Kochane serduszko
Aniołku odwiedziła mnie dzisiaj pierwszy raz Twoja ciocia z małą Nadią, w sumie nie taką malutką bo za chwilę skończy już 3 miesiące. I na prawdę byłam dzielna, Iskier daje mi tyle siły, pewnie zawsze w momencie ich spotkania będę myśleć o Tobie ale świadomość tego, że byłabyś bardzo chora chyba dopiero teraz pomaga.. Z ciocią w końcu porozmawiałyśmy szczerze, jest mądrą kobietą, a że też przez to przeszła rozumie bardzo dobrze co ja przeżywałam.
Czy Iskier i Nadia będą z tego samego rocznika czy znowu się coś sp.... Leżę i walczę o to, żeby tak właśnie było..
[*].
Odpowiedz
Aniołku dziś mija rok od dnia, kiedy zapoczątkowało się Twoje, krótkie życie a moje krótkie szczęście, aż trudno uwierzyć, że to już rok;((
Pamiętam [*]
Odpowiedz
Iwetko widzę, że w podobnym czasie przeżywamy te same wspomnienia... wiesz, że cały czas o tobie myślę i o twojej Iskierce. Trzymajcie się i dawajcie mi nadzieję
Odpowiedz
Też Julio się trzymaj - dużo siły Ci życzę...
Odpowiedz
Aniołku rok temu już wiedziałam, dwa słowa skończyły jeden z najszczęśliwszych okresów a zapoczątkowały 7 strasznych miesięcy totalnej pustki.
Pamiętam wszystko jakby to było wczoraj..[*]
Odpowiedz
Rok temu już Nas nie było.....
Światełko tylko dla Ciebie Aniołku [*]
Odpowiedz
[*] Iwetko dla Twojego Aniołka....
Odpowiedz
Dzieki Patrycja..
Odpowiedz
Iwetka, tak mi przykro. Światełko dla Twojego maluszka niech rozjaśni tę noc.
Odpowiedz
Queenanne dziękuję i powodzenia dla Ciebie Wink
Odpowiedz
Aniołku jestem tu i pamiętam choć w naszym mieście znów jakby tego dnia nie byłoSad( Jesteś dziś wyjątkowo silnie w moich myślach..
[*]
Odpowiedz
Aniolku jestem i pamietam choc dzis tylko tata zapali dla Ciebie swiatelko...
(*)
Odpowiedz
Aniołku dziś trudno nie myśleć o Tobie - wczoraj Twoja kuzynka obchodziła roczek dziś może byłaby Twoja kolej ale nie jest. A serce rozdarte bo gdybyś była tu z nami to nie byłoby Wojcia. Czuwaj nad nami. Mam nadzieję, że opiekuje się już Toba Twoja prababcia...
[*][*]
Odpowiedz
Iwetko , niestety z nami tak jest i już zostanie- coś za coś, Ktoś za Kogoś, pełne miejsce za puste i tak już na zawsze...
Marysia czuwa na Wami, nad Wojtkiem i zawsze z Tobą zostanie
Aniołkowi (*) i Twojej Babci (*)
Odpowiedz
Julia dziękuję za te dwa światełka - aż mi łzy poleciły..
Wiedz, że zaglądam, sledzę i czekam zaciskając kciuki. Wierzyłam i wierzę, że będzie dobrze. Trzymajcie sięWink)
Odpowiedz
Mój Aniołku - wracam myślami do naszych wspólnych chwil, które dwa lata temu tak nagle się skończyły..
Jestem w innym miejscu, w innym czasie a dziś myślami z Tobąąąąą
[*]
Odpowiedz
Aniołku myślami dziś z Tobą
[*][*]
Odpowiedz
[*]
Odpowiedz
Przytulam..
(*)
Odpowiedz
Iwetko ale dużo się wydarzyło, tak wilee zmieniło... dawno nie rozmawiałyśmy
Ale dziś zapalam światełko z 15 października
(*)
Odpowiedz
Dziś od rana myślami cały czas z Tobą.
Wczoraj Twoja kuzynka skończyła dwa latka a dziś Ty mogłabyś kończyć.
Wspomnienia wracają...
[*]
Odpowiedz
Serduszko jestem tu dziś wspominam te straszne chwile, ten straszny czas będąc pełna nadzieiiiii
Dbaj o nas...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości