyłozgięciu szyjki macicy podobno dobra jest metoda na pieska Smile
tez to slyszalam a przy przodozgieciu wszystkie pozycje twarza w twarz :mrgreen:
Odpowiedz
oooooooo kosmiczna to ja zaraz sobie wylicze Smile

dawajcie wiecej! bede probowac wszystkiego po kolei Smile albo na raz heheheheh
Odpowiedz
kobietki polecam olej z wiesiołka w kapsułkach od 1-12 dnia cyklu bo później może powodować mikro skurcze macicy i nieprawidłową implantację.

A sluz w okresie płodnym po wiesiołku :lol: same zobaczycie Smile Powodzenia
Odpowiedz
potwierdzam z pozycją na pieska ;-D i pozostanie w niej jeszcze ,,po\" zamiast w pozycji na świece :mrgreen: ;-D szczególnie własnie przy tylnozgięciu :lol: ;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości