Znów się zawiodłam
Cytat:[autor cytatu=AniaPiBi]
A co do Kk - nie jest doskonały, bo ludzie, którzy go tworzą nie są doskonali. Ot i tyle.
Absolutnie się z Tobą zgadzam ksiądz to zwykły człowiek taki jak my wszyscy tylko że skończył trochę inne studia
Odpowiedz
ezywicka91 nie trać nadziei i szukaj. Ale niekoniecznie w kancelarii. Szukaj. Może jakiś ksiądz który Cię dobrze zna, udzialał wam slubu itd. Moje msze św. były odprawiane przez księzy którzy znali sytaucję i bardzo mi współczuli, i nie wzięli ofiary za nie, nawet za pogrzeb....
Nie poddawaj się. Nie w kancelarii,w prywatnej rozmowie. Tak myślę. W kancelariach jest straszny formalizm i papierkowa robota. Moje msze nie są nigdzie zapisane.
Odpowiedz
obecnie nie mam kontaktu z tym księdzem, Który znał mnie od dzieciństwa i moją sytuację również jak tylko się do mnie odezwie To poproszę go aby odprawił msze za naszego synka u Siebie w parafii. A ja będę się z nim duchowo łączyła. Bo obecna jego parafia to Hełm
Odpowiedz
Dziewczyny postanowiłam zadziałać w sprawie poronień chce żeby kościół zajął się sprawą poronień Będę w poniedziałek rozmawiała z księdzem żeby wygłosił kazanie na ten temat żeby poruszył sprawę szanowania życia ludzkiego. Bo jak czytam to nasze forum to czasami krew się buży we mnie że pielęgniarki i lekarze nie umieją zachować się w sytuacji gdy kobieta poroni chce żeby wszyscy usłyszeli że każde dziecko nie ważne czy ma ono rok czy dwa i umrze nieróżni się od dziecka które zostało poronione nie ważne w którym tygodniu ciąży ma prawo do godnego traktowania
Odpowiedz
To bardzo dobry pomysł. Naprawdę mi się podoba. Ja Chociaż jestem w kościele prawie codziennie nie mogę słuchać jak to cały kościół modli się za \"dzieci nienarodzone\" mają na myśli te którym grozi aborcja...A nasze dzieci?
ezywicka91 - uważam że super pomysł. Napisz jak ci poszło.jestem bardzo ciekawa.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=zuza245]
To bardzo dobry pomysł. Naprawdę mi się podoba. Ja Chociaż jestem w kościele prawie codziennie nie mogę słuchać jak to cały kościół modli się za \"dzieci nienarodzone\" mają na myśli te którym grozi aborcja...A nasze dzieci?
ezywicka91 - uważam że super pomysł. Napisz jak ci poszło.jestem bardzo ciekawa.
Zamierzam zacząć od pokazaniu księdzu naszej strony i opowiedz mu moją historie chce żeby zobaczył jak cierpią matki bo skoro kościół mówi o aborcjach i o złym postępowaniu kobiet które jej dokonują to niech mówi też o poronieniach i o matkach które bardzo chciały mieć dzieci tylko im je bóg sam zabrał
Odpowiedz
Trzymam kciuki i zalecam wielką delikatność w rozmowie bez zbędnej agresji.....wiem to z doświadczenia. Ksiądz z którym ja rozmawiałam wyraźnie teraz tłumaczy w kazaniach różnice między poronieniem a aborcją jak wspomina dzieci nienarodzone......Jeszcze raz trzymam kciuki za powodzenie i owocną rozmowę z Kapłanem.
Dla Kamilka [*]
Odpowiedz
Dzieki jak coś uzyskam jakieś formacje to dam znać przełożyłam rozmowę z księdzem na następny poniedziałek
Odpowiedz
Dziewczyny co myślicie o tym żeby każda z nas porozmawiała z księdzem ze swojej parafii o tym żeby wygłosił kazanie na temat poronień
Może jak zjednoczyły byśmy siły osiągnęły byśmy cel
Jak myślicie?
Odpowiedz
Tak jak obiecałam rozmawiałam z księdzem po tym co mu powiedziałam on uznał że kościół mówi o poronieniach i że kazania nie będzie pisał
Zapytałam go dlaczego Bóg zaprał mi moje dziecko on zapytał mnie czy mam ślub ja mu na to że nie a on zaczął że to dlatego bóg zabrał mi dziecko bo chciał mną telepnąć i wo gule powiedział że jestem w zatwardziała i że idę drogą hipokryzji Powiedział że moje dziecko nie było pobłogosławione ponieważ nie mam ślubu z partnerem i powiedziałam mu że w chwili zwątpienia powiedziałam że dla mnie nie ma boga wtedy ksiądz zaczął kwestionować moją wiare
Odpowiedz
Nie wierzę.. Ciekawe w takim razie jakim cudem miliony ludzi bez ślubu ma dzieci.. że też akurat Tobą chciał telepnąć..
Zmień księdza.. Porozmawiaj z jakimś który da Ci pocieszenie i nadzieję, a nie krytykę.. Rozumiem, że ksiądz namawia do ślubu przed staraniem się o dziecko, ale forma jest w tym wypadku bardzo ważna..
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=ezywicka91]
Zapytałam go dlaczego Bóg zaprał mi moje dziecko on zapytał mnie czy mam ślub ja mu na to że nie a on zaczął że to dlatego bóg zabrał mi dziecko bo chciał mną telepnąć
Krew się we mnie gotuje, jak czytam takie bzdury :twisted: :twisted: :twisted: Chyba że ten ksiądz wierzy w jakiegoś innego Boga niż ja!
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=ellen]
Cytat:[autor cytatu=ezywicka91]
Zapytałam go dlaczego Bóg zaprał mi moje dziecko on zapytał mnie czy mam ślub ja mu na to że nie a on zaczął że to dlatego bóg zabrał mi dziecko bo chciał mną telepnąć
Krew się we mnie gotuje, jak czytam takie bzdury :twisted: :twisted: :twisted: Chyba że ten ksiądz wierzy w jakiegoś innego Boga niż ja!
Kochane on mnie potępił ale czy sam jest bez grzechu. Nie bo każdy popełnia błędy nawet on
Odpowiedz
on nie mial prawa mowic ze Bog Cie pokaral bo nie masz slubu.. ja rozumiem ze ksieza sa przeciwko konkubinatowi przeciwko seksowi pozamalzenskiemu itp itd ale jak moze powiedziec cierpiacej kobiecie ze Bóg ja pokaral smiercia jej dziecka bo nie ma slubu?! co to jest za ksiadz?!
Odpowiedz
Moim zdaniem to chyba on uważa się za Boga
Odpowiedz
delikatnie mówiąc, to moim zdaniem przegiął- a co by powiedział gdyby przyszła do niego kobieta, która ma ślub? niektórzy księża na prawdę zniechęcają do Kościoła... ja miałam szczęście trafić na kilku wspaniałych księży po stracie. Twój pomysł o rozmowie z księżmi w parafiach uważam za bardzo mądry, tylko szkoda, że trafiłaś na takiego a nie innego księdza. W ogóle mam wrażenie że masz strasznego pecha jeśli chodzi o duchownych i trafiasz na bezdusznych dziadów (żeby nie powiedzieć dosadniej)
Odpowiedz
Taki ksiądz ma niesamowity tupet - nie tylko potrafi dokopać leżącemu (bardzo to po chrześcijańsku...), ale jeszcze twierdzi, że tak dobrze zna zamysły Pana Boga, że wie, że to BYŁA kara i wie ZA CO Bóg Cię ukarał. Prorok chyba :/ Z drugiej strony to takie typowe zachowanie \"przyjaciela Hioba\" - skoro komuś stało się zło, to znaczy, że na pewno zgrzeszył i zasłuzył na to, co go spotkało. Przypominam, że przyjaciele Hioba \"oberwali\" od Pana Boga za takie myślenie.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=maniakle]
delikatnie mówiąc, to moim zdaniem przegiął- a co by powiedział gdyby przyszła do niego kobieta, która ma ślub? niektórzy księża na prawdę zniechęcają do Kościoła... ja miałam szczęście trafić na kilku wspaniałych księży po stracie. Twój pomysł o rozmowie z księżmi w parafiach uważam za bardzo mądry, tylko szkoda, że trafiłaś na takiego a nie innego księdza. W ogóle mam wrażenie że masz strasznego pecha jeśli chodzi o duchownych i trafiasz na bezdusznych dziadów (żeby nie powiedzieć dosadniej)
Powiedziałam księdzu żeby kazanie na temat poronień wygłosił A on że Kościół mówi o poronieniach i że kazania nie będzie. Ale wy się nie poddawajcie jeśli tylko macie siłę i ochotę próbujcie rozmawiać z księżmi w soich parafiach żeby takie kazania napisali i wygłosili może wam się uda... A poza tym ja się nie poddam napisze dzisiaj jeszcze do innego księdza który nie jest już w mojej parafii może on sie zgodzi i napiszę to kazanie będę walczyć nie poddam się dla innych dzieci żeby nie zostały potraktowane tak jak nasze i dla innych matek żeby zostały potraktowane z szacunkiem
Odpowiedz
Dziewczyny postawiłam spotkać się z księdzem i krótko mówiąc opiep.. go za to co powiedział nie pozwolę mu obrażać mojego synka w oczach Boga wszystkie dzieci są takie same nieważne czy poczęły się one że ślubem czy bez a ten ksiądz wyraźnie potraktował mojego synka tak jak by on był gorszy od innych dzieci
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości