Rekolekcje dla rodzicow po stracie dziecka
#1
Trudne rozstania. Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

Rekolekcje \"Trudne Rozstanie – dla rodziców po stracie dziecka\" są próbą zmierzenia się z trudnym i bolesnym problemem utraty dziecka. Adresowane są głównie do małżeństw, które w swoim życiu doświadczyły podobnej tragedii i szukają pomocy - zarówno psychologicznej, jak i duchowej - w sytuacji, jaka ich spotkała.

Warsztaty poprowadzi Andrzej Winkler – psycholog, kierownik Poradni Leczenia Uzależnień w Rybniku, opiekun programu terapeutycznego dla ofiar i sprawców zaniedbania, krzywdy i przemocy oraz osób, które doświadczyły straty dziecka (program jest akredytowany przez IIPLCARR – International Institute for Pregnacy Loss and Child Abuse Research and Recovery w Kanadzie), w ramach działalności Towarzystwa Odpowiedzialnego Rodzicielstwa organizuje szkolenia przygotowujące do udzielania pomocy psychologicznej w tym zakresie.Rekolekcje odbędą się w Domu rekolekcyjnym EMAUS w Koniakowie w dniach 15-17 kwietnia 2011 r.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Annę i Tomasza Janic na adres e-mail: anna.janic@wp.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem telefonu: (+48) 603 550 207.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości