patron dający nadzieję ;)
#1
ze strony http://www.przk.pl/nr/temat_numeru/proro...kraju.html

Cud siódmego tygodnia
Już dziś jednak Ojciec Stanisław Papczyński nazywany bywa patronem dzieci nienarodzonych. A wszystko za sprawą cudu dokonanego za jego przyczyną w 2001 roku. U młodej matki, będącej w 7-8 tygodniu ciąży, stwierdzono obumarcie płodu i postawiono diagnozę „poronienia wewnętrznego”. Nieoczekiwanie jednak po kilku dniach okazało się, że serce dziecka bije, a niecałe siedem miesięcy później urodziło się ono zdrowe i pełne sił. Kościół uznał, że „ożywienie ciąży” dokonało się właśnie za wstawiennictwem ojca Stanisława, do którego pomocy w czasie dramatycznych chwil uciekała się rodzina owej kobiety.

Podobnie brzmiących świadectw nie brakuje także wśród korespondencji skrzętnie przechowywanej przez Księży Marianów: „Bardzo długo modliłam się o potomstwo, którego nie mogliśmy się z mężem doczekać. (...) Pewnego dnia mój wujek, ksiądz proboszcz z Tarnowa, dał mi obrazki, na których odwrocie była Nowenna o potrzebne łaski za przyczyną Sługi Bożego Ojca Stanisława Papczyńskiego. Zaczęłam ją natychmiast odprawiać (...) Wkrótce zaszłam w ciążę i w dziewięć miesięcy później urodziłam córeczkę, która obecnie ma pięć lat” – pisze „Wdzięczna matka Czesława”. Podobny w treści jest wyznanie kobiety, która będąc w trudnej sytuacji życiowej i rodzinnej, dowiedziała się najpierw o tym, że ma guzy na piersiach, a później że jest w ciąży z trzecim dzieckiem: „Mimo dużych żylaków i obaw ginekologa ciąża zakończyła się szczęśliwie. Zginęły bolesne guzy. W samo Boże Narodzenie przyszła na Świat nasza córeczka. Cały czas karmiłam ją piersią . Dziś czuję się zdrowa i szczęśliwa” – opisuje swoje przeżycia „wdzięczna Anna”. Ona i wielu jej podobnych nie ma najmniejszych wątpliwości. Cuda, jakich doświadczyli, wydarzyły się za sprawą wstawiennictwa Sługi Bożego Ojca Stanisława Papczyńskiego.

Modlitwa o szczególną łaskę za przyczyną o. Papczyńskiego:

Boże, Ojcze Miłosierdzia, któryś w sercu sługi Twego Stanisława wzbudził tak wielki zapał w spełnianiu uczynków miłosierdzia względem ciała i duszy, racz mi (nam) udzielić za jego przyczyną i wstawiennictwem łaskę…, o którą Cię proszę (prosimy). Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Ojcze nasz…, Zdrowaś, Maryjo…, Chwała…

Uwaga: Zaleca się uzupełnić tę modlitwę, podjętą w zamierzonej intencji, przystąpieniem do spowiedzi i Komunii św.

Słyszałam,że też sw Dominik Savio jest patronem dla nas
http://www.dominik.salezjanie.pl/kult/?k=1
Odpowiedz
#2
https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=1490
https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=1907
https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=1336
Odpowiedz
#3
dziewczyny mam prośbę czy orientujecie się jak sie nazywa tasiemka którą nosi się na nadgarstku z jakiegoś klasztoru chyba która pomaga wiem że to zabrzmi nie realnie pomaga zajść w ciążę i chroni dziecko?
Odpowiedz
#4
pasek św. Dominika
Odpowiedz
#5
czyżby nowa patronka dla matek tracących dzieci? Chiara ­Corbelli Petrillo
Odpowiedz
#6
(Sun, 08 Października 2017, 21:22:14)Malgosia napisał(a): czyżby nowa patronka dla matek tracących dzieci? Chiara ­Corbelli Petrillo

cos wiecej? prosze

(Sun, 15 Października 2017, 15:09:10)cynamonowa napisał(a):
(Sun, 08 Października 2017, 21:22:14)Malgosia napisał(a): czyżby nowa patronka dla matek tracących dzieci? Chiara ­Corbelli Petrillo

cos wiecej? prosze

http://apchor.pl/2013/11/29/Wybrala-zycie

piękne...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości