poronlam miesiąc temu i nie umiem z tym żyć
to trzymam kciukiSmile napewno wszystko będzie dobrze i wrócisz szybko do zdrowia. Ja dopiero idę w poniedziałek do lekarza i może będzie ok
Odpowiedz
Ewa masz prawo do pochowania dziecka nie zależnie od zakończenia ciąży wejdź na prawo w pigułce i tam są prawa rodziców po poronieniu tam wszystko piszę
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=ewcia12]
to trzymam kciukiSmile napewno wszystko będzie dobrze i wrócisz szybko do zdrowia. Ja dopiero idę w poniedziałek do lekarza i może będzie ok
Dzięki kochana
Odpowiedz
ezywicka91 będzie napewno okSmile
Odpowiedz
ezywicka91 byłas u tego lekarza?? jak tak to pisz co i jak bo się martwieSad
Odpowiedz
Tak do domu przed chwilą weszłam nie ma polipa endometrium jednorodne jajniki w porządku mam tylko infekcje w pochwie. Dostałam leki w maju zaczynam robić badania Dziękuję wam za wsparcie za wszystko
Odpowiedz
ezywicka91 to super że jest okSmile ja jak byłam w ciąży to miałam grzybice i miałam antybiotyk który było można brać w ciązy. Napewno będzie ok.
Odpowiedz
20lat mam a ty Ewo? Tutaj jest mój mail ezywicka91@gmail.com jak chcesz to napisz do jutra kochane dobrej nocki
Odpowiedz
Synku dziękuję Ci za wszystko że wstawiłeś się za mną u Bozi kocham Cię buziaczek
Odpowiedz
ezywicka91 piszmy dzisiaj jeszcze na forum bo już mi się nie chce wchodzić na poczte ja też mam 20 lat rocznik 1991Smile
Odpowiedz
ezywicka91 jesteś tutaj jeszsze?
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=ewcia12]
ezywicka91 piszmy dzisiaj jeszcze na forum bo już mi się nie chce wchodzić na poczte...
Dziewczyny, skoro macie prywatny kontakt, to korzystajcie z niego! Nie róbmy tu czatu online.
Odpowiedz
Dobrze przepraszam podałam Ewie mój mail po to aby pisała na maila wiem że nie wolno tutaj pisać o prywatnych sprawach
Odpowiedz
Kochany Synku tak bardzo tęsknię
Odpowiedz
ezywicka91 włącz poczte bo tutaj raczej nie wolno pisać o swoich prywatnych sprawach. Pozdrawiam
Odpowiedz
włączoną mam
Odpowiedz
Kochany synku tak bardzo tęsknię tak bardzo Cię kocham
Odpowiedz
Kochany Kamilku wierz dziś jest na dworze zimno i brzydko mam nadzieję że wujek nie zabrał Cię na spacerek Dziś rozmawialiśmy z tatusiem o tobie o tym jak było by pięknie gdybyś z nami był jaki byś był śliczny do kogo z nas był byś bardziej podobny tatuś powiedział że ty żyjesz w lepszym świecie bez nas ale kiedyś będziemy tam razem ja ty tatuś i wujek i już nie wyposzczę Cię z rak zawsze będziemy razem kochanie wujek na pewno opowiada Ci o mamusi wierzę że jesteście tam szczęśliwi syneczku mój tak bardzo chciała bym Cię przytulić pocałować co dziennie wysyłam Ci buziaki pewnie doleciały do nieba synku dzieli nas tylko czas Kocham Cię nad życie
Odpowiedz
dziewczyny miałam dziś koszmarną noc nie mogłam zasnąć kiedy tylko zamykałam oczy widziałam ten cały koszmar w szpitalu.... Przepłakałam całą noc.
Odpowiedz
Niunia ja tez mam bardzo czesto takie koszmary...na drugi dzien jestem nie do zycia,placze caly dzionek.....
Odpowiedz
Dlaczego dręczą mnie te koszmary dlaczego co takiego złego zrobiłam....
Odpowiedz
Nic........nic zlego nie zrobilas...ani Ty ani zadna matka ktora kocha swoje malenstwo od tych dwoch magicznych kreseczek na tescie
Odpowiedz
Ja po Kamilku mam wynik beta hcg zawsze jak na niego spoglądam to płaczę bo przecież to nie tak miało być .... To jedyna pamiątka jaką mam
Odpowiedz
jesteś prezentem od losu
Jesteś mamy aniołeczkiem
Jesteś dzieckiem które dało mi tyle szczęścia
Jesteś słońcem które każdego dnia opromienia moją twarz
Jesteś skarbem które noszę w sercu
Kocham Cię kruszynko
Odpowiedz
Dziewczyny jak sobie pomyśle o dniu matki i dniu dziecka to łzy mnie zalewają do tego zbliża się mój termin porodu wielkimi krokami nie wiem jak ja przeżyje ten dzień
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości