Jaki lek bezpieczny na ból zęba
Witajcie! Kochane od niedzieli boli mnie koszmarnie ząb, dolna 8. Rwie jak nie wiem co. Wczoraj dentystka powiedziała, że nie podejmie sie rwania go (nie wiem czemu, mogłam zapytać, ale ze złości wyszłam z gabinetu od razu). Staramy się z Mężem ponownie o dziecko, na dniach rozstrzygnie się czy się udało czy nie, dziś jest 25 dc. Wczoraj i dziś wzięłam po 1 tabletce Ibupromu na zmniejszenie bólu (pomogło jak ręką odjął). Dziś wyczytałam, że nie jest bezpieczny w ciąży :/ Ale chyba z dwojga złego gorszy ból i stres z nim związany. Poradźcie mi co mogę bezpiecznie wziąć na ten ból, bo już nie daję rady, nic nie mogę robić, dziś w pracy myslałam, że zwariuję. Czytałam o Paracetamolu, że niby bezpieczny. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam cieplutko :*
Odpowiedz
Nie ibuprom! paracetamol i tylko paracetamol.

Weź Apap.

A jak dentystka się nie podejmuje rwać to nawet dobrze. Bo powinien to zrobić chirurg. Taki od zębów, szczękowy.
Odpowiedz
Właśnie idę w sobotę do chirurga stomatologa, tyle że musze się przemęczyć całe 2 dni...:/ A z tym bólem to cała wieczność. Kupiłam sobie Codipar, bo Apap na mnie nie działa, mam nadzieje, że jeśli jestem w ciązy to te 2 tabletki Ibupromu wczoraj i dziś nie zaszkodzą...
Odpowiedz
Jak wielka jest siła sugestii. 500 mg paracetamolu pod jedną nazwą działa, pod inną nie Smile

Zdrówka Smile
Odpowiedz
Heh masz rację Wink Kurczę schiza mnie łapie. Tyle starań, a jeśli jestem w ciąży to akurat teraz musiał się ten ząb przyplątać, myślałam, że będę mieć z nim spokój, bo leczyłam go 1,5 roku temu kanałowo, a tu boli jak nie wiem co. W tamtej ciąży akurat też wtedy musiałam się przeziębić, tak cały rok cisza, ech... Oby wszystko było dobrze...
Odpowiedz
angel87 mnie na bol zęba pomógł apap i do tego płukałam sobie, a własciwie spryskiwałam bolącą ósemkę propolisem w sprayu. Polecam, po tygodniu ból minął.
Odpowiedz
tantum verde jest tez dobre na zeby, znieczula. I okłady zimne.
Odpowiedz
Ibuprom jest z innej grupy lekow niz Paracetamol wiec to nie ten sam lek
Odpowiedz
Kochane dziękuję za wsparcie. Na szczęście jakoś dotrwałam do dzisiejszej wizyty u chirurga stomatologa, mam wizytę na 11:00 i będzie mógł spokojnie znieczulać, wyrywać i dać antybiotyk. Dziś z rana, z bardzo skoncentrowanego moczu (całą noc nie odwiedziłam wc) zrobiłam test i jedna wyraźna krecha, ani krzty drugiej, więc nie jestem, na przekór na szczęście w ciąży, bo faszerowałam się lekami i ten stres, brak snu i niejedzenie mogło zaszkodzić dziecku, choć przykro, bo tyle dni pod rząd się staraliśmy, że nie mogliśmy ominąć owulki, ale może ze stresu związanego z bólem, nawet jak doszło do zapłodnienia to nie doszło do zagnieżdżenia. Mina Męża jak powiedziałam mu, że nie jestem w ciąży mówiła wszystko, też mu przykro, bo raczej był nastawiony zawsze, że niekoniecznie szybko zajdziemy, ale wiem, że już też by chciał, żebym była. Wspieramy się razem i to jest najważniejsze. Tak poza tym położna mówiła, że jeśli byłabym w ciąży to dziecko by już się zagnieździło i produkowany byłby hormon ciążowy, więc wynik jest na pewno wiarygodny. Liczę się z tym, że @ może się opóźnić ze stresu związanego z bólem, od brania leków itp. Pozdrawiam Was cieplutko i ślę światełka dla Naszych Aniołków [*] [*]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości